Glavni meni

Auto-Moto Servis Goran

Započeo Dutchman, 16 Mart, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dutchman

Evo da izreklamiram ortaka , servisiram kod njega vec sto godina manje vishe ceo vozni park pa i chamac ;) povoljne cene , pedantnost i najbitnije prihvata sulude zahteve , tipa prepravke stavi mi hondin agregat od cbr-a u kineski kros i to na kraju radi :D , prepravljanje grana , prepravljanje ramova za te operacije itd itd , prevarivanje rama za kineza poshto znaju da se malo raspadnu od voznje  [rofl] [rofl] [rofl], ako ima na netu verujem da moze da napravi , josh nije omanuo :D ima josh par ljudi sa foruma koji su mu stalne mushterije tako da je kvalitet zagarantovan

lokacija : B.Jerkovic 112e  na krivini
tel: 064/33.46.055
[email protected]
http://www.amsgoran.com/

markodjurovic

Decko je car i stvarno dobro radi i stvarno prihvata sulude zahteve :)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Lazic

ostao mi je njegov br u inboxu na onom mestu, bas lepo sto si otvorio temu, mada kantasaki pokazuje zavidnu izdrzljivost, da kucnem u drvo, jos se nista nije kvarilo...

DR Goran

Citat: markodjurovic poslato 31 Mart, 2011, 18:30
Decko je car i stvarno dobro radi i stvarno prihvata sulude zahteve :)

De si Mare druze...mojne da me hvalis uobrazicu se :)
Ps jel ziv kinez ? Jel i dalje u voznom stanju ?
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

skijash

Nemoj mnogo da pita¹, doteraæe ti ga da bud¾i¹ agregat iz tdm-a 850 :D

DR Goran

Uh...pa malo ram amo malo tamo i stace :) Al ce morati da predje na 120 zadnju gumu :))))))))
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Dutchman

Promenjena adresa , Bul.S. Prvovenchanog 87 ili ti Auto put BG-Nish kod Dushanovochkog mosta , Ustanichkom iz pravca auto komande kada se ide ka konjarniku , umesto desno na dushanovachki most sledeca ulica desno i do kraja pa levo , bukvalno uz auto put ;) Novi servis mnogo veci nego proshli i mnogo bolja lokacija , odmah pored Fordovog i Audijevog servisa ... od 9 do 17 svakog radnog dana ;)

Lazic


Kanarinac


DR Goran

Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

markodjurovic

Svako ko dodje kod Gorana nek se pozove na mene, vas nista ne kosta a meni znaci :D ;)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

DR Goran

Haha sjajno...e jesi kvaran...ko klackalica i bregasta :P

PS zvao sam za iglicasti lezaj...nema nista slicno...zao mi je sto moram da te razocaram ovako javno :(
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Major

Moram da pohvalim DR.MR.GR. ovaj Gorana :D
Juce mi je promeni ulje i filtere na mom autobusu.  [yahoo]
Sve je odradjeno jakooo jakooo korektno, vidi se da covek ima znanja (nije dzaba DR) i da bas uziva u svom poslu  [clapp]

Lazic


Kanarinac

To mu dodje kod starog mlina ili kako se vec zove? Tj ispod malo ili sam opet pomesao :)

Major

Citat: Kanarinac poslato 19 Avgust, 2011, 14:14
To mu dodje kod starog mlina ili kako se vec zove? Tj ispod malo ili sam opet pomesao :)

Jeste ima tu neka kafana, a i tu je beograd put.

DR Goran

Citat: MajorSoul poslato 19 Avgust, 2011, 08:57
Moram da pohvalim DR.MR.GR. ovaj Gorana :D
Juce mi je promeni ulje i filtere na mom autobusu.  [yahoo]
Sve je odradjeno jakooo jakooo korektno, vidi se da covek ima znanja (nije dzaba DR) i da bas uziva u svom poslu  [clapp]


Ae dosta uobrazicu se 8)

Kani protegni tom motoru gume pa svrati samo nabrajas kafane okolo ccc...inace je stari bunar kafana..prodjes pored i pravo dole izadjes na auto put...
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Kanarinac

Protegnucu ih malo sutra ili prekosutra recimo. Igorica me uhapsio ovih par dana da mu sredjujemo trkackog yuga :)

MIGE

bio danas.sredjivao karburator i jos po nesto.utisci posle servisa:
motor nece da ide preko 80km/h
potrosnja?
vreme:umesto jednog sata,ostao tri
cena rada:diskutabilno

MIGE

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2011, 22:10
bio danas.sredjivao karburator i jos po nesto.utisci posle servisa:
motor nece da ide preko 80km/h
potrosnja?
vreme:umesto jednog sata,ostao tri
cena rada:diskutabilno
pa nije ni ranije isao jer nemere al zato sada do tih 80 km/h napuni ko R1  [clapp] [yahoo]
potrosnju jos nisam izmerio,tek sam presao 20 km al verujem da je sigurno manja  [thumb_up]
cena je bila i niza nego sto sam ocekivao  ;) dosao sam samo da namestimo karbon al je goran i ispeglao jos par stvari koje nisu  valjale   ;)
vreme koje sam proveo danas sa goranom nije bilo samo u radu vec smo malo popricali i dotakli se nekih bzv.tema a i zakljucismo da imamo par zajednickih prijatelja  [hello]
sve pohvale za gorana  [hello] [thumb_up]