Glavni meni

Vlog pomoc u slucaju kradje motora

Započeo TEEfqd, 29 Decembar, 2017, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#100
A mogu i da napisem nesto i u vezi te carugine slike. Ako je on uspravan a obara na silu obara rukama motor na odredjeni ugao to radi da bi kompenzovao
svoju losu poziciju tela zbog centra gravitacije. Sto se covek vise nagne grudima ka strani motora u krivini siri mu se centar gravitacije(spusta) i moze da priusti sebi
da ispravi vise motor u krivini. Opusteno samo sam procitao sva moguca stiva sa interneta i van njega i pogledao na hiljade trka za ovih preko 20 godina
mislim da mogu poneki mali savet da dam nekom ili da analiziram nesto radi svog zadovoljstva zar ne, povrh svega, na MOTO forumu smo

ЯЭВОЛУТИОН

da ali ovde reklamiras sadrzaj na internetu....od kojeg potencijalno mozes imati zaradu (ako nadjes dovoljan broj onih koji ce da gledaju tvoje umotvorine)...i nas ovde terorises svojim internet znanjem....
ma bjb je cudo....internet znalace pun forum....
da zakljucimo...ko misli da zna da vozi, izadje na stazu (takmicarski a ne rekreativno) primeni sve to u praksi i pobedi...kad budes pobedio na gaspar kupu, onda cu smatrati tvoje vlogove merodavnim....bar na gaspar kupu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

TEEfqd

Pre postavljanja na forum sam imao 10080 pratilaca, sada oko 10100. Ovajdio sam se da izvines u picku materinu. Majstore Frojd ja ne znam sta ti mislis da ja radim ovde sem sto odgovaram na vase prozivke jer mi je zanimljivo a namera je skrivena U IMENU TOPICA. Ono sto ti mislis da je istina i realnost su dve paralele koje se ocigledno razdvajaju.

Havarisan


TEEfqd

A sto se tice zarade evo doniracu i to ako ova pomoc nije dovoljna. 50e godisnje, dacu vam 5 procenata kad dignem prve pare. Ma nek ide zivot, 10 posto 😂

megaidiot

Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 11:24
Pre postavljanja na forum sam imao 10080 pratilaca, sada oko 10100.
машала.
stizu li neke ponude, neka sponzorstva? poneki kupon za popust na opremu? autoplacevi dal se interesuju da ih obidjes i snimis, malo priblizis narodu cime se bave i sta imaju novo?
moze li se u srbiji od vloga ziveti i zasto?

TEEfqd

#106
Citat: megaidiot poslato 04 Januar, 2018, 11:49
Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 11:24
Pre postavljanja na forum sam imao 10080 pratilaca, sada oko 10100.
машала.
stizu li neke ponude, neka sponzorstva? poneki kupon za popust na opremu? autoplacevi dal se interesuju da ih obidjes i snimis, malo priblizis narodu cime se bave i sta imaju novo?
moze li se u srbiji od vloga ziveti i zasto?
Citat: megaidiot poslato 04 Januar, 2018, 11:49
Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 11:24
Pre postavljanja na forum sam imao 10080 pratilaca, sada oko 10100.
машала.
stizu li neke ponude, neka sponzorstva? poneki kupon za popust na opremu? autoplacevi dal se interesuju da ih obidjes i snimis, malo priblizis narodu cime se bave i sta imaju novo?
moze li se u srbiji od vloga ziveti i zasto?
Sve zavisi sa kog podrucja te gledaju. Ako je to Srbija reklame se jako slabo placaju ovde,cak do 20 puta manje. Ja sam sebi izboksovao DIG pantalone, da im bacim story na instagramu povremeno. Generalno nivo bilo kakvog sponzorstva ili novca u ovoj zemlji od reklama je veoma nizak, tu nema nikakve motivacije i shodno tome sve je na amaterskom nivou. Jovan Dasic je napravio dobru pricu, putovanje oko evrope i dobio je odredjena sponzorstva za to.

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 31 Decembar, 2017, 15:00
Ko ima motor nek' ide da se provoza, ko nema - neka æuti i smrdi k'o ja,

ponuda i dalje va¾i.

Eto, sutra sam na poslu od 8 do 16h, Novopazarska, relativno ti je blizu.
Doði, uzmi, provozaj se.

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 31 Decembar, 2017, 02:11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Bishke

Rev i Red kao da pricaju kineski jedan drugom :D

Mislim da ako bi