Glavni meni

Auto-Moto Servis Goran

Započeo Dutchman, 16 Mart, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

koja guzva danas u ovom servisu , samo sam im ja falio ... 5 motora od jednom c c c

Major

I ne ode on na mini odmor..

Dutchman

pao sneg tamo gde je poshao :D

Kanarinac

E matori treba mi prikolica neka n par dana, jel imas? :D [rofl] [rofl] [rofl]

DR Goran

Citat: Kanarinac poslato 14 Septembar, 2012, 00:03
E matori treba mi prikolica neka n par dana, jel imas? :D [rofl] [rofl] [rofl]

Jebi jebi milivoje....pa jebiga nije atestirana za vukojebine tipa mladenovac-smederevska palanka jos sa ne balansiranim gumama na 90 na sat ....

Kad smo krenuli ovako je izgledalo






A kad sam stigao do servisa evo sta je ostalo


Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

UFF

 [rofl]

a mislim da znam i cij je motor otpao uz put

nema veze ne moze mnogo vise havarisan da bude od toga

DR Goran

Taj je na kog mislis....Dusu je dao za testiranje prikolice....kaze kum daj da probamo dal moze 120 preko onih nadvoznjaka na autoputu gde auto poskoci...ako ne odleti dobro je  [rofl] ...
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

YoYa

aha,, evo majstora,,
pozdrav i svaka pohvala  [cheers]

mkt


skijash

Hahahahah èièa kad napravi :D
Jo¹ da ova druga slika nije slikana dosta ranije pa i da se zabrinem :P

Kengur

Sto da se zabrines, da ti ne polupa motor? :D

Kanarinac

Ali kad mi je skijash pricao, plakao sam od smeha :D

I kakva je presuda za motorce?

skijash


Jefta

Ауу видео га уживо у радионици... Прво питање је било:"Јел жив момак који је ово возио" :)

Од мотора остали дугмићи :)

DR Goran

Citat: Kanarinac poslato 20 Septembar, 2012, 21:15
Ali kad mi je skijash pricao, plakao sam od smeha :D

I kakva je presuda za motorce?

Ma i ja sam plakao od smeha ali najvise svojoj tvroglavosti...necu da pravim prikolicu od tri tone ko svi drugi to sam zacrtao i tacka...fora je sto je do sad nisam terao van grada i sve je bilo po ravnom i ispod 90 na sat....ali onaj mladenovac je pravi test poligon ....malo sam izmenio dizajn ,tezina ostala ista i sad je ful atestirana

Zapisnik i da vlasnik smisli cifru ...koju oce da da ili da uzme  8)...

Citat: YoYa poslato 20 Septembar, 2012, 18:00
aha,, evo majstora,,
pozdrav i svaka pohvala  [cheers]

[cheers]
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Major

Gorane gde si odradio atest za ovu prikolicu?

Lazic

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2012, 16:39
[rofl]

a mislim da znam i cij je motor otpao uz put

nema veze ne moze mnogo vise havarisan da bude od toga

Koji ga ubi onako...?

Gašpar

Skijashev brat

Nego daj i mi da cujemo pricu sa prikolicom, kad ste vec svi plakali od smeha ;D

Lazic

Deluje kao neka moja naopaka rabota...:D

DR Goran

Citat: Ga¹par poslato 21 Septembar, 2012, 09:39
Skijashev brat

Nego daj i mi da cujemo pricu sa prikolicom, kad ste vec svi plakali od smeha ;D

Nosace blatobrana nisam zavario kako treba...jesam ali kao nece se gaziti po njima pa nema potrebe da se zanosim....sad sam dodao jos jedan i utopio kako treba ..ko bi reko

Dogovorimo sve ,nasli se ovde i krecemo ..gume naravno nisu balansirane i krive ko gudalo , dao mi ih kum : pa kao dobre su..onako.. bile na jugicu ....i na 90 pocinje prikolica od 120 kila celog stila od 1450 kila s nas trojicu da trese....i ja kao ma na 120 ce da se umiri (kao na kolima) .. gas i stvarno se umirilo...msm ne ljulja se auto al prikolica lambada..i tako do posle begaljickog brda ...haha show

ja u retrovizor vidim umirio se blatorbran...reko to nesto ne valja...stanem kad puko jedan nosac drugi drzi...cimaj vuci otkinem ja to lepo da ne ostane uz put negde i dalje....

Aj da balansiram gume mozda ce biti bolje ...uradim to u mladenovcu i dalje....hahaha onda pocinje onaj kamel trofi ka palanci...teram ja pun gas po onome sve kao ok ....

stajem na pumpu i od jednom dobro poznati zvuk metala o asfalt...reko sta je sad u kurac...kad ono nosac cele svetlosne grupe pozadi otkinuo deo profila za koji je bio zavaren (celik debeo 3.5mm) i pade jedna strana na pod druga samo sto nije ...to je sve lepo bilo zavareno ,doduse dizajn je moja greska ...preveliku tezinu svetala sam okacio na veliki krak ...i vibracije su ucinile svoje ...

I sta cemo bez svetla ne meremo dalje skoro ce mrak pa se vratili... prepravio nosac svetala i sad je ok .

A atest je novi sad masinski institut ...'78   [ninja]
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..