Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 04 Januar, 2018, 17:54
Jezik pregriz'o, nisam od 2012-te... :o :D Krvario... :D
menopauza...godine
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ima i toga, postao sam oprezniji... :D

TEEfqd

Ko ti kaze Revolucijo da sam i tih 20 dobio odavde. Ali nema veze, dobices 300 din kad dignem pare od vloga posto nije manjkalo insinuacija da sam profiter sa tvoje strane

TEEfqd

600 je bilo izvini, kakav sam prevarant tacno se vidi da sam profitercina 😂

ЯЭВОЛУТИОН

meni kad kazu da sam peder ja pretim da cu da ih jebem i dokazem isto....samo treba gace da skinu i da se nameste....jos niko nije hteo dokaz...ostali su pri insunuacijama....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

zagadjenje

Citat: megaidiot poslato 04 Januar, 2018, 13:25
Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 12:01
Sve zavisi sa kog podrucja te gledaju. Ako je to Srbija reklame se jako slabo placaju ovde,cak do 20 puta manje. Ja sam sebi izboksovao DIG pantalone, da im bacim story na instagramu povremeno.
Evo i na forumu se prodaje dosta opeme i motora, mozda moze da se napravi saradnja nekakva, cesto ima kaciga na lageru, jakni, mozda da se uradi review vlog, mozda da ih obidjes, snimis i priblizis narodu cime se oni bave i sta imaju novo? Treba poceti od malo da bi se nigde stiglo, a to je pogotovo tesko u zemlji kao sto je srbija, kako je rekao dubravko matakovic: "Ovo je mali korak za èovjeka, ali veliki za èovjeèuljka.".

Pa koliko je realno da bi neko kupio kacigu na osnovu komentara sa vloga?? Meni je to van svake pameti. Ima vrlo ozbiljnih predstavljanja kaciga na YT ljudi koji se ozbiljno bave prodajom opreme i razumeju se u istu. Iskreno, meni je svaki taj vlog.... sme¹an (sad sam blag). Izvini Red, ali i tvoj. Ali ima¹ èast da je taj vlog gde prièa¹ o kukavièijim linijama jedini koji sam pogledao do kraja. Za momenat sa policijom, no comment. Vrlo savetodavno, zrelo i iskustveno!
Mislim da svako ko i¹ta zna o motorima i vo¾nji motora ne gleda te vlogove. Za¹to bih za ime sveta sedeo pored kompa i slu¹ao lika koji krstari na motoru i ne¹to isprekidano, niðe veze s pravom prièom, izgovara. Tu poblika i jeste klinaèka, i zato i odgovornost vlogera i jeste ogromna. A oni to te¹ko da razumeju, veæina se vodi popularno¹æu, brojem pratilaca i sl.
No samo napred, guraj svoju prièu. I to ¹to nisi nikad pao te ba¹ i èini neiskusnim vozaèem!!!
I svaka èast za ideju!! Vrlo plemenito. ©to smo se svi slo¾ili ovde, pa i ti, pomalo naivna, ali u takvoj situaciji svaka pomoæ je vrlo dobro do¹la!

©to se tièe te zarade od vloga i recenzija kaciga i opreme po forumima.... Nisu to kacige i oprema od 300-500-700e. Veæina toga se kreæe oko 200e. I ¹ta sad, neko da mu da 5% od kacige od 200e, a Red potro¹i samo na dolazak da uradi recenziju 5e?! A da mu neko da 20e... pre æe cenu spustiti prvom koji pozove i kraj prièe.
Moje mi¹ljenje o tim vlogovima je da je to samo jo¹ jedan vid estrade! Samo ovaj je mnolo lak¹e dostupan. I jednostavno, neko ima stomak i ¾elju za tim.... da bude vloger, poznat :) Nekoga zabole. Lo¹a strana vlog estrade je ¹to zaista te¹ko da mo¾e ne¹to da se uæari znaèajno. Ostaje na broju klinaca pratilaca, bar kad je Srbnja u pitanju.
Tjuning bud¾ing

TEEfqd

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2018, 19:26
meni kad kazu da sam peder ja pretim da cu da ih jebem i dokazem isto....samo treba gace da skinu i da se nameste....jos niko nije hteo dokaz...ostali su pri insunuacijama....
homoseksualne radnje su pravi trenutak da se ja iskljucim iz konverzacije, poz i hvala

Lazic


TEEfqd

Citat: zagadjenje poslato 04 Januar, 2018, 19:57
Citat: megaidiot poslato 04 Januar, 2018, 13:25
Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 12:01
Sve zavisi sa kog podrucja te gledaju. Ako je to Srbija reklame se jako slabo placaju ovde,cak do 20 puta manje. Ja sam sebi izboksovao DIG pantalone, da im bacim story na instagramu povremeno.
Evo i na forumu se prodaje dosta opeme i motora, mozda moze da se napravi saradnja nekakva, cesto ima kaciga na lageru, jakni, mozda da se uradi review vlog, mozda da ih obidjes, snimis i priblizis narodu cime se oni bave i sta imaju novo? Treba poceti od malo da bi se nigde stiglo, a to je pogotovo tesko u zemlji kao sto je srbija, kako je rekao dubravko matakovic: "Ovo je mali korak za èovjeka, ali veliki za èovjeèuljka.".

