Glavni meni

transalp 600 za 1200 evra fiksno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Jun, 2011, 21:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

transalp 600 80 i neko, stanje, pali radi ide. dodjes vidis kupis....agregat dobar ostalo zapusteno...ko hoce za male pare motor///eto.
Nije u oglasima samo je ovde...cena nije podlozna korekciji, dakle za te pare taj motor.
Slike sutra.
p.s.
motor je od moje musterije, zamenjena je zadnja kandza i plocice i servisirani CDI.jevi kod joske (nisu jos stigli)...prodaje covek da kupi nesto novo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gile74

Pozdrav . Moj brat je zainteresovan . Gde se mo¾e pogledati motor?

ЯЭВОЛУТИОН

Beograd , petlovo brdo///cekam da mi joska vrati cdi sa reparacije (hladni lemovi)....sutra kacim slike pa nek pogleda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Bre, mogao je bilo ko sa lemiicom, a da nije retardiran da prelemi sve lemove, nisi morao da cimas Josku za to, a i nije ni blizu...

RoaD GunneR

Citat: Lazic poslato 08 Jun, 2011, 00:55
Bre, mogao je bilo ko sa lemiicom, a da nije retardiran da prelemi sve lemove, nisi morao da cimas Josku za to, a i nije ni blizu...
A bre lazicu cuti bre i kopaj u sve se mesas

Lazic

 [cheers] takav mi horoskop, sta cu... [neampojma]  [rofl] [rofl] [rofl]

Joska pravi super reglere, ali stvarno ne treba coveka zatrpavati sitnicama, osim ako to ne naplati posteno, sto sumnjam... [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lazic poslato 08 Jun, 2011, 01:01
[cheers] takav mi horoskop, sta cu... [neampojma]  [rofl] [rofl] [rofl]

Joska pravi super reglere, ali stvarno ne treba coveka zatrpavati sitnicama, osim ako to ne naplati posteno, sto sumnjam... [cheers]
Ja sam u velikoj guzvi, imam lemilicu ali nemam vremena i koncentracija mi pada. Svako treba da uzme pare za ono sto ume da radi, Joska ce da prelemi CDI i uzme neke pare...iste koje bi i ja uzeo za istu stvar, a ja u medjuvremenu spakujem jedno skuterce...to se zove raspodela zarade...svi vuci siti a sve ovce na broju, a nikoga ne lazem za rok....eto ti recimo kolpas...zamisli da i ja pocnem da kopam zato sto mislim da mogu...ko ce krseve
da popravlja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Vlajko

E da je Joska pametan da se preseli ovamo.. i da ga prekrstimo u Joska struja ;D

Mile je valjda jos ziv.. ali nisam ga video skoro..

Revolucijo, turi neku fotku trandze..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

hmmm pedantan momak taj vlasnik
vidim da je dosta truda ulozeno...
zice prednje felne i jos dosta detalja je ofarbao u rdja braon boju :D

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 08 Jun, 2011, 17:10
hmmm pedantan momak taj vlasnik
vidim da je dosta truda ulozeno...
zice prednje felne i jos dosta detalja je ofarbao u rdja braon boju :D

  Ma to je takav model.............

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam odmah rekao da je zapusten, a ako jos neko da komentar za stanje....cenu cu da dizem...ili ode motor u delove...pa vi vidite...jedinstvena prilika za ljubitelja -sektasa da kupi trandzu za male pare....motor je zapusten estetski a ne mehanicki.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vlajko

Za te pare je odlican..

ili da ga uglancas i malo procangrljas oko njega.. pa stavis 2 soma.. opet ne bi valjalo..

bilo bi skupo..

ne valja skupo, ne valja jeftino  [doh]


p.s. Nadalina.. rodi pare, ovaj trandza je taman za tebe..  :-*
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

ЯЭВОЛУТИОН

alo br ...nemoj da okacim oglas na BJB...ima da plane...ja cinim nekom ubogom buducem bajkeru-ki a vi tako ...do ponedeljka samo ovde
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Koliko ja vidim, ovde treba dve tube Purola, dan, dva glancanja i tapaciranje sedi¹ta (mnoooooogoooo je ru¾no).
Država je najveći neprijatelj naroda

Dzambo

Ajoj sto je ruzan...:D Pa jos i ljubicast..:D

Ovih dana moram do tebe da svratim, videcu zajedno sa Vladom.

:)

aca-pn

Ovaj kao da je cuvan pod vodom :)

kepo

trazis za ovu dresinu tolike pare, a mnogo ti za 10 godina mladju afriku u 10 X boljem stanju dati 2500



goranvojska

.............jebes afriku    .....batara!