Glavni meni

Tema za bullshit

Započeo pit, 21 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

ma mislio sam da nije rodom iz Crne Gore ili njegovi da su odozdo...jebem li ga...ali da je post - POST JE !! ;)

zVuk

kakve veze ima sto je post..?? ne razumem se u tematiku.....

ali bez obzira na to, on je dobio blagoslov od patrijarha da se venca iako je post....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2014, 13:20
...jebem li ga...ali da je post - POST JE !! ;)

ti smes da psujes u toku posta, a on ne sme da se venca...?? :P
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko


mrle

Citat: zVuk poslato 09 Jul, 2014, 13:38
kakve veze ima sto je post..?? ne razumem se u tematiku.....

ali bez obzira na to, on je dobio blagoslov od patrijarha da se venca iako je post....

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/479183/Mitropolit-Amfilohije-ipak-nije-dao-blagoslov-za-Novakovo-vencanje

Darko

uglavnom , malo me je razocarao .... svakako , mladencima zeli msvu srecu

Slaninar

Citat: Darko poslato 09 Jul, 2014, 13:50
uglavnom , malo me je razocarao .... svakako , mladencima zeli msvu srecu

Da su samo polovina na¹i zemljaka vernici koliko se predstavljaju, policija i sudovi bi bili bez posla.

Ti ¾ivi¹ bez gre¹nih misli za vreme posta?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 09 Jul, 2014, 13:55

Da su samo polovina na¹i zemljaka vernici koliko se predstavljaju, policija i sudovi bi bili bez posla.

Ti ¾ivi¹ bez gre¹nih misli za vreme posta?  :)

trenutno postim na vodi, ali kad vidim tvoj nick, doðe mi da te otresem svakojako :)

Darko

Citat: Slaninar poslato 09 Jul, 2014, 13:55
Citat: Darko poslato 09 Jul, 2014, 13:50
uglavnom , malo me je razocarao .... svakako , mladencima zeli msvu srecu

Da su samo polovina na¹i zemljaka vernici koliko se predstavljaju, policija i sudovi bi bili bez posla.

Ti ¾ivi¹ bez gre¹nih misli za vreme posta?  :)

dobro , ti sad malo karikiras....

Slaninar

 
Citat: mrle poslato 09 Jul, 2014, 14:00
Citat: Slaninar poslato 09 Jul, 2014, 13:55

Da su samo polovina na¹i zemljaka vernici koliko se predstavljaju, policija i sudovi bi bili bez posla.

Ti ¾ivi¹ bez gre¹nih misli za vreme posta?  :)

trenutno postim na vodi, ali kad vidim tvoj nick, doðe mi da te otresem svakojako :)

Volim kad mi prièa¹ tako bRezobrazno...    :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ja uvek imam gresne misli ali se suzdrzavam za vreme posta....inace nisam nesto previse gresan...stavise manje sam gresan od vecine mitropolita....sto i nije tesko.....ne idem u crkvu jer ne volim popove....zapravo mi ni ne treba pastir i posrednik u mojoj komunikaciji sa svevisnjim....

e da ...nisam ni krsten....nikako da nadjem postenog popa da me krsti....par puta probao i ne ide...hoce pare za krstenje, a ja bih platio ko sto je platio Isus Jovanu...ne zalim za to novce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


ranko

Dare, on pravi svadbu dok je post, ne vencava se u crkvi...

nisam siguran da li postoji i kanon za svadbu (veselje ) mada verovatno to tako explicitno ne pise... verovatno samo za vencanje u crkvi...

vencanje u crkvi je valjda na Petrovdan, prvi dan posle posta...

Generalno, on je poznat zato bode oci da li ce ovo , ili ono, zasto, gde itd... mislim da to ne treba da nas interesuje jer je njegova privatna stvar... vec samo kako igra i kako prezentuje zemlju u kojoj je rodjen ( a koja mu je stojka pruzila da postane to sto je postao ), i kojoj puno vraca, na ovaj ili onaj nacin... neko kaze ne placa porez ovde... pa on ni ne zivi ovde... a evo ih ovi po kaficima i restoranima ubise se od izdavanja racuna a tu su ... ustvari drzava je sranje i arsini su postavljeni tako da stite bogate... meni samo smeta sto neki ozbiljni restorani i kafici sa velikim prometima sve izbegavaju a neki tamo kiosk sa pecivima 20x poseti trzisna i proverava racune i stanje... odoh u off...

kako god ja mu zelim svu srecu i zdravlje... ko i svakome drugome... to je hriscanski...


Darko

ma naravno...u pravu si...

mada mene svakako malo nervira kad kaze da je on najveci Srbin.... ajde ,zasto ?

zasto je on veci Srbin od bilo koga od nas ? zato sto je kupio inkubatore , donirao i sl ?

pa verujem da bi 99% ljudi ovde to radilo da ima para koliko on ima ...

Hurricane

Citat: mrle poslato 09 Jul, 2014, 14:40
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2014, 14:38
hoce pare za krstenje,

idi u manastir, tamo je d¾

...probao ja, ne valja, sve koje znam da su venèani u manastiru sada sreæno razvedeni...

Che

#6015

mt:s


Hurricane


mrle

npr. u Feneku, krstio sma sina, a drugog æu krstiti 26.07.

freepartyman

 Prosto me odusevljava ovo preterivanje sa verom, odlazimo u krajnosti.. Do ratova devedesetih vecina nije znala sta je crkva a badnjak nisu videli nikada u zivotu..A o svestenstvu da ne pricam, posebna fela, mislim na popove, monasi su nesto sasvim drugo.. Novaku svaka cast ali vec vidim da ce se smuciti narodu cela prica oko svadbe, izlazice iz frizidera, na kraju krajeva nije on kriv za to..U svakom slucaju bolje on nego Soraja, Stanija i ostali polusvet...
I became a beast to rid myself the pain of being a man