Pa koliko je realno da bi neko kupio kacigu na osnovu komentara sa vloga?? Meni je to van svake pameti. Ima vrlo ozbiljnih predstavljanja kaciga na YT ljudi koji se ozbiljno bave prodajom opreme i razumeju se u istu. Iskreno, meni je svaki taj vlog.... sme¹an (sad sam blag). Izvini Red, ali i tvoj. Ali ima¹ èast da je taj vlog gde prièa¹ o kukavièijim linijama jedini koji sam pogledao do kraja. Za momenat sa policijom, no comment. Vrlo savetodavno, zrelo i iskustveno!
Mislim da svako ko i¹ta zna o motorima i vo¾nji motora ne gleda te vlogove. Za¹to bih za ime sveta sedeo pored kompa i slu¹ao lika koji krstari na motoru i ne¹to isprekidano, niðe veze s pravom prièom, izgovara. Tu poblika i jeste klinaèka, i zato i odgovornost vlogera i jeste ogromna. A oni to te¹ko da razumeju, veæina se vodi popularno¹æu, brojem pratilaca i sl.
No samo napred, guraj svoju prièu. I to ¹to nisi nikad pao te ba¹ i èini neiskusnim vozaèem!!!
I svaka èast za ideju!! Vrlo plemenito. ©to smo se svi slo¾ili ovde, pa i ti, pomalo naivna, ali u takvoj situaciji svaka pomoæ je vrlo dobro do¹la!

©to se tièe te zarade od vloga i recenzija kaciga i opreme po forumima.... Nisu to kacige i oprema od 300-500-700e. Veæina toga se kreæe oko 200e. I ¹ta sad, neko da mu da 5% od kacige od 200e, a Red potro¹i samo na dolazak da uradi recenziju 5e?! A da mu neko da 20e... pre æe cenu spustiti prvom koji pozove i kraj prièe.
Moje mi¹ljenje o tim vlogovima je da je to samo jo¹ jedan vid estrade! Samo ovaj je mnolo lak¹e dostupan. I jednostavno, neko ima stomak i ¾elju za tim.... da bude vloger, poznat :) Nekoga zabole. Lo¹a strana vlog estrade je ¹to zaista te¹ko da mo¾e ne¹to da se uæari znaèajno. Ostaje na broju klinaca pratilaca, bar kad je Srbnja u pitanju.

Ako cemo da pricamo ovako kako si pisao, otvoreno i kao ljudi mogu ti reci da se ni meni dosta stvari ne svidja i znam da sam dosta stvari uradio i rekao pogresno.
Ja nisam savrsen, daleko od toga, ali, da lomim glavu zasto sam uradio nesto ovako kad sam mogao onako necu, fokusiran sam samo na buducnost i mislim da mogu
da napravim vremenom uz jos mnogo gresaka odlicnu pricu po konceptu koji imam u glavi. Sto se tice opreme sponzorstava i svega ostalog opet ponavljam, siromasna zemlja previse.
Uz natezanja kao onaj momak Jovan Dasic mozda skupis hiljadu, dve evradi kad aktiviras ceo grad kao on i da pisu u novinama o tebi ali to je smesna cifra za trud i
ulozeno vreme.

mali_zmaj

Ma nek se covjek vlogira...  Ja ne pratim vlogove ,a ni blogove, i to me ne interesuje, a za pohvalu je sto je ponudio pomoc u slucaju kradje..  Ja nisam u tom filmu,sportski motori me interesuju samo na stazi..,voznja  po gradu,jos manje...  i snimanje iste.... Moj stil voznje je lezeran,da ne kazem sporiji,zato su me neki uvazeni clanovi foruma nazvali Deda... Opravdano!!  Tako i izbor motocikla..
jin-jang

