Glavni meni

Belgrade Beer Fest

Započeo UFF, 21 Jul, 2011, 14:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mkt poslato 19 Avgust, 2015, 00:13
i ja sam tamo ali na zalost moram da snimam
aj javljajte gde ste pa da svratim
Jes' pa da nas slika¹, pali... :P ;D :-*

UFF

ulaz br 3 kod paulonije - ono drvo sto daje pauliner vopi :D

i gde je badvajzer bre?  [zena]

zagadjenje

I ja æu biti, pa ako se setim... setim.... svratiæu
Tjuning bud¾ing

R.I.P.

ja sam u cetvrtak 100% tamo, hteo to ja ili ne :), dolazim prvi a odlazim poslednji :)
ride in peace

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zagadjenje

Imaju neki mrtvi ugovor sa nekom vodom i ne sme voda da se unosi. Mi smo na garden uneli pivo, ali vodu nismo!!!
Tjuning bud¾ing

mkt


Lazic

Na sreæu, ne pijem vodu...;D

MIGE

aj se upisite ko ide...

Kostić

al pra¹ina sme da se unosi. ¹to vi¹e pra¹ine vi¹e se pije. taj bir fest je kurac. ne slu¾i naslovu, em se piju domaæa govna, em nema neki izbor, em kod moje drugarice goranke u pivopiji ima mislim iks vrsta kakvih nema ni u muzeju na jednom mesto. em smrdi, em pijanih em navalentnih, em rarno raznih kabadahija. i¹ao sam na svaki od prvog, al vi¹e nejdem. birfest je u su¹tini kurac.

Lazic


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

UFF

hteo ja sinoc dodem ali kisa ne staje a ne valja mi se po blatu pa sam ipak propustio

zagadjenje

Nije toliko stra¹no to blato, veruj mi



Tjuning bud¾ing

Lazic


BOKYBOY

Citat: zagadjenje poslato 21 Avgust, 2015, 14:46
Nije toliko stra¹no to blato, veruj mi





...al boli guza... [rofl]

max89

Mislim da sam jedini lik koji ce da ode na beer fest i da pije izkljucivo kao i uvek zajecarsko.  a kad vidim nekog sa flasom tuborg(onaj sto se otvara kao pasteta) piva bacam mrz odma.

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

mrle

Citat: max89 poslato 21 Avgust, 2015, 15:54
Mislim da sam jedini lik koji ce da ode na beer fest i da pije izkljucivo kao i uvek zajecarsko.  a kad vidim nekog sa flasom tuborg(onaj sto se otvara kao pasteta) piva bacam mrz odma.

i kada sam i¹ao, prvo sam se ucirkavao negde sa ekipom, jebale ih cene u onom blatu i pra¹ini

pametniji su veæ rekli:
! No longer available

MIGE

ja odo sada...nek cima ko je tamo ili ko ce biti tamo