Glavni meni

sretno vam vanredno stanje u srbistanu ...

Započeo DebeliZmaj, 15 Mart, 2020, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Neverovatno ali moram da se slo¾im da Debelim Zmajem... Pogledah snimak, ko je ovde video bilo kakvo kurèenje...? A i da se kurèio potpuno svejedno... Onaj histerièni pandur je za psihijatra, jasno k' dan... Prijava za ometanje osl ne stoji jer nije ometao, prijava za falsifikovanje slu¾bene isprave takoðe ne stoji jer nije imao falsifikovanu tablicu nego "nalepnicu" preko, zna se kako izgleda tablica i ¹ta pi¹e na njoj, ne postoji original registracija BG-neregistrovan pa da je on falsifikovao, nadam se da æe ono malo histerièno govno da najebe na sve moguæe naèine i ba¹ æe mi biti drago ako èujem da je ba¹ najebao...

milomir22

Vidi se kultura pandurcine koji je prvi poceo da se derendza, to je onaj majmun koji se dere "Klipancino". Sigurno ga je on i mlatnuo totalno bespotrebno i dao mu razlog i motiv da ih juri, a covek se time i bavi.

E sad, mene zanima i profil ovog Bojana, coveka zaustavili neregistrovanog, pisali mu sta su mu pisali i istog dana ili sutra, ponovo ga hvataju neregistrovanog. Ne razumem zasto covek vozi neregistrovan automobil, ili batali auto i idi pesice ili registruj jebeni auto. Ni ja ne volim da dam 200 evra za registraciju, ali jbg, kada nemam da registrujem (hvala Bogu vec dugo nisam u ovoj situaciji), tabanam.

To nije opravdanje da ga biju, ali ako hoces da zivis u uredjenoj drzavi, moras i ti da budes po PS-u, a ne glumis kauboja, pa ti krivo kad popijes po picki.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

balcan girl

koliko ja znam postoji i to da je vanredno stanje i salteri saobracajnog supa ne rade, prema tome moze da vozi neregistrovan auto, iinace obojica su debili al pandur je veci  ;D ;D ;D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 April, 2020, 23:09
koliko ja znam postoji i to da je vanredno stanje i salteri saobracajnog supa ne rade, prema tome moze da vozi neregistrovan auto, iinace obojica su debili al pandur je veci  ;D ;D ;D

U stvari izrièito je reèeno da se ne mogu voziti neregistrovana vozila. Moguæe je odraditi registraciju na tehnièkim pregledima koji mogu da ¹tampaju nalepnice.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

Citat: Slaninar poslato 22 April, 2020, 20:20
Pogledao sam snimak. Lik je bolid. I tra¾io je drugog bolida, dobio to ¹to je tra¾io (publicitet, pravo na tu¾bu, mo¾da i od¹tetu). Svi sretni.

upravo se o tome i radi
plagijat "uspesnih" likova iz usa koji drkaju muriju dok ne ubodu jack pot pa tuze i drzavu i policiju i zive od odstete dalje
u medjuvremenu dok ih ne usere zive od yt pregleda a posto smo mi mala zemlja i on ne prica na engleskom a ostatak planete zabole patka za srbistan on trazi donacije (da je krimos ne bi prosio za kintu od gledalaca)

e sad posto sam rekao sta sam mislio o njemu da mu to kod nas nece uspeti i da ce da najebe kao sto i jeste, moram ipak da se slozim sa njim, pandur pocne da te vredja i da ti se dere, drao bi se i ja njemu i vredjao ga nazad
poenta je samo da budes svestan i spreman na posledice jer ces tad najebati svakako
nadam se da ce inspektori biti bar suspendovani ali sumnjam da ce se desiti bilo sta vise od toga

a prica kako ce on da nadje njihove podatike pa da ide da im se sveti?  [rofl]

pa cekaj bre ko u to veruje je malo dete, ne kazem da on to ne zeli ili da ne namerava, ali zar mislite da je taj inspektor cvecka i dobar covek, nista protivzakonito nije uradio i ne zna skoro sve bitne kriminalce?
pa ja da sam inspektor ja bi njemu otisao u civilu privatno na gajbu i sjebao mu preventivno/disciplinski i drugo uvo cisto da mu slicne gluposti ne padaju na pamet, inspektor sam na poslu, posle posla krimos samo uspesniji od trebe jer si ti jebena estradna yt licnost a u slucaju da se situacija pogorsa moze i da ga upuca pa pozove kolege jer on je sluzbeno lice kojem se veruje, a ima i javne pretnje na yt od strane celavog, znaci samoodbrana, case closed

milomir22

Citat: balcan girl poslato 22 April, 2020, 23:09
koliko ja znam postoji i to da je vanredno stanje i salteri saobracajnog supa ne rade, prema tome moze da vozi neregistrovan auto, iinace obojica su debili al pandur je veci  ;D ;D ;D

Da da, odrekla se drzava para, to ce verovatno da se desi nekad negde,...

