Glavni meni

Belgrade Beer Fest

Započeo UFF, 21 Jul, 2011, 14:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

@Che
Volim i ja tebe  [srce]

mkt

jel se pivo placa u onim cipovima ili normalno tj. dal postoji mogucnost da odem i uplatim pivo kako mi se prohte

pajche

Odes na stand za vaucere, das pare, oni ti to uplate na karticu koju ti daju i sa njom placas pivo. 100 din je ta kartica ali ti ih vracaju kad im vratis karticu.

Hurricane


VR 46

koji bolid moze da smisli glupe kartice? [facepalm] sve je gori i gori beer fest,em nema puno stranih piva em je sve skupo  :o
Twist of wrist!

pajche

Kazu da je zbog guzve. I nije tako los sistem. Ne mogu da te potkradaju i stalno da ti "duguje" 10, 20, 30 din.
Ovako samo prislonis karticu na taj njihov aparat i za sek sve gotovo. Jedino su guzve na dopunama tih cuda i to je smor.
Zato treba ici na stand kod izlaza, tamo je juce bilo prazno sve vreme(ljudi valjda nisu znali da i tu ima).

Jecko

Nije los sistem.....nema guzvi nigde.... ni na standovima za dopunu, niti pri prodaji piva....

Ja bila veceras....bilo super.... :) Verovatno idem i sutra :)


tokio

Jos da je i manje blata-prasine... ali fer besplatan ulaz pa dobra muzika i djuskanje uz pivo sasvim pasent!

Jecko

Jebiga....za te pare je vrhunski. :)

MIGE

nista posebno...malo veca seoska svadba ili proslava

dzimika

Iako.sam nocu na 10min peske od festa ne mili mi se da idem a i ne pijem pivo :D

Jecko

Ne znam sta ocekujete od tog festa? Koliko poseban treba da bude :)

Ja sam tamo i veceras.... a ne pijem pivo... Odem, poslusam malo muzike, malo se druzim i nazad u selo :) Ko hoce...nek se javi :)

Dzimi ne budi lenj...prosetaj malo....

Tatica

Укупан доживљај Бир-феста и Роквуда не може да се пореди (у корист Девојачког бунара, наравно). Нажалост, нема много оних који ово могу да потврде.

®or¾ GTI

To sad uvode na svim manifestacijama ili tokene ili kartice jer im uvaljuju gomulu falsh para ,tako je bilo i na love festu

kiboa

ja idem na pivo svake godine kao i veceras,prvih pet manijaka imaju pivo od mene

dzimika

Citat: Jecko poslato 15 Avgust, 2014, 14:53
Ne znam sta ocekujete od tog festa? Koliko poseban treba da bude :)

Ja sam tamo i veceras.... a ne pijem pivo... Odem, poslusam malo muzike, malo se druzim i nazad u selo :) Ko hoce...nek se javi :)

Dzimi ne budi lenj...prosetaj malo....

ja sam tek nocu od 12 na nbg ali imam voznje u 12 i u 1 a kad zavrsim vec se zavrsava i muzika
mozda odem sutra vece ranije posto nemam voznju u 12

kiboa

ako se ne javi jos neko hurricane dobija pet piva ako moze da popije,za ove sto ne piju pivo placam sok ili kokice

Jecko


UFF

Citat: kiboa poslato 15 Avgust, 2014, 21:37
ako se ne javi jos neko hurricane dobija pet piva ako moze da popije,za ove sto ne piju pivo placam sok ili kokice

[djavo]

BOKYBOY

ko svira vcrs?  [neampojma] ...ja vodio dragu na Bajagu sinoc... ;D