Glavni meni

Suzuki GSXF 750

Započeo Strale91, 14 Septembar, 2018, 17:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

#100
Lakvo crno pecenje paprika.....Ajvar vise ne pravim...pretprosle godine drugarica i ja kupile 150kg paprika...ubile se dok smo napravile...od tada mi je najbolji ajvar onaj bakin sa pijace😂😂😂

Ove godine samo paprike cepkane i "mastan" kupus...dosta...a zenska voznja ponovo sad u nedelju do Valjeva na duvan èvarke 🤪🤪😂😂😂

Lazic

Kostiæ ¹ovinista... :o :D

Hattrick

Ma Kostic stari mizoginista. Mi ostali nismo takvi. Mi smo moderni. A sad paljba u kuhinju.  :)

navajo

Jebo kuhinju, s posla pravo u kafanu pa tek onda kuci 😂😂😂

Boban_m

Necete vi s Navajo lako na kraj. A Kostic...prica ono sto svi misle u napadima tradicije, ali ovako je lakse. On prica a mi se kao sablaznjavamo ;D

mali_zmaj

Ajvar je ajvar!!  Tu ga podrzavamo svi!!  ;)
jin-jang

misa-pei

A 150 kg paprike je 150 kg paprike. Ajd, ispeci, izdunstiraj, oèisti... Posle ide lak¹i deo- mlevenje i pr¾enje. A od tih 150 kila, dobije¹ 30 teglica (ne tegli, velikih, nego oih malih). Ogromno akanje, ali je ukus neprevaziðen.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hattrick


Kostić

јел ви знате да на фејбуку неко рекламира домаћи ајвар од паприке и да жене балаве на то и оно куну се у како је добар ја пробала а и није скуп оно ово и ја читам и не знам дал да се смејем ил да се тучем табанима по лицу у кој су се курац ове модерне кокошке направиле да ја не знам

моја кева га правила до смрти и никад га више јести нећу осим ако ме не усвоји нека луда риба која ће да ми прави

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 03 Oktobar, 2018, 22:12
...осим ако ме не усвоји нека луда риба...

A nece.  :(

navajo

Citat: misa-pei poslato 03 Oktobar, 2018, 22:06
A 150 kg paprike je 150 kg paprike. Ajd, ispeci, izdunstiraj, oèisti... Posle ide lak¹i deo- mlevenje i pr¾enje. A od tih 150 kila, dobije¹ 30 teglica (ne tegli, velikih, nego oih malih). Ogromno akanje, ali je ukus neprevaziðen.

36 tegli je ispalo...podelile po pola...a od toga ako sam dve tegle pojela u vrh glave...mama i tata me opeljesili, pa drugarima po teglu, pa par komada otislo bati u Dubaji...tata kad god je dolazio da mi zalije cvece, jer sam mesec dana bila poslom u Engleskoj, je maznu po koju teglu...zajebi...taj sa fejsa verujem da je zakon, kao i svaki drugi koji je neko drugi pravio 😂😂😂😂




Nego Kole, daj taj link sa fejsa jer tesko da ce i mene da usvoji neko ko pravi dobar ajvar 😂😂😂

Hattrick

Vidi ovo, ajvarski raj. :D Svaka ti cast.  [klanjam_se] Ti si zasluzila ne da ides u kafanu, nego da kafana dodje do tebe gde god da si.   :)  :) :)

stilgar

Ima jos po koja domacica da se nadje. Slike su od prosle godine, zana pekla i cistila familijarno u tazbini ja i pasa przili. nemam vise ajvara 😀 pojeli smo sve. Videcemo ove godine dal ce da se isplati.

Kostić

нем линк копај по фејсу тамое лик. а ти што усвајају се више не рађају а и ко ће тебе дусвоји кад се само курчиш по бајкерај људи воле домаћице :) а твој ћале што је крао од тебе јао му је жена кад му не прави!



вако су то моји радили, један игра уз варјачу други сусцла ракију и чека да је :)



стилгаре легендо!  ;D

navajo

Moja mama je anti domacica...nana je bila zena zmaj..ne znam na koga se ova moja luda mama izmetnula...samo je bancila po gradu i visila na svirkama u Domu Omladine...pitam se na koga li sam😂😂😂

Kod mene u porodici zene locu, voze traktore, kombajne....to sa tatine strane....sa mamine locu i bance po svirkama...osim.nane koja je bila jedina normalna....ja sam jos i dobro prosla locem, bancim, sviram, teram motor umesto traktora, mada i traktor teram, a bem ti lebac i ajvar umem da opravim...ssd za vilend sam mislila da se mlatim tursijom, ali odoh u Valjevo na duvan cvarke...tursija ce da popriceka sledeci vikend 😂😂😂

Meni u stvari fali vinograd da mogu da pravim.svoje vino...e to bi bio merak...jednog dana.....

navajo

A ovo bese tema o suzukiju gsxf 750...e domacice jedne, samo o tursiji mlatite...mogli bi i recepte da razmenimo😂😂😂🤪

stilgar

prodace se suzuki, dobra je to masina, ko hoce da putuje, al ajvar je ajvar :)

mali_zmaj

zamislite doðe èovjek sa ¾eljom da se uèlani na forum,i veli daj da malo pogledam,hoæu i da kupim motor...,naðe temu , i ode na zadnju stranu da vidi da li je motor  prodan,kad ono kuvanje ajvara uveliko!! i u slikama i u rijeèi!!

to samo manijaci mogu!!!
jin-jang

Kostić

san svakog normalnog èoveka je da sedi u ludnici ;D

Strale91

Od prodaje motora, do ajvara. Sto bi jedan majstor rekao ,,estra". :D