Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Ova je bolja investicija, ima vec ugradjene sve spojlere i ogibljenja, vidi se da je neko dobro ulagao u nju.  [thumb_up] :)
Samo sedi i vozi.  [rofl]

mkt


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Splinter

Инвстирао, али пропаде инвестиција!  [rofl] [rofl] [rofl]
Небитни пролазник

UFF

to se zove pogresna investicija [rofl]

sledeci put nek investira u nekretnite jer ako se ne krece ne moze ni da ode od tebe zajedno sa investicijom :D

Hattrick

Ovaj prosli se sjebao nacisto, ode investicija kod drugog na koriscenje.  [rofl]

aæimo

Ova vrsta investicije se u svetu ekonomije zove:"Laziæ investicija"

Udru¾i¹ se sa zainteresovanom stranom, investira¹, krenu svi da ti skaèu po investiciji, konta¹ sve ok, ona te ostavi i odskakuæe sa drugom zainteresovanom stranom.

Laki brate, mislim na trambolinu, bez ljutnje.  :-* ;D

Splinter

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2018, 15:07
to se zove pogresna investicija [rofl]

sledeci put nek investira u nekretnite jer ako se ne krece ne moze ni da ode od tebe zajedno sa investicijom :D

Ко каже да се само инвестира у некретнине? Инвестираш у аутомобил ако си таксиста, немаш посла оде инвестиција. Инвестираш у камион ако си превозник, па исто тако прођеш. Треба ли да помињем оне који су инвестирали у образовање па сад раде на бувљим пијацама? Тако да је твојa инвестиција пропала зато што следећи корисник, ако је паметан, неће инвестирати у половну робу, веће ће је раубовати докле год му буде пружала "задовољство" па ће је потом  шутнути, баш као што си ти то урадиоо.

[thumb_up]

( Уколико ми дозволите да приметим овде се ради о, по српски речено, ПОЛОВЊАЧИ)
Небитни пролазник

mali_zmaj

To je bila cista robna razmjena,on njoj...,ona njemu neki period i dobro!! Idemo dalje!!
jin-jang

Hurricane

Pogresna postavka stvari, ne daju one nama nista

To nam je samo tako predstavljeno

Dodje i legne, sta je ona tu dala, ti se ziv polomis i kao ona ti dala, jes sutra malo

Po logici stvari je tako  :P


Iskoriscen si i kad mislis da nisi


Hattrick

Pa dala ti da se iscimas da je zadovoljis.  [rofl]

Glava Dole

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] e ulepsaste mi vece  [kralj]

UFF

mi dajemo

one primaju :D

eclipse4

Ma brate boli ovog szogoa stojko,on covek ponudi ona prihvati i sta?.......samo je zanimljivo koliko nisko mogu da se spuste (zenske?) za par dana provoda ili nedelja....
Jebi ga ni jedan zanat nije lak....ipak joj je i to bolje nego da drzi brusalicu u ruke u recimo brodoremontu.

UFF

kakvih par dana ili nedelja, ova provela vise od god dana kod njega na all inclusive placenom godisnjem odmoru, dobila sise, proputovala svet...
mogao je da jebe svaki dan drugu za tu kintu

eclipse4

Ma nisam mislio konkretno samo na nju....nego na "that kind" .....jer verujem da decko nije bas toliko plitak da buducu majku svoje dece tera da tverkuje pred kamerom i okaci na neki moto forum i youtube itd....
Sutra prekosutra taj sin ili cerka moze da se pohvali takvom majkom....

Samo nisam ukapirao cemu tolika investicija u takvu robu...za te pare je mogao da ima nesto mnogo vise i bolje i kao vezu i kao "reprezentativni uzorak"

Ne zalazim u njegovu glavu i u nacin njegovog razmisljanja ali reci nekom pred coporom dece "ajd mrdaj dupetom" i ona tverkuje tako nesto je.....znaci...dno dna.....(ne sa njegove strane nego sa njene)

Hattrick

Najskuplja picka je uvek besplatna picka, to je valjda svima jasno.  :)

Hattrick

A za ovo drugo, mislim da se lik zajebava, provodi i krese rave, cisto sumnjam da je sa nekom od njih kao pretecom ozbiljne veze ili stvaranja porodice.

eclipse4

O tome i pisem :-)

Boban_m

Sve je to fino, ali sta je zivot bez ljubavi.