Ivicat

Koliko vidim, ovde ces gore da prodjes nego tamo :D

mrle

Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 20:37
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Januar, 2018, 19:26
meni kad kazu da sam peder ja pretim da cu da ih jebem i dokazem isto....samo treba gace da skinu i da se nameste....jos niko nije hteo dokaz...ostali su pri insunuacijama....
homoseksualne radnje su pravi trenutak da se ja iskljucim iz konverzacije, poz i hvala
redshowbutt vlog #blackkidonwhitepowerxxx

megaidiot

ne treba zaboravati da ni nas najveci autoritet u saobracaju nije imao nimalo lak put, morao je godinama da vozi patrolu do grcke, a zatim nazad.

mi¹ko_kolo

Citat: mrle poslato 04 Januar, 2018, 12:06
Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Decembar, 2017, 15:00
Ko ima motor nek' ide da se provoza, ko nema - neka æuti i smrdi k'o ja,

ponuda i dalje va¾i.

Eto, sutra sam na poslu od 8 do 16h, Novopazarska, relativno ti je blizu.
Doði, uzmi, provozaj se.
Hvala Mrle, k'o bratu roðenom! Mo¾emo da sednemo i popijemo piæe ali motor ne uzimam. Imam ja dva motora koje mogu da uzmem kad god hoæu. Jedan je onaj "moj" Versis, drugi je drugaricin Hornet. Ni jedan ni drugi neæu da vozim ba¹ zato ¹to nisu moji.

Andreja

Sa jedne strane potpuno ispravan stav. Uvek mo¾e da se desi neko sranje (a da nisi kriv), zajebano je to.

Sa druge strane, da sam se vodio time, do sad bih vozio samo ¹est (sedam, raèunajuæi pocket bike :D ) motora, koliko sam imao. Ne bih mogao da uporedim ovaj sa onim, sve bi bilo teorija. Ovako sam vozio motore od 1ks do 180, mase od 40 do 250+kg, svih moguæih dimenzija, tipova ogibljenja, koènica, konfiguracija agregata... ©ta znam, jeste rizik i uglavnom vozim motore koje ne mogu da isplatim u sluèaju sranja ali opet, vredi :)

Takoðe nemam problem sa ustupanjem motora na kori¹æenje, pa èak i na du¾i period. Samo zavisi ko je u pitanju. Mnoge sam i nauèio da voze motor i to, verovali ili ne, na XR-u koji je jezivo visok i zastra¹ujuæ za poèetnike :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo

Ma, nisam ja rekao da ne sedam na tuð motor. Vozio sam i jedan i drugi, ali samo onda kada su tra¾ili vlasnici istih. Nebitno iz kojih razloga. Sujeverje, 'bem li ga ¹ta je.

eclipse4

naterali ste me da pocnem da citam sve od 2ge stranice :)

eclipse4

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2017, 11:21
evo ti primer na mom bivsem motoru, fotka levo je sa chicken stripes a desno bez njih uslikana sat vremena kasnije kad imas gde da peglas (nisam skinuo samo stripes vec i visak gume kad je izasla iz kalupa tj oborio preko ivice)

http://s18.postimg.org/43v4g7njd/2012-06-09_204422.jpg



zadnja guma mi je takva u 90% slucajeva i motora koje sam imao izgledao tako jer se stalno samo po gradu vozim pa nemas gde da oboris i da hoces ako imas mozga i ne zelis da dok si u maksimalnom nagibu naletis na baricu ulja, pesakci prelaz itd
znaci neko bi rekao vidi ga ovaj picka ne ume da vozi, mozda samo nije hteo da preuzme nepotreban rizik

na primer ja mislim da nemam pojma da vozim i da bi me oni koji teraju stazu odrali na njoj ali sam takodje ubedjen da bi ja njih odrao po gradskoj guzvi u spicu, npr redshadow bi gledao u auspuh lazicevoj tarabi koju on vozi svaki dan po ceo dan po beogradu kad bi merili ko ce pre da stigne preko nekih od mostova u sred najvece guzve a o mom bivsem ktm-u da ni ne pricam, u takvim situacijama su brzi vozaci skutera dostavljaci pica jer su svaki dan po ceo dan u treningu tako da se ne treba previse opterecivati ko je bolji i ko ima veci, vozis sta imas onoliko agresivno koliki si stepen rizika spreman da preuzmes tj koliko ti procenis da je bezbedno

ja namontiram gume,nove,ismirglam cikenstrips i izlazim od vulkanizera na ulicu,napravim fotku gume ispred radnje i postavim na fb onda mi svi cestitaju na oborenim cikenstripsima,pozdravljaju me na ulici,semaforu kad stanem,pred prodavnicu i kafanu a ja ispadnem frajer ipo i na motor umsto jedne vozim 3 picke.

Gavrolini