Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivicat

Citat: mt:s poslato 09 Jul, 2014, 15:40
Citat: mrle poslato 09 Jul, 2014, 14:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2014, 14:38
hoce pare za krstenje,

idi u manastir, tamo je d¾

U kom je manastiru besplatno kr¹tenje?

Citat: hurricane poslato 09 Jul, 2014, 15:41
..svakom..

Za 27.07 zakazano krstenje u manastiru.. Nisam siguran tacno, ali misim da je bar 50% skuplje nego da smo cerkicu krstili u crkvi.

kide


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

Citat: Conti-Moto poslato 09 Jul, 2014, 12:56
Novak je svetski covek, ali u pravom smislu te reci.

to si u pravu,pije strano vino i sampanjac,vozi strani auto,nosi strano odelo i svoje pare torisi po svetu ;)

Citat: Conti-Moto poslato 09 Jul, 2014, 12:56
On se zeni tamo gde mu se svidja, gde moze da ima mir i intimu.

verovatno ce imati 20 fotografa licnih,20 kamermana i jos toliko onih stranih koji ce mu platiti da bi se njihove slike prve pojavile u njihovim novinama,ali ok verovatno ce kurir ili telegraf morati nekim ilegalnim putevima do slika jer nisu imali dovoljno da plate za slikanje,srbija siromasna zemlja ;) i pored svega toga sigurno ce biti toliko intimno da niko nikad nece ni saznati da se vencao.....ko da se `ebu tamo pa im treba intima......

Citat: Conti-Moto poslato 09 Jul, 2014, 12:56
Zasto da se ne zeni na Svetom Stefanu? To je destinacija svetskog kalibra ...
Bolje i tu nego na Karibima, zar ne?

pa da mu je stalo do te intime,bolje da se ozenio negde u zimbabveu ili na karibima gde mozda ni neznaju ko je on,pa eto mu intime....sto je pa i najavio uopste vencanje ako mu je do intime......
a sveti stefan jeste "svetski" kalibar.....steta sto nemamo vise ni jedan takav kalibar :(


Citat: Conti-Moto poslato 09 Jul, 2014, 12:56
Mogu samo da zamislim njegov poslovno-sportski kalendar obaveza ...
Trebalo je to vencanje uklopiti sa x nekih drugih stvari.

dan vencanja....koja je to sitnicu u odnosu na zaradjivanje novca......
ja bih pre uklopio taj poslovno sportski kalendar sa svojim vencanjem nego obrnuto.....

a vise bi me obradovalo naslov u novinama "novak djokovic nece ucestvovati na xxx turniru zbog svog vencanja"....


Citat: Conti-Moto poslato 09 Jul, 2014, 12:56
A ti si Darko sigurno popizdeo jer te nije zvao da mu sviras na svadbi ...  [rofl] :P

ali ce dare da zasvira u 501 pa cemo popiti koju zajedno.....ni novak ne dolazi da vidi dareta sto bi se on sekirao oko novaka ;) ;) ;)

[cheers] [cheers] [cheers]

nenad.yzf

Tema je za kantu. Kud nisi otvorio temu u kojoj je rekao da mu ne donose poklone za svadbu nego da te pare uplate za osobe koje su pogodjene poplavama.

jevta


Darko

Bravo Eclipse , upravo tako...eto mene 26.og u 501-u , pa izvolte na pivo i muzikicu..

.tema je bila pitanje da li neko zna zasto se tamo zeni , i ocekivao sam da neko zna ,procitao negde , cuo na tv itd itd , pa ce odgovori...nikakvo pametovanje i vredjanje...a ode u krajnost , o crkvi i o Srpstvu....

ranko

Dare nema nigde napismeno tj ono malo sto sam ja video jer ne mozes a da ne omasis vest...

Ako moze logika evo : Sv.Stefan je mislim jedino mesto u Srb/CG gde mogu da izoluju svatove od obicnog naroda... jbg ne mozes da zatvoris Kop, ni Taru, ni Zlatibor... pa ni dole, Porto Mne, Kotor... posle svega nabrojanog Sv.Stefan se jedino namece kao resenje...

Naravno, moglo je to i u Beogradu... ali gde... onaj Hollywood ili kod Momcila na ibarskoj :) ? jebes ga pa ni ja tamo nisam hteo jer mi je grand parada look...

Tako da se vracamo da je mogao samo u HR ili CG...

Che je pogodio poentu sa slikom frizidera...ali nije to do Novaka... to je do nas...tj do naroda zeljnog zabadanja nosa gde mu nije mesto...  zapitajte se malo da li oni zele da se ovoliko pise o svadbi i o njima ? Pa nisu oni pevaljke ove nase da narucuju fotografe da ih kao u paparazzo stilu slikaju i objavljuju sise i dupeta...To sto ga mimo svadbe ima dosta u medijima pa jbg nije kriv sto pobedjuje... a svakako mi bolje da gledam njega normalnog nego one pesovane fudbalere zbog kojih ne gledam ni svetsko prvenstvo jer su mi fudbal ogadili oca im jebem.

Mada kad malo bolje razmislim, mi Srbi smo 100x normalniji nego od onih u svetu... jbg prodje neka izlizana glumica iz B produkcije i eto milijardu njih trazi autogram... kod nas samo sitna deca jure poznate... jebe mi se bas nekoga da jurim za njegov potpis...

ok mozda bih jurio Staniju da mi se potpise na stojka :)



Darko

da ,da, skontao sam da je Sveti Stefan verovatno zbog privatnostii i intime....

hahhaha , sa karminom ..

ma , ko ih jebe...sve do jednog....

Jecko

Koga realno boli uvo zasto se gde i kada se Novak zeni?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 09 Jul, 2014, 14:59
Citat: mrle poslato 09 Jul, 2014, 14:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2014, 14:38
hoce pare za krstenje,

idi u manastir, tamo je d¾

...probao ja, ne valja, sve koje znam da su venèani u manastiru sada sreæno razvedeni...

...ko me spomenuo? ;D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ikomline

mene vi¹e brine za¹to je MUP Srbije poslao obezbedjenje i dzipove da voze Novaka po Crnoj Gori
na slici se vide BG tablice

a ovde nama di¾u osiguranje i poreze i trista  kuraca





Conti-Moto

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2014, 17:32
Bravo Eclipse , upravo tako...eto mene 26.og u 501-u , pa izvolte na pivo i muzikicu..

.tema je bila pitanje da li neko zna zasto se tamo zeni , i ocekivao sam da neko zna ,procitao negde , cuo na tv itd itd , pa ce odgovori...nikakvo pametovanje i vredjanje...a ode u krajnost , o crkvi i o Srpstvu....

Nije nista otislo u krajnost, naslov je takav pa su ga ljudi tako i shvatili.
Daleko od toga da volim Djokovica, a sa druge strane mi je simpaticno kako pametno vodi svoj zivot - isto kako i igra.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


VR 46

Twist of wrist!

ghoul

Koliko je tebi brate dosadno kad otvaras iste teme i pises identicne postove ovde i na bjb forumu