Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

malom zmaju pored reci: "poslato", "rupovke" i "kurble" zabraniti SVE znakove interpunkcije a pogotovo "!"


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kanarinac

Evo bas sam juce snimio da su mi vrata osrana od stranecijih vrata, ali ne malo, nego je raskopao lak, a bas pazim kako se i gde parkiram tj tako da ne mora debilcina da mi se nabija.
A kad se neki retard parkira tako da ne mogu normalno da udjem u auto, saceka ga poruka da sam jajima istrljao po svim kvakama pa neka se cese, jos mu i neju dlaku zaglavim da deluje uverljivije

con3

Citat: Kanarinac poslato 18 Februar, 2020, 03:33
Evo bas sam juce snimio da su mi vrata osrana od stranecijih vrata, ali ne malo, nego je raskopao lak, a bas pazim kako se i gde parkiram tj tako da ne mora debilcina da mi se nabija.
A kad se neki retard parkira tako da ne mogu normalno da udjem u auto, saceka ga poruka da sam jajima istrljao po svim kvakama pa neka se cese, jos mu i neju dlaku zaglavim da deluje uverljivije
Koji ti auto vozis ? [rofl]

Splinter

Небитни пролазник

Kanarinac

Citat: con3 poslato 18 Februar, 2020, 04:37
Citat: Kanarinac poslato 18 Februar, 2020, 03:33
Evo bas sam juce snimio da su mi vrata osrana od stranecijih vrata, ali ne malo, nego je raskopao lak, a bas pazim kako se i gde parkiram tj tako da ne mora debilcina da mi se nabija.
A kad se neki retard parkira tako da ne mogu normalno da udjem u auto, saceka ga poruka da sam jajima istrljao po svim kvakama pa neka se cese, jos mu i neju dlaku zaglavim da deluje uverljivije
Koji ti auto vozis ? [rofl]
Fiat Stilo na metan :P

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl]
La¾e¹, krvavi ti zubi... :D




Nego... Pakao... :o ;D





bogdan

sinoc bio prvi  a veceras drugi deo njegove politicke biografije na N-1 , nemam reci , stvarno istorijska licnost  kao najveci zlikovac Srpskom narodu

Lazic


MIGE


monsterbnt

Citat: mali_zmaj poslato 17 Februar, 2020, 21:25
Ja se jezim na lose ili bahato parkiranje..,zrtva sam pozicije mog stana,blizine gomile kafana,i sve veceg broja automobila.. I kad dodjem sa posla u pet sati i kruzim kao kreten..,i skontam da se baja parkirao tako da je ujebao jos pet mjesta...,jer svi njega kao idioti ispratili. Ne bi parkirao ravno pa da ga jebes!! Ja sam jedan od malobrojnih koji bi molio boga da obiljeze parking,i puknu naplatu..,jest da bi me to kostalo godisnju kartu..,ali jbg!! Prednjace uvijek bolji automobili sa svim zivim senzorima i kamerama,i zene koje ulavnom pojma nemaju!! Nego idu linijom manjeg otpora..,daj da se uguram pa makar bilo ukrivo!! A da se parkiraju pravilno u rikverc... To je rijetkost!! Uglavnom svaki dan radi bahatosti i ljenosti pukne desetak mjesta na parkingu!! Tako da se drzim onog sto sam rekao u proslom postu!!

Bahato parkiranje kazes....



Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: bogdan poslato 18 Februar, 2020, 18:24
sinoc bio prvi  a veceras drugi deo njegove politicke biografije na N-1 , nemam reci , stvarno istorijska licnost  kao najveci zlikovac Srpskom narodu

Svako ko je bio dovoljno mator od 90-ih na ovamo sve to zna. Nije se ni¹ta novo reklo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

jevta

Niti su ponudili re¹enje

mareskin

Citat: jevta poslato 19 Februar, 2020, 10:14
Niti su ponudili rešenje

Nije to posao novinara. Njihovo je da dokumentuju dešavanja.

Sećam se 90-ih pričam stricu šta se dešava u BG i o demonstracijama, a on mi priča ono što propaganda emituje na RTS. On ništa drugo nije ni mogao da vidi. Od mraka do mraka radi u polju i uveče pogleda dnevnik.
Kada sam mu pokazao novine u kojima se vide prebijeni studenti, policija koja gazi narod ućutao se. Zapalio cigaru i rešio da na sledećim izborima glasa onako kako mu kaže njegov unuk.

Ako je neko glup i slep pored očiju ili je prosto kvaran njemu nikakva informacija neće pomoći, ali postoje ljudi koji rade, ne žive na internetu i ne znaju šta se stvarno dešava. Njima tako nešto može otvoriti oči.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bogdan

Citat: mareskin poslato 19 Februar, 2020, 10:09
Citat: bogdan poslato 18 Februar, 2020, 18:24
sinoc bio prvi  a veceras drugi deo njegove politicke biografije na N-1 , nemam reci , stvarno istorijska licnost  kao najveci zlikovac Srpskom narodu

Svako ko je bio dovoljno mator od 90-ih na ovamo sve to zna. Nije se ni¹ta novo reklo.

zaboravlja se a i mladim pametnim glavama treba argumentovati jer je ovo do sada nevidjeno , gebels je macji kasalj za ove

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2020, 09:35
Citat: mali_zmaj poslato 17 Februar, 2020, 21:25
Ja se jezim na lose ili bahato parkiranje..,zrtva sam pozicije mog stana,blizine gomile kafana,i sve veceg broja automobila.. I kad dodjem sa posla u pet sati i kruzim kao kreten..,i skontam da se baja parkirao tako da je ujebao jos pet mjesta...,jer svi njega kao idioti ispratili. Ne bi parkirao ravno pa da ga jebes!! Ja sam jedan od malobrojnih koji bi molio boga da obiljeze parking,i puknu naplatu..,jest da bi me to kostalo godisnju kartu..,ali jbg!! Prednjace uvijek bolji automobili sa svim zivim senzorima i kamerama,i zene koje ulavnom pojma nemaju!! Nego idu linijom manjeg otpora..,daj da se uguram pa makar bilo ukrivo!! A da se parkiraju pravilno u rikverc... To je rijetkost!! Uglavnom svaki dan radi bahatosti i ljenosti pukne desetak mjesta na parkingu!! Tako da se drzim onog sto sam rekao u proslom postu!!

Bahato parkiranje kazes....




Ba¹ vam je tesan prolaz...  :o :wtf: [facepalm] Tu ima mesta za jo¹ red kola i kolica sa bebama opu¹teno... Doði na Zvezdaru da vidi¹ ¹ta je tesno...

monsterbnt

Ovo uopste nije ni prolaz ni parking ni ulica.... setaliste.... pored tih kola su klupe koje su zbog retardiranih presedaca neupotrebljive.... Da ne racunamo sto je plocnik unisten i svaka kisa tu je veliko blatiste i bare...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

na kara burmi su sve ulice jednosmerne postale, vise i ne otvaram retroviizore

Lazic

Monstere, na tim klupama bi i onako blejali partizani i partizanke i ¹pijunirali... Mogli su i manje ¹etali¹te da naprave...

mkt

problem je sto neam vise bleje, duvanja i cirkanja na klupama
nemoz klupi prici

Kostić

Citat: mkt poslato 20 Februar, 2020, 01:29
na kara burmi su sve ulice jednosmerne postale, vise i ne otvaram retroviizore

и овде исто свака гајба два аута има нема где да се паркира направе кругове са једним смером и сви имају где да паркирају где год су уске улице по насељима то је решење