Glavni meni

Suzuki GSXF 750

Započeo Strale91, 14 Septembar, 2018, 17:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Mige nemoj jos...jos ga imam...secem za mesec dva

Hattrick

Citat: jevta poslato 25 Septembar, 2018, 22:04
Moglo je i osamdesetih.ali se  sada  oseæaju zdravstvene posledice toga

Pa jel toliko bio tezak rad ?

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2018, 14:51
kosta...os ja da pricam ili ces ti ....nije meni tesko....kreno gavra da trpa i vidim krenos si da vrckas pa da ubrzam....

batali

MIGE


Kostić

Citat: Gavrolini poslato 21 Septembar, 2018, 14:29
Jedini tvoj dodir sa motorima pre dvaes godina je bio taj sto si sa ivicnjaka gledao druge kako voze. Ili ajde ako gresim otvori svoju temu kao sto ima motoklasik. Daj nam fotke i iskustva sta si i kako to terao pre dvaes godina.  Cek cek pre dvaes godina velis, uh ja sam tad imao 14... Kontam da sam u to doba vec vozio i izmenjao vise motora nego ti tad i ako si ti tad imao koliko godina? 50? Ali opet mozda Gavra balavac prica gluposti pa daj da vidimo kako je to terala stara kajla. Jer i mene neki drugari pre 15ak godina naterase da odem da gledam derbi, pa ne pricam sad da sam pre 15 godina igrao u partizanu ili zvezdi.

kad sam ja gulio dupe po asfaltu ti si pi¹ao u pelene a mo¾da se nisi ni rodio :-* ja nisam motoklasik nemam temu i imo sam manje motora nego ¾ena. njih sam imo mnogo

a gavra jeste balavac al ne kao ho¹tapler. gavra je pravi balavac koji je okusio gips al samo malo voli da se kurèi kolièinom izmenjanih motora i to raèuna kao neko pravilo ili ¹ta veæ, ne kapiram. al ko ne voli da se kurèi taj je dosadan ko mumija

Kostić

#65
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Septembar, 2018, 16:26
Citat: Gavrolini poslato 21 Septembar, 2018, 14:29
Jedini tvoj dodir sa motorima pre dvaes godina je bio taj sto si sa ivicnjaka gledao druge kako voze. Ili ajde ako gresim otvori svoju temu kao sto ima motoklasik. Daj nam fotke i iskustva sta si i kako to terao pre dvaes godina.  Cek cek pre dvaes godina velis, uh ja sam tad imao 14... Kontam da sam u to doba vec vozio i izmenjao vise motora nego ti tad i ako si ti tad imao koliko godina? 50? Ali opet mozda Gavra balavac prica gluposti pa daj da vidimo kako je to terala stara kajla. Jer i mene neki drugari pre 15ak godina naterase da odem da gledam derbi, pa ne pricam sad da sam pre 15 godina igrao u partizanu ili zvezdi.


mada mora i gavra da razume....u neko tamo vreme je bilo tesko doci do bilo kakvog motoa....i mz je bio pojam za vecinu ljudi....pre dvadeset dakle pred bombardovanje je bilo vec dosta lakse....pa si ti imao mnogo srece...i i kod vas u kraju je 90% bilo divljaka....bez mame i tate....ako mi se zakunes da nikad nisi imao divljaka i da ga nisi nikada vozio, ja placam jagnje, prase i tri gajbe piva....ne moras ni u decu da se kunes verujem ti....

¹ta sam ja lièno imo - imo sam r 25 koj sam od fabrike poseko na èopera, maki pravio od mzovih ¹tapova produ¾enu vilju¹ku, dva nova etza 250, adlera 250 i èetripet apenaca i matika. ono ¹to sam vozio u osnovnoj ¹koli ¹to je boletu  kupio tata od njiva i ekonomije ne raèunam nije bilo moje. tako da ne mogu da se merim sa gavrom, on je ko klinac imo tri fabrike :)

ako je u tome poenta da treba da budem fensi ke¹er pa da imam gara¾u ko onaj u jevrosime keve - onda kurac. patka ni¹ta. piliæar :)

u svakom sluèaju sirotinja se ne raèunja a da tvoj brat nije kupio matika kog sam ja razjebo dok je on bio u vojsci dal bi iko od nas uopæe i zagrizo. tebe smo vukli u gara¾u da se batali¹ traka i kompjutera s kojim si nas maltretirao i eto od tebe postade em majstor em ¹tagod

i svi smo mi balavili na u¹æu, ko nije la¾e i gledali bogate fensere kako se koèopere na kavasakijima i hondama i ako su ti likovi merilo onda je svet u te¹kom kurcu

a jeste :)

niko nikad neæe da zna koliko su se tvoj brat i kole navozali na sertumu obuèeni u originalnom stilu tog vremena originalni od glave do pete i neprejebivi. malo ko je uopæe imo tu privilegiju da vidi tog sertuma osim na filmu a kod makija je bio neko vreme u gara¾i i mi smo to vreme utro¹ili korisno jurcajuæi u realnom ¾ivotu s njim. ali to nije fenseraj beogracki, to je ono ¹to je pomodarima bilo fuj a kleli se u ljubav pièka toèak kurac palac

moj ujak pro¾iveo ¾ivot na dekaveu, æale izjaho svoje, ja svoje, ¹to pa mene realno zabole paja za natezanje sa astronautima. aj kapiram, dosadno mi je, forum je ludnica, ono aj se kurèimo nate¾emo, ¹ta nas boli kita ni¹ta ne ko¹ta :)

