Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2020, 11:53
Crveni i bog u istoj reèenici...




meni vise ubolo oci Srbija i zakon u istoj [rofl]

bogdan


Lazic


Lazic


Dragan_kineziolog

Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2020, 03:25




Da ti isprièam par ¾ivih istina o ovom "univerzitetu" u Travniku.
Jedan vozaè autobusa o¾enio æerku nekog èovjeka ¹to ima svoj tehnièki pregled i sad postaviæe zeta za ¹efa tehnièkog pregleda a za to mu treba saobraæajni li ma¹inski fakultet. Ima u travniku neki saobraæaj i dogovore oni sve, ode èovjek jedno veèe da se naðe sa dekanom na veèeri u nekom restoranu, ponio pare, ovaj ponio diplomu i ka¾e njemu dekan, jel, ne mo¾e mu tek tako dati diplomu. Pita ga dekan zna¹ li ti i¹ta od ovoga? Odgovor èovjeka je bio, "Ma kako neæu znati" i gotovo, dipl. in¾. saob. Prièa je iz prve ruke.
A druga je, dvojica ljudi iz Kotor Varo¹a kao studirali gore, krenuli preko Vla¹iæa u travnik, zima bila, snjeg zapadao, oni krenuli sa mercedesom i zaglave usput. Uslikaju profesoru mercedesa u snjegu i jedno 10 paketa keramike u gepeku (jer se otac od vozaèa mercedesa bavio keramikom), po¹alju sliku i napi¹u da su sve nauèili i krenuli da polo¾e, ali ih vremenske neprilike sprijeèile. I naravno polo¾ili. Umirali su od smijeha dok su mi to prièali.
I tako, znam ih jo¹ par, moraju se pojaviti jednom u semestru gore i proæi pored kamere da ih snimi da su bili. Poka¾u im kuda æe proæi i ako doðe do neèega ovi uzmu snimak od kamere, nema ¹ta, bili ljudi, i¹li na fakultet...
Tezak je zivot nas nindzi

UFF


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

срећан нам осми март


TEEfqd

izgleda kao neko sranje iz serijala terminator [rofl]

El Jefe

Теорија и пракса се разилазе. Жалио ми се познаник који ради и секси шопу да му нико данима не улази на врата.
Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 08 Mart, 2020, 10:37
Теорија и пракса се разилазе. Жалио ми се познаник који ради и секси шопу да му нико данима не улази на врата.


ljudi se odlucuju za online kupovinu. gamestop lanac koji prodaje igrice i konzole takodje zatvara prodavnice sirom sveta iz tog razloga.
veliki biznisi propadaju. a i kad covek stavi prst na celo sumnjam da je nekoj zeni prijatno da kaze, dobar dan dacete mi ovu crnacku
gumenu kurcinu od 25cm, da ne kazem muskarcu.

Lazic


El Jefe

Пера Митић, јунак нашег детињства
Друштво за заштиту од животиња

TEEfqd



nisam ovoliko plakao ni na sahranama nekih iz rodbine

Ostoja

Mene je bilo stvarno sramota kad sam ovo video.

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...