Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

friziderdzija

Citat: milomir22 poslato 21 Mart, 2018, 11:43
Jbg, ne moze se s njima, a ne moze se ni bez njih, ali je bolje S (tacnije U) njima.

Ja se tesim da negde postoji zena koja nije bestija, ne preispituje sve po 100 puta, ne zvoca, ne menja raspolozenje non-stop, ali da je jos nisam upoznao.
mo¾e¹ samo da se te¹i¹...takve se ne prave, niti su se ikada pravile...
svaka zvoca, to im je genetski uprogramirano...neka poène pre a neka kasnije.

Glava Dole

ahahahahahaha default podesavanja [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

A kad resetujes na fabricka podesavanja, onda dodje policija da hapsi. E jebiga.  :)

Glava Dole

Cuo za neki slucaj: lik se pokacio sa zenom i ova uhvati i pozove policiju... njegova kuca, on pravio i na njega se vodi a njega priveli odma, uka buka, krivicna prijava, zabrana prilaska do 200m, izbacen bukvalno iz svoje kuce... a ova bila nezaposlena posla 2-3 dana ga zove i kuka, fale joj pare... lik kaze e sad se zali policajcima mene ne interesuje [rofl]

Dukags

Auu bre ¹ta radite deco, dve strane nigde ni jedne fotke nema? Tetka Dragana da vas pita


MIGE


friziderdzija

oèuvana baba u ðevojke spada

Hattrick

Ako zanemarimo par detalja.  :)



clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

idanijel

Pajserom? Lièi na KLintonku

Послато са Redmi 3 уз помоћ Тапатока

eclipse4

lici na klintonku,ima ukus kao klintonka,smrdi na klintonku,mora da je govna!

Major


SSZGO

menjam stari model za novi





Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

aæimo

I ¹ta ka¾e¹, jel prdnula na 3-æoj slici?

UFF

ovo je definitivno bolji model :)

jes da svaka imam problema kicmom lumbago, isijas.. ali sta ces kad si dobra dusa pa volis takvim da pomognes

bucko


aæimo

Jebe¹ ti ove novije modele. Svaka naredna ima u kodu da se bolje poka¾e u krevetu i oko njega. Stariji modeli se nadmetali u kuhinji, ¹to sa godinama postaje sve znaèajnije. I ostaje veèita dilema:"Da li da ostanem i gledam ovo ¹to ne mogu da hebem, ili da idem kuæi i da hebem ono ¹to ne mogu da gledam".

misa-pei

Brate moj, ni ne zna¹ koliko si u pravu.
Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 22 Mart, 2018, 00:42
lici na klintonku,ima ukus kao klintonka,smrdi na klintonku,mora da je govna!

provali kad neko dao minus na ovo sta sam napisao za klintonovu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


brateuuu dno dna...sendvicar mora stiti gazdu svog gazde kji ga drzi na povodac  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]