Glavni meni

zarkovo ace joksimovica sivi r6

Započeo SSZGO, 07 Maj, 2011, 02:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tasmanijski Djavo

Sinoc sam dobila informaciju da je i vozac preminuo,zna li neko nesto konkretnije ?
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!

Kanarinac

To sam i ja cuo, ali nista nigde ne pise...

Iron Runner

Djusko druze pocivaj u miru.....andjeli te cuvaju gore sad...!!!!! :(((((((((((
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!

BANE BROTHERHOOD

nek su ti siroki putevi gospodnji RIP :( :( :(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

#84
O, jebote...

Danas sam u cugu otisao do Kraljeva i nazad u Bg, prilicno divlje sa stanovista civila iz kola, preko KG, dosta saobracaja... Samo jednom sam morao ostrije da prikocim... Prosek oko 100(i kroz naseljena mesta), najvise 130-140... 400+km... pri tom za sebe mislim da sam iskusan vozac, ali kola, na motorima nemam ni 15000km, i pravim dosta gresaka, narocito gledajuci iskusnije, samom sebi delujem kao amater... Mozda me to i odrzava u zivotu, jer i ako brzo vozim, stalno paranoisem po nekoliko mogucih zajeba, sto nikako ne bi bilo moguce da imam 18 umesto 36 godina i 5 umesto 500 hiljada za volanom... Poenta je ako hoces da pozivis na motoru/kolima, moras samo malo  i na odredjenim mestima da ulaganis, jer od srece, Boga i sudbine ima vajde, samo odredjen broj puta, zakon verovatnoce je neumitan...  

SSZGO

jedna je mala razlika, tvoj motor ide maks 150 a ovaj maks 270... je isao...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RRa¹ko

Citat: Tasmanijski Djavo poslato 14 Maj, 2011, 12:10
Sinoc sam dobila informaciju da je i vozac preminuo,zna li neko nesto konkretnije ?

meni rece jedna mala sto zna tog vozaca da je i dalje u komi..  [neampojma]
nije nesto pouzdan izvor al rece da je proverila..

SSZGO

jedna drugarica njihova kaze da je vozac ok...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ikac92

pre svega pozdrav svim bajkerima...ovako dalibor je bolje posle operacije,pred njim je dug oporavak...za dusana znate da je podlegao teskim povredama pre nedelju dana.nezvanicno dalibor nije kriv za nesrecu...kruze price da je vozio pijan,drogiran itd...pa onda price da je isao 140,200 ...ali to su samo price.da ne polemisemo dalje o krivicu vestaci ce izdati saopstenje uskoro i krivac ce osetiti `kaznu`na svojoj kozi...ali nema vece kazne od mrtvog drugara,sina,brata...tako da bih zamolio sve da se tema zatvori do daljnjeg,a sve bajkere da nose kacige i da uzivaju u voznji !

Lazic

@SSZGO:
Zato sam i kupio KLE-a, ko zna sta bih radio da imam 100+ konja...



@ikac92:
Drago mi je da ce bar Dalibor biti dobro, a ovakve diskusije su nam svima opomena, nadam se... Pozdrav...

zmiya

a koji je razlog da se tema zakljuèa?

ikac92

...nema sta tu da se prica vise.mlad zivot je ugasen...na to sam mislio...tuga.pozz svima

zmiya

pa ba¹ zato i treba da se prièa,da se ne bi jo¹ neki ugasili..

jager


BANE BROTHERHOOD

Citat: zmiya poslato 15 Maj, 2011, 21:54
pa ba¹ zato i treba da se prièa,da se ne bi jo¹ neki ugasili..
+ [thumb_up]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

e kad sam i ovo docekao...da zmiya prica pametno....mada mozda je negde video na televiziji pa prepricava iz druge ruke...ko zna
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

#96
A ja danas otvaram temu Moto GP i vidim poslednja poruka Revolution... Odmah pomislim evo ga ovaj do¹ao odma da kenja i napu¹ava,kad ono on pametno zbori... Oprosti mi ¹to sam i pomislio takvu gadost... [srednjiprst]

A ovo da ovako mudro zborim, to sam video od SSZGO-a, glavnog foruma¹kog promotera bezbedne vo¾nje...

UFF

 
Citat: pit poslato 11 Maj, 2011, 20:34
Ne znam da li znate za podatak da je brzima od 60 na sat ista ona kojom covek udara od beton kad paadne sa 10 -og sprata....a 200 na sat je brzina koju covek razvije posle izvesnog vremena provedeng u slobodnom padu recimo iz aviona bez padobrana.

prvih 12 sekundi ubrzavas dok se otpor vazduha ne izjednaci sa gravitacijom
posle padas od 180 do 220 km/h u zavisnosti od polozaja tela

Citat: revolution poslato 11 Maj, 2011, 21:24
Ne branim momka, ali mene je u Marickoj ulici pre dvadest godina omlatio seljak koji je skretao u svoje dvoriste bez zmigavca. Strao covek, presao ulicu, otvorio kapiju, ja ga video kako seda u kola...spustio brzinu dao zmigavac,,,,,kad on pun levi i pravo u kapiju...a ja u juga. Isdao sa 40 na sat, ali je covek jednostavno krenuo pet metara ispred mene, i zatvorio mi ceo put. Jednostavno ...imao je vremena da pogleda, ali nije ni gledao...jer da je gledao on bi video...

skoro isti scenario i ista ulica
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3257.0.html