Glavni meni

KLE 500

Započeo gaja, 26 Oktobar, 2010, 02:17

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Trosi 1000 od sipanja do sipanja  :D

Lazic

znaci jednom godisnje...

imaginos

@Lazic: hvala za info. zaista, i meni se cini da je malo previse, ali ko zna mozda je tako predvidjeno..

mali_zmaj

Kad se vozi 80-100 4-4,5lit,  po gradu 6 otp,ja sam lagan i ne derem ga bas previse!
jin-jang

Lazic

Ja sam tezak oko 100 kg i derem ga bas previse...

p0peye

Јел' има нека фора да се провери који је магнет (стари или нови тип) на КЛЕу а да се не скида?
Негде сам раније прочитао да има фора, али тада ме то није много занимало па се нисам ни трудио да памтим...
Гледаћу можда неки '96, требало би да је нови тип, али то "требало би" не мора ниша да значи када купујеш полован мотор...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Taraba

Vozis pa ako ne eksplodira onda je novi tip.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

valjda su na modelima od 94 te i dalje rjesili probleme sa magnetom. moj je bio to godiste i nije imao problema sa magnetom.
jin-jang

Lazic

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2011, 02:12
Dzigi from beyond...
Da sam znao da æe D¾igi samo godinu i po kasnije da gura bele rade, æutao bih kao zaliven... :'( Kretenu, nedostaje¹ u pièku materinu... :'( :'( :'(





Citat: Taraba poslato 21 Avgust, 2015, 20:28
Vozis pa ako ne eksplodira onda je novi tip.
®iva istina...

@Veliki zmaj:
Moj je '96-to, imao je stari magnet... Eksplodirao je 2012-te...


@popaj:
gde osve¾i ovu temu, jebote... :( Na zimu æe biti 3 godine kako nema kretena na povr¹ini planete... :(

mali_zmaj

onda je to neko mjenjao. ne bi trebalo..,al ko ce ga znati.. ma novo je novo... ja stvarno sa tim nisam problema imao...
jin-jang

p0peye

@Лазић

Е, ја сам "нов" на форуму, видим ти слике у потпису и капирам да се нешто десило, али нигде да налетим на инфо шта се и како десило, а мало ми бзвз да питам...
Тек сад - ретпостављам из твог коментара да је везано за ову тему (или бар  за КЛЕа?)...

Него - има тема КЛЕ и капирам да је то право место да поствим овакво питање. Можда ћу ићи да гледам неког '96то, и супер је ако иде и са срим магнетом, али сам секао утисак да га свакако треа мењати, радио не радио, а онда то директно утиче на рачуницу - колика ће бити цифра кад се подвуче црта.
Ако је стари (требао би да је нови али шта ако је -можда и претходни власник - мењао са најбољим ортаком магнете пред продају?) - можда је боље да одмах за пар стотина више купим новије годиште.

...а шта ако је тај са ортаком мењао...? Намеће се закључак: било би корисно ако би могао да се провери тип магнета пре куповине.

'Звин'те још једном на евоцирању старих успомена...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

MIGE

Citat: p0peye poslato 22 Avgust, 2015, 11:33
@Лазић

Е, ја сам "нов" на форуму, видим ти слике у потпису и капирам да се нешто десило, али нигде да налетим на инфо шта се и како десило, а мало ми бзвз да питам...
Тек сад - ретпостављам из твог коментара да је везано за ову тему (или бар  за КЛЕа?)...

Него - има тема КЛЕ и капирам да је то право место да поствим овакво питање. Можда ћу ићи да гледам неког '96то, и супер је ако иде и са срим магнетом, али сам секао утисак да га свакако треа мењати, радио не радио, а онда то директно утиче на рачуницу - колика ће бити цифра кад се подвуче црта.
Ако је стари (требао би да је нови али шта ако је -можда и претходни власник - мењао са најбољим ортаком магнете пред продају?) - можда је боље да одмах за пар стотина више купим новије годиште.

...а шта ако је тај са ортаком мењао...? Намеће се закључак: било би корисно ако би могао да се провери тип магнета пре куповине.

'Звин'те још једном на евоцирању старих успомена...
ne moras da se izvinjavas,hvala ti sto si evocirao uspomene na naseg garija  [thumb_up]

Lazic

Naravno... :-*

@Popaj:
Ne ljutim se sva¹ta, al' ba¹ nedostaje budala, a naletim na poruku gde sam ga zezao da se javlja sa one strane... :( Umro je poèetkom februara 2013-te, od aneurizme trbu¹ne aorte, do¹ao iz prodavnice, seo i umro, ni 42 godine... A pre¾iveo je padova i padova, droge, alkohol, sumnjive ¾ene... I taman do¹ao do dobrog motora...

p0peye

Ау. Нека му је лака земља... :-(
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mali_zmaj

danas sam bio sa roditeljima pokojnog Damira Keleuve,poginuo je nije ni trideset napunio,ima par godina od toga,ruzan osjecaj,a nisam ga ni poznavao. morao sam odnijeti nesto roditeljima,zamolili me momci sa bj bikersa koji su sa njim putovali... ,strasno,majka kad me vidjela i kad sam joj rekao da sam bajker,odmah se rasplakala,otac srdit,naravno nasa policija stavila staru dijagnozu,nije prilagodio brzinu uslovima na putu,a u realnosti lik presjekao krivinu sa autom  decko pokusao izbjeci al sanse nije bilo... uglavnom knedla mi u grlu citav dan,a mogu misliti Lazicu koji je znao Djigija... bem ti zivot,sad si tu,sad te nema..
jin-jang

Lazic

Ma da je bar ispravio neku krivinu, nego seo i umro... A ni ba¹ nije bio premlad kao taj klinac, ipak je pregurao u 40-te, video je ne¹to sveta... :(

mali_zmaj

ma mlad je bio u dusi,to se osjecalo po njegovoj prici..,to se racuna,ja imam 38 godina ali se ni sekunde ne osjecam tako..,ne mogu sam sebi da povjerujem da se blizim cetrdesetoj..  ovo sam procjenio citajuci njegov putopis,i nesto postova i komentara preko foruma,ti znas bolje vjerovatno.. svakako nije zasluzio da sjedne i umre... necu vise komentarisati,da ne evociram uspomene.
jin-jang

Lazic

Nije frka, ima ih lepih... :-*

UFF

ma to je najruzniji clan foruma, bio...
mesto otvoreno sad, hoce neko da se prijavi?
ipak je to prva otvorena tema na ovom forumu a to nije mala stvar

http://s11.postimg.org/ubkb9sq37/dscf0060r.jpg
http://s22.postimg.org/tmsrb4uch/Fotografija0534.jpg
http://s22.postimg.org/il0rut929/groblje.jpg