Inace, ko ne registruje nemam nista protiv, da se razumemo, i ja sam razmisljao vise puta da ne registrujem motor, ali jbg kakvi smo mi, takvi su i oni. Valjda su i panduri odraz ovog naroda, a ne Svajcaraca.

Jedini slucaj da znam da je pandur najebao je, kada je pre 10 godina osamario sina jednog uglednog kragujevackog advokata. Taj decko koga su osamarili je u to vreme bio moj drugar. Odmah je pozvao tatu, ovi priveli pandura, nasli mu alkohol u krvi itd, itd. Znam da je bas najebao, cak im je isao kuci da ih moli da odustanu od gonjenja, koliko znam ostao je bez posla.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: UFF poslato 22 April, 2020, 23:21
Citat: Slaninar poslato 22 April, 2020, 20:20
Pogledao sam snimak. Lik je bolid. I tra¾io je drugog bolida, dobio to ¹to je tra¾io (publicitet, pravo na tu¾bu, mo¾da i od¹tetu). Svi sretni.

upravo se o tome i radi
plagijat "uspesnih" likova iz usa koji drkaju muriju dok ne ubodu jack pot pa tuze i drzavu i policiju i zive od odstete dalje
u medjuvremenu dok ih ne usere zive od yt pregleda a posto smo mi mala zemlja i on ne prica na engleskom a ostatak planete zabole patka za srbistan on trazi donacije (da je krimos ne bi prosio za kintu od gledalaca)

e sad posto sam rekao sta sam mislio o njemu da mu to kod nas nece uspeti i da ce da najebe kao sto i jeste, moram ipak da se slozim sa njim, pandur pocne da te vredja i da ti se dere, drao bi se i ja njemu i vredjao ga nazad
poenta je samo da budes svestan i spreman na posledice jer ces tad najebati svakako
nadam se da ce inspektori biti bar suspendovani ali sumnjam da ce se desiti bilo sta vise od toga

a prica kako ce on da nadje njihove podatike pa da ide da im se sveti?  [rofl]

pa cekaj bre ko u to veruje je malo dete, ne kazem da on to ne zeli ili da ne namerava, ali zar mislite da je taj inspektor cvecka i dobar covek, nista protivzakonito nije uradio i ne zna skoro sve bitne kriminalce?
pa ja da sam inspektor ja bi njemu otisao u civilu privatno na gajbu i sjebao mu preventivno/disciplinski i drugo uvo cisto da mu slicne gluposti ne padaju na pamet, inspektor sam na poslu, posle posla krimos samo uspesniji od trebe jer si ti jebena estradna yt licnost a u slucaju da se situacija pogorsa moze i da ga upuca pa pozove kolege jer on je sluzbeno lice kojem se veruje, a ima i javne pretnje na yt od strane celavog, znaci samoodbrana, case closed

Izuzetno naporan èovek, meni deluje kao da je provocirao.

Imao sam prilike vi¹e puta, sasvim kulturno izaæi na kraj i sa bezobraznim i nadrkanim saobraæajcima. Linija izmeðu toga da ne da¹ na sebe i vreðanja & provociranja zna biti tanka, ali postoji.

Naravno, policajac koji je prsao na ovo svakako treba da ode na psihijatrijski pregled i da mu se, do tada, oduzme oru¾je. Uz proveru pretpostavljenih: koliko radnih sati je èovek imao tog dana, te nedelje i poslednjih nekoliko meseci.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 22 April, 2020, 23:21
pa cekaj bre ko u to veruje je malo dete, ne kazem da on to ne zeli ili da ne namerava, ali zar mislite da je taj inspektor cvecka i dobar covek, nista protivzakonito nije uradio i ne zna skoro sve bitne kriminalce?
pa ja da sam inspektor ja bi njemu otisao u civilu privatno na gajbu i sjebao mu preventivno/disciplinski i drugo uvo cisto da mu slicne gluposti ne padaju na pamet, inspektor sam na poslu, posle posla krimos samo uspesniji od trebe jer si ti jebena estradna yt licnost a u slucaju da se situacija pogorsa moze i da ga upuca pa pozove kolege jer on je sluzbeno lice kojem se veruje, a ima i javne pretnje na yt od strane celavog, znaci samoodbrana, case closed

taj inspektor cim izgubi zastitu znacke, gubi sve, vrlo malo inspektora radi svoj posao pametno, pogotovo ti inspektori ulicari,
sirovina je glupa, misli da ce se time baviti uvek, a ljudi pamte cekaju pa vrate, evo videces cim bude suspendovan i udlajen
iz MUP krenuce krivicne prijave za ovo ono, anonimne prijave za drogu i posle ce biti najebo zbog veza sa podzemljem ...

napisah vec kako se lovi zver ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

omg zmaje...pa svakom inspektoru veza sa podzemljem je zapravo posao.
*Ne mislim na odsek za inspekcije drumskog saobracaja :)
Nisi ni svestan koliko ih ima infiltriranih za koje nikad ne bi reko da su panduri a da ne pricam o pacovskim dbovcima.
Bio sam prisutan na proslavi interventih jedinica u ns-u. Da vidis tek to cudo.
Umalo da zaboravim 10 dana provedenih na zakintosu sa 3 pripadnika antiteroristickih jedinica.
Imam samo da napisem tri slova.
C C C
Nekad nisi svestan koliko si mali i nebitan dok ne izadjes na ulicu u pravo vreme na pravom mestu.
klasican divljak

UFF

eto sad ide na vma po potvrdu za teske telesne kao operacija ne cuje ovo ono i jutros videh na yt da cim dobije potvrdu tuzi i drzavu i mup za odstetu
a treba mu 80k rsd za operaciju koju eto nema pa je trazio i skupio preko donacija
profesionalna estradna licnost kao sto rekoh, ali dobro i treba da ih drka javno i direktno, on dobio povrede i novac a panduri suspnziju i svima ujedno dobra lekcija, da se i narod malo oslobodi straha od narodne milicije a i da murija pocne ozbiljnije da se ponasa

despic

Brte ponasaju se panduri i vise nego ljubazno...u tome je problem, nekad bi ga iznapusavao odma al on "dobro vece gospodine mogu li molim vas dobiti vase isprave" sasvim prijatnim i ljubaznim tonom...i sta da mu kazes 'aj mrs'.
Ista prica i sa intervetnom, ako si normalan i ne jedes govna mozes da se fino iscaskas sa njima. Sta i on jadnicak zna ko ce da mu izvadi motku ili pistolj. Veruj da vecinu njih zanima samo kad ce plata. Znas kolko puta i zazmure...
klasican divljak

dzimika

Jest Despic u pravu, u poslednje vreme su stvarno maksimalno kulturni, bas ono da nemas razloga ni da se prepires, tako je vec par godina unazad, mene su dok sam vozio nocu zaustavljali po nekoliko puta, 2x cak i jurili zamnom a nisam vozio ni brzo :D jedno vece me isti pandur 3x na razlicitim mestima zaustavio, jedan mi se izvinjavao sto me zaustavio kad sam mu rekao da se dogovori sa kolegama ko ce gde da stoji jer su me zaustavili u 500m 2x, stvarno nikada problem sa njima u zadnjih 5godina a i vise od toga a prelazilo se i po 100000km za godinu dana u to vreme

DebeliZmaj

budi u fulu legalan, na dobro vec eodgovoris dobro vece kad traze dokumenta das, kad kazu jao mora kazna ti kazes dobro ...
ljubazno pitas za brojeve znaci ako mislis da su ti prekrsena prava i ljubazno ih prijavis sluzbi kontrole zakonitosti rada ....

e imas i sirovine glupe retardirane, uglavnom su u policiju pobegli da ne moraju da rade na njivi ... dalje ne moram kucam sve
znate ... da ce ova dvojica, konkretno ovaj jedan agresivan, da ce da najebe, najebace ... nema spora, pitanje je samo koliko
i gde sve ...

a zaustavljanje, primetio sam od kad stavim cvikere, a imam neke sa nekom jako malom dioptrijom, nevidim daaaaleeeeko znake
i smetaju mi farovi pa ima ono da ubije svetlo jako itd... e kad stavim cvikere niko me ne zaustavlja ... bukvalno me nijednom nisu
zaustavili .. a isti auto ... skinem cvikere... pljas odma isti dan dva puta.... stavim cvikere... nista...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: UFF poslato 23 April, 2020, 11:14
eto sad ide na vma po potvrdu za teske telesne kao operacija ne cuje ovo ono i jutros videh na yt da cim dobije potvrdu tuzi i drzavu i mup za odstetu
a treba mu 80k rsd za operaciju koju eto nema pa je trazio i skupio preko donacija
profesionalna estradna licnost kao sto rekoh, ali dobro i treba da ih drka javno i direktno, on dobio povrede i novac a panduri suspnziju i svima ujedno dobra lekcija, da se i narod malo oslobodi straha od narodne milicije a i da murija pocne ozbiljnije da se ponasa

Rade u slu¾bi naroda - èovek oèigledno tra¾io da dobije batina i iza¹li mu u susret - svi sretni.  :)
Gledaoci, novinar... 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 23 April, 2020, 13:02
budi u fulu legalan, na dobro vec eodgovoris dobro vece kad traze dokumenta das, kad kazu jao mora kazna ti kazes dobro ...
ljubazno pitas za brojeve znaci ako mislis da su ti prekrsena prava i ljubazno ih prijavis sluzbi kontrole zakonitosti rada ....

e imas i sirovine glupe retardirane, uglavnom su u policiju pobegli da ne moraju da rade na njivi ... dalje ne moram kucam sve
znate ... da ce ova dvojica, konkretno ovaj jedan agresivan, da ce da najebe, najebace ... nema spora, pitanje je samo koliko
i gde sve ...

a zaustavljanje, primetio sam od kad stavim cvikere, a imam neke sa nekom jako malom dioptrijom, nevidim daaaaleeeeko znake
i smetaju mi farovi pa ima ono da ubije svetlo jako itd... e kad stavim cvikere niko me ne zaustavlja ... bukvalno me nijednom nisu
zaustavili .. a isti auto ... skinem cvikere... pljas odma isti dan dva puta.... stavim cvikere... nista...


Upravo tako kako si napisao.
"Nema nikakvih problema, Vi napi¹ite kako treba. Molim Vas samo za ime i broj znaèke, da znam sa kim sam prièao, ako bude nekih pitanja kasnije, kod sudije."

Klinac, 20 godina, sa Bob Marley frizurom i autom ofarbanim u hipi bojama - ¹kolski primer za legitimisati / pretresti za gand¾u.  :)

Bez ikakvih implikacija pretnje, bilo sudom, tu¾bom i sl, èak i ako se tako ne¹to planira.

Isto sam imao i u Crnoj Gori cimanje i pretres svako veèe, pa sam 3. put ljubazno pitao - "svako veèe nas pretresaju, znate li o èemu se radi? Ne radimo ni¹ta protivzakonito, koliko znamo." -  Bez kurèenja i pretnji.
"- Momci, pogledajte kakve su vam frizure i odeæa. Pogledajte ostale ljude po gradu. Koga biste vi prvo pretresali za drogu? Prièaæu s kolegama da vas vi¹e ne cimaju." (kontam da je procenio da smo "normalni").

Tako da uglavnom mo¾e kulturno, èak i ako krenu nadrkano.

A mo¾e i da se nastupi kao ovaj, pa i od relativno mirne situacije napraviti sebi problem.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 23 April, 2020, 13:02
... e kad stavim cvikere niko me ne zaustavlja ... bukvalno me nijednom nisu
zaustavili .. a isti auto ... skinem cvikere... pljas odma isti dan dva puta.... stavim cvikere... nista...


Mo¾da postane¹ nevidljiv? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Ma lik je i¹ao sa namjerom da isprovocira,a naletio na policajca koji nema takta..i jbg. A policija ga je mogla sjebati za nepravilnosti  i na finjaka.. Pa neka se ¾ali koliko hoæe kad se ima osnova za prijavu i sud. Ovako æe ovaj policajac da najebe svojom krivicom,a ni ovaj neæe bolje proæi. Jer æe ga ganjati sad za svaku glupost,zaustavljat æe ga i na biciklu i legitimisati! A i platit æe i on ne¹to sigurno,dr¾ava se mora malo omastiti!!
jin-jang

Lazic

Mali Zmaje, ti najebe¹ motorom na 35kmh, ti¹inèina tamo... ;D ;D ;D

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 23 April, 2020, 17:27
Mali Zmaje, ti najebe¹ motorom na 35kmh, ti¹inèina tamo... ;D ;D ;D

ja sam najvise njebo motorom pri brizini 0.1 ili 0kmph i to ba istom mestu da te potseim ....
posla sam izvalio da su mi je kriv bio hebk pa sam se tesio da je mozda zato O:) ... ali ne nije
danak neiskustvu ... motor u mestu padne ja ostanem da stojim ... i ajd sad nek neko pojasni
:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: mareskin poslato 23 April, 2020, 16:27
Mo¾da postane¹ nevidljiv? ;D

Pa ne znam... Eto prodao sam jeBMW ... sad imam neki raspali C200 Kompresor ... videcemo kad
krenem redovno da ga vozim ... mozda cu se vrtim na jeBMW opet ... ili opet odo na neke terence ...
ko zna...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell