Glavni meni

Kupujem Stroma ili nesto slicno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Septembar, 2011, 21:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Dakle, ovako ...za drugara kupujem Suzuki VStroma DL650, stanje moze ko i UFFov..nismo mnogo zahtevni...za kes...placamo realno ...dolazi zima duga i hladna...3000 evrica na ruke....moze i UFFov kad se dozove pameti  :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

znam jedan beli gde stoji,dovezem za 200 e ,ti sredjuj  posle papire,al prvo moram da pogledam raspored stromovog gazde,misim kad ce da umochi! [rofl]

Zverka

Citat: MIGE poslato 19 Septembar, 2011, 21:18
misim kad ce da umochi! [rofl]
evo nabacicu mu ja nesto malo da skine maler...
malo da ga uposlimo ... :) SVE DA SE PRIPOMOGNE DRUGARU za tog belog :)  :P
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

ko se zime boji jos?   :P

za te pare ces naci neki u slicnom stanju kao onaj transalp sto si prodao...

ustvari neces, nema ni takav



Srecna kupovina

ЯЭВОЛУТИОН

ko ceka taj doceka.....trzices ti takvog kupca vec za mesec dana....nisam omentarisao stanje tvog stroma u negativnom kontekstu, a i unaj transalp je bio zapusten i soma ispod cene...tvoj strom je zapusten i 100 evra ispod cene :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

A zasto mislis da ce traziti tog kupca? Zasto mislis da MORA da ga proda?
Koliko ja znam, UFF je uzeo Stroma da se vozi dok ne naleti neko sa pravom cenom. Pa vidis koliko je sitnica ulozio u njega od kad ga je kupio.Da je njemu frka za lovu verujem da ga ne bi ni kupovao...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gaspar poslato 20 Septembar, 2011, 11:44
A zasto mislis da ce traziti tog kupca? Zasto mislis da MORA da ga proda?
Koliko ja znam, UFF je uzeo Stroma da se vozi dok ne naleti neko sa pravom cenom. Pa vidis koliko je sitnica ulozio u njega od kad ga je kupio.Da je njemu frka za lovu verujem da ga ne bi ni kupovao...
Gaspare pa ti ne znas uffa......a razlika u ponudjenoj i trazenoj ceni je mala...moz se nadjemo....nego cekam da spusti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE



   Ima jedan ....  sacekaj malo dok zazimi bice povoljan......  Ima dodatnu opremu,  ima nadrkano izdrkani rezervoar od 16 litara........ ide na krov kad se maze lanac.....  to jest okrenes ga naopako...........  IMA NALEPNICU OD K&N filtera............   i bice zamena za bilo kakvog cetvorotockasa........ samo da ide i da ima krov.......

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: WOLVERINE poslato 20 Septembar, 2011, 22:10


   Ima jedan ....  sacekaj malo dok zazimi bice povoljan......  Ima dodatnu opremu,  ima nadrkano izdrkani rezervoar od 16 litara........ ide na krov kad se maze lanac.....  to jest okrenes ga naopako...........  IMA NALEPNICU OD K&N filtera............   i bice zamena za bilo kakvog cetvorotockasa........ samo da ide i da ima krov.......
ovo je bilop nisko
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 20 Septembar, 2011, 23:05
Citat: WOLVERINE poslato 20 Septembar, 2011, 22:10


   Ima jedan ....  sacekaj malo dok zazimi bice povoljan......  Ima dodatnu opremu,  ima nadrkano izdrkani rezervoar od 16 litara........ ide na krov kad se maze lanac.....  to jest okrenes ga naopako...........  IMA NALEPNICU OD K&N filtera............   i bice zamena za bilo kakvog cetvorotockasa........ samo da ide i da ima krov.......
ovo je bilop nisko

  Ma jok........  stavis pare u dzep i krenes u kupovino........  niko nije imun na suvarak......  svako voli pare.......   Izvadis ponudis i to je to. Svaka roba ima svoju cenu.

UFF

Citat: revolution poslato 20 Septembar, 2011, 11:20
ko ceka taj doceka.....trzices ti takvog kupca vec za mesec dana...

Jel si ti vidovita baba zorka? :)

Aj da vidimo da li ce da se ostvari

I to aj do proleca da cekamo, nemora bas za mesec dana

A ovo sto wolverine kaze za $$$ kupovinu je tacno ali samo ako naidjes na ocajnog prodavca

Trazi, trazi pa ces naci :)  dobro stroma malo teze ali sv-a hoces sigurno

ЯЭВОЛУТИОН

sv je prodao...mator covek, sve mu se svidja ali mu nije za put....pa hoce bas stroma...ili tdm, mada to ima kolkio hoces.....nego koja je zadnja cena...znam da si imao ponudu od 3400 na koju si pristao...koliko jos moze dole....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


WOLVERINE


ЯЭВОЛУТИОН

gde bese ona tema kad mu nude soma manje za dva motora.....sad cu je iskopam
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,4954.0.html
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pazi moze da se ceka i sneg i dva snega i prolece i leto meni isti qrac
Da ce da ode za onoliko koliko trazim to ZNAM samo je pitanje vremena a ja ga IMAM

I za razliku od drugih ja NE TROSIM pare ko je nemam i nisam zaradio niti uzimam kredite   [nono]

ako ima jeftiniji od mog nek ide da ga kupi - srecno mu bilo

i da hvala na ponudi  [cheers]


pit



              Neko ponudu dozivljavava licno tj kao uvredu ...ako mu se da manja cena nego sto on misli da mu vredi vozilo.Ja sam ranije imao obicaj da idem ana auto pijacu sa jednim drugarom koji je obozavao da za auta od 7000 evra nudi 3000.Naravno reakcije su bile interesantne...uglavnom su ljudi pizdeli zestoko.
              ''Pa sta oce ja im ne ttrazim dzabe da mi ga daju nego im nudim pare pa kome je hitno taj ce se upeca'' bio je njegov ofgovor.....i sto je najlepese uspevalo mu je neki put da nekog upeca ...ne naravno za 3000 ali mnogo manje nego 7000.
       
             




Major

Ako nekom trebaju pare odmah on ce prodati po nizoj ceni kao sto sam ja prodao svoj skuter za dosta nizu cenu, ali ako mu ne trebaju moze da saceka i doci ce vec kupac.
Znam da kad sam prodavao mat.plocu za 250 eur, lik mi je nudio 150eur i pricao kako nema sanse da prodam jer kako prolaze meseci tako ploca stari bla bla.. i saceka ja vise od godinu dana vec i zaboravio da sam dao oglas zove decko kaze jel mozda ima jos one ploce za prodaju, ja kazem ima ali kosta 250 eur i decko bez cenkanja kaze kupljeno!
:D

Ako se Uff-u ne zuri prodace ga sigurno za te pare ;)

easy

bogu fala nikad malo budala, te kad je prodao onaj exponat za 1300 - sem ako ne zhela, onda je sve moguce   [dancing] [dancing]