Kostić

i postoje samo dva tipa ljudi na dva toèka:

1 ke¹eri pomodari koji imaju para da se kurèe koèopere (od kojih jedan mali deo ula¾e i u sport) (drugi deo oni kojima tate kupe pa odma poginu) (treæi deo klasièni pomodari)

2 hunigani slepci koji stru¾u koske po asafaltu be¾eæi od murije na sklepovima i lopatama jer nemaju pare za bolje

prvi su bajkeri drugi su kajle

®or¾

 [joint] al napravi podelu bata Kole ili ti Kajlo ,pa sad æu se stideti do¾ivotno ¹to sam sve svoje motore sam zaradio,a kako je bilo i nekih novijih i boljih ,znaèi ke¹er-pomodar [clapp].Sunce ti jebem pa ja ceo ¾ivot ¾ivim u zabludi,eto otvori mi Kole oèi.Stidim se keve mi Dragojle [samoubistvo]

Kostić

ja sam svoje ne¹to ukrao ne¹to mi kupio æale :)

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 25 Septembar, 2018, 23:17
Citat: Gavrolini poslato 21 Septembar, 2018, 14:29
Jedini tvoj dodir sa motorima pre dvaes godina je bio taj sto si sa ivicnjaka gledao druge kako voze. Ili ajde ako gresim otvori svoju temu kao sto ima motoklasik. Daj nam fotke i iskustva sta si i kako to terao pre dvaes godina.  Cek cek pre dvaes godina velis, uh ja sam tad imao 14... Kontam da sam u to doba vec vozio i izmenjao vise motora nego ti tad i ako si ti tad imao koliko godina? 50? Ali opet mozda Gavra balavac prica gluposti pa daj da vidimo kako je to terala stara kajla. Jer i mene neki drugari pre 15ak godina naterase da odem da gledam derbi, pa ne pricam sad da sam pre 15 godina igrao u partizanu ili zvezdi.


kad sam ja gulio dupe po asfaltu ti si pi¹ao u pelene a mo¾da se nisi ni rodio :-* ja nisam motoklasik nemam temu i imo sam manje motora nego ¾ena. njih sam imo mnogo

a gavra jeste balavac al ne kao ho¹tapler. gavra je pravi balavac koji je okusio gips al samo malo voli da se kurèi kolièinom izmenjanih motora i to raèuna kao neko pravilo ili ¹ta veæ, ne kapiram. al ko ne voli da se kurèi taj je dosadan ko mumija

Balavac? Sve ¹to ovaj balavac ima sam je stekao, nisu mu kupili mama i tata ili prodaja nasledjenih stanova, veæ odvajao od usta, odricao se kojeèega, drugi u grad a ja u ¹anku, radio milion poslova i posliæa dok sam studirao,  selio bur¾uje i na ran¾irnoj istovarao ¹lepere kojeèega i ponosim se time, ¹tekao u stranu da bi ispunio deèaèki san... sa 22 godine oti¹ao u salon po nov motor, kinez, 125cc  al MOJ!
Mladji jesam, al balav ne.
Kad ga tako zaradi¹, bolom i bez da si pao, onda ga izgleda drugaèije tera¹... na sreæu, nismo svi hard core bajkeri, kajle, kao ti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

®or¾

Znaèi kurac,a ne kajla.Ke¹er- pomodar

Kostić

to ti je za 11,6 sec. :-*

i ja sam sve svoje u ¾ivotu zaradio. od 16te...

ðole nemoj da se jedi¹ i pronalazi¹ u kostinim monolozima, vidi se da si nov na forumu :)

Hohštapler

11.6 sekundi - al u qrcu!  :-* [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

11,6 sinak. pravih takmièarskih :-*

dovuci slaninu na roðendan da ga malo muèimo :)

Kostić

jebite se sjebali smo èoveku temu za sve pare ;D laziæu prebaci nas u bul¹it :)

milomir22

Sta je fora s tim da mora motor vozac da zaradi, ja prvi, ozbiljniji motor (matika ne racunam) koji je bio moj i 24/7 samo meni na raspolaganju (piaggio x9) sam dobio na poklon od brata, a uvoz , carinu i registraciju su mi platili roditelji kad su skontali da ili ce prezaliti 350 evra za to, ili cu crci. Ne stidim se sto mi je drugi poklonio motor dok sam bio student na strani i bez dinara, radio bih da je bilo prilike, ali nije.

Nije ni merilo da li se neko lomatao ili nije, svaka cast, ali ako biram da li cu sezonu provesti na drumu ili ortopediji, biram drum.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

fora je da je malo zaladnelo a kad zaladni obaèajno se nate¾emo oko neèega a debelog zmaja nema pa reko, aj ja malo da bacim koju za razmi¹ljanje :)

merilo kao merilo ne postoji. postoji samo natezanje ko ima veæi. tako je od nastanka sveta :)

Hattrick


Gavrolini


milomir22

Citat: kosta66 poslato 26 Septembar, 2018, 02:33
fora je da je malo zaladnelo a kad zaladni obaèajno se nate¾emo oko neèega a debelog zmaja nema pa reko, aj ja malo da bacim koju za razmi¹ljanje :)

merilo kao merilo ne postoji. postoji samo natezanje ko ima veæi. tako je od nastanka sveta :)

Ono vala jes'!


ontopic

Ruzan motor, ali prelazi brdo kilometara, nije neki potrosac, lepo ide, ne kvari se, jeftin za odrzavanje, posle odredjenog vremena ga zavolis kao majka ruzno dete.


"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr