Glavni meni

transalp 600 za 1200 evra fiksno

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Jun, 2011, 21:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

miljanpravnik

Citat: revolution poslato 08 Jun, 2011, 17:57
Ja sam odmah rekao da je zapusten, a ako jos neko da komentar za stanje....cenu cu da dizem...ili ode motor u delove...pa vi vidite...jedinstvena prilika za ljubitelja -sektasa da kupi trandzu za male pare....motor je zapusten estetski a ne mehanicki.
Ma u delove ga odmah, pa nek komentari¹e jo¹ neko ako sme!!!
:) :) :)

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

neku uffuju oglas do ponedeljka. onda ga kacim na bjb, pa cete da vidite....moj skromni doprinos rusenju cena AT-TA koaliciji :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


kepo

Citat: revolution poslato 10 Jun, 2011, 00:07
neku uffuju oglas do ponedeljka. onda ga kacim na bjb, pa cete da vidite....moj skromni doprinos rusenju cena AT-TA koaliciji :)

pa onda spusti na 800

ЯЭВОЛУТИОН

agregat 800 ostatak 400///Moze
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kepo

pa jel znas da je afrikin agregat 10 godina mladji i 10 x bolji 400 eur

Dzigi Boy

Kako te vise ne mrzi da uzdizes tu grdobinu od motora zvanu Trafika?????? Imas na onom tamo forumu mnooogo vise istomisljenika........na kapiram sta nam zelis reci????

kepo

sta se ti mesa¹?  teraj onu skelu i uzivaj ...

inaèe, htedoh mu reci da mu skupa ova ¹klapocija.

MIGE

zanimljiv motor za pristojnu kintu
[hello]

Dutchman


UFF


pit

Citat: kepo poslato 11 Jun, 2011, 01:45
pa jel znas da je afrikin agregat 10 godina mladji i 10 x bolji 400 eur

          Afrikin motor je bolji jedino od APN 6 i od nicega vise ...a da ...bolji je i od svih bmw...sto ipak nije mala stvar.

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

kepo

Citat: pit poslato 14 Jun, 2011, 18:36
Citat: kepo poslato 11 Jun, 2011, 01:45
pa jel znas da je afrikin agregat 10 godina mladji i 10 x bolji 400 eur

          Afrikin motor je bolji jedino od APN 6 i od nicega vise ...a da ...bolji je i od svih bmw...sto ipak nije mala stvar.

kad ti ponestane, imam povoljno ulja za dolivanje

ЯЭВОЛУТИОН

dasnaske vlasnik dosao sa novim BMW f850...beli..on a buraz (vlasnik onog KTM) narandzasti...oba lepa ko nova....zapravo su novi...tako da trandza stoji leba ne trazi.....agregat u dobrom stanju...malo estetike za 1,2 milje evara....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: kepo poslato 14 Jun, 2011, 20:36
Citat: pit poslato 14 Jun, 2011, 18:36
Citat: kepo poslato 11 Jun, 2011, 01:45
pa jel znas da je afrikin agregat 10 godina mladji i 10 x bolji 400 eur

          Afrikin motor je bolji jedino od APN 6 i od nicega vise ...a da ...bolji je i od svih bmw...sto ipak nije mala stvar.

kad ti ponestane, imam povoljno ulja za dolivanje



                      Ahahahhahahahha upravo presao 5000 km ulje zuto ko sad da je stavljeno...naravno crta na istom mestu gde je i bila kad je promenjeno.Ko laze ....znas se sta mu sleduje.

Boban_m

Citat: pit poslato 14 Jun, 2011, 21:34
Ahahahhahahahha upravo presao 5000 km ulje zuto ko sad da je stavljeno...naravno crta na istom mestu gde je i bila kad je promenjeno.Ko laze ....znas se sta mu sleduje.
Pa kad si provjeravao ulje za kocnice ;D

pit

Citat: Boban_m poslato 14 Jun, 2011, 21:38
Citat: pit poslato 14 Jun, 2011, 21:34
Ahahahhahahahha upravo presao 5000 km ulje zuto ko sad da je stavljeno...naravno crta na istom mestu gde je i bila kad je promenjeno.Ko laze ....znas se sta mu sleduje.
Pa kad si provjeravao ulje za kocnice ;D

  Alo afrikaneri kad promenim ulje sacuvacu vam u kantici da vam dam da stavite u vase kangrbe da i one osete nesto fino u sebi .....nesto Jamahinog.