Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Kaze budi dobra i radi sta ti kazem inace ces da zavrsis u zatvoru :P

mrle

Citat: dzimika poslato 09 April, 2020, 11:03
Kaze budi dobra i radi sta ti kazem inace ces da zavrsis u zatvoru :P
Mo¾e da bude dobra, ali ne mo¾e da bude ta da je trpim od petka do ponedeljka.
I to je problem i ako se navata neka. Razmi¹ljao sam o tome.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Citat: mrle poslato 09 April, 2020, 12:52
Citat: dzimika poslato 09 April, 2020, 11:03
Kaze budi dobra i radi sta ti kazem inace ces da zavrsis u zatvoru :P
Mo¾e da bude dobra, ali ne mo¾e da bude ta da je trpim od petka do ponedeljka.
I to je problem i ako se navata neka. Razmi¹ljao sam o tome.
Koliko ja imam sreæeeee... :D

balcan girl

a tek jaaaaaa  ;D ;D ;D ;D imam momka koji vozi kamion po evropi  ;D ;D ;D taman nema ko da se otima sa mnom oko toga koj film cu da gledam i koliko dugo cu da igram igricu  ;D ;D ;D i bez korone mi super sto dodje na tri nedelje posle tri meseca, zato smo i ostali zajedno godinu i po dana  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 16:13
a tek jaaaaaa  ;D ;D ;D ;D imam momka koji vozi kamion po evropi  ;D ;D ;D taman nema ko da se otima sa mnom oko toga koj film cu da gledam i koliko dugo cu da igram igricu  ;D ;D ;D i bez korone mi super sto dodje na tri nedelje posle tri meseca, zato smo i ostali zajedno godinu i po dana  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

https://www.youtube.com/watch?v=JypCBmCsmIo#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 16:13
a tek jaaaaaa  ;D ;D ;D ;D imam momka koji vozi kamion po evropi  ;D ;D ;D taman nema ko da se otima sa mnom oko toga koj film cu da gledam i koliko dugo cu da igram igricu  ;D ;D ;D i bez korone mi super sto dodje na tri nedelje posle tri meseca, zato smo i ostali zajedno godinu i po dana  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

... suva ko Gvadalahara ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

e zmaju posle operacija mi nije do zivota a kamoli do jebanja....  [rofl] [rofl] [rofl] sad me vise zanima da jedem nego da jebem  ;D ;D ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

sta ti je lazicu? mislis da ne ostaju oziljci i posledice posle dve unutrasnje i jedne spoljne operacije a? i bre pocupaj malo te obrve plasi me ova tvoja fotka na profilu MM  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] :-* [srce] Ta slika je iz 2016-te, zamisli kolike su mi sad obrve... :o ;D

Kad sam stavio :o pomislio sam kolika li si sad posle toliko meseci izolacije i ¾dranja... :o  [rofl] :-*

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


UFF

Citat: dzimika poslato 09 April, 2020, 10:11
Jedina mana, moras da obezbedis picetinu pre policijskog casa :P

to nije problem

problem je sta posle sa njom  [neampojma]

a eliminacija nije resenje jer ti treba opet za sledeci vikend  [rofl]

http://www.youtube.com/watch?v=ZYoqI7iy4JE#


jebi ga jedino resenje ispada da moras da je ostavis pod misku za kasnije  [rofl]

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 09 April, 2020, 17:40
Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 16:13
a tek jaaaaaa  ;D ;D ;D ;D imam momka koji vozi kamion po evropi  ;D ;D ;D taman nema ko da se otima sa mnom oko toga koj film cu da gledam i koliko dugo cu da igram igricu  ;D ;D ;D i bez korone mi super sto dodje na tri nedelje posle tri meseca, zato smo i ostali zajedno godinu i po dana  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

... suva ko Gvadalahara ...
Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 18:52
e zmaju posle operacija mi nije do zivota a kamoli do jebanja....  [rofl] [rofl] [rofl] sad me vise zanima da jedem nego da jebem  ;D ;D ;D ;D ;D

Balcan za prvi problem æu da ti po¹aljem par mojih goli¹avih fotografija, za prvu pomoæ dok se ne vidimo.
A umem i da kuvam :D
Neæe meni Balcan biti suva i gladna dok sam ja ¾iv :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasa ns 1

Citat: balcan girl poslato 09 April, 2020, 18:52
e zmaju posle operacija mi nije do zivota a kamoli do jebanja....  [rofl] [rofl] [rofl] sad me vise zanima da jedem nego da jebem  ;D ;D ;D ;D ;D
sex je davno prevazidjena stvar

ЯЭВОЛУТИОН

nazalost ja upraznjavam sex svaki dan vise puta.....uvek me neko jebe....uglavnom u glavu, ali i to je sex....tako da pozdravljam novogodisnje zelje za manje sexa ove godine....medjutma, ovaj virus jebe pa rastura...ovo bre rocorona sigfredi...usi zavrce,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lone Wolf

Оће у 17 бити неко обележавање или скромно, код куће у оквиру породице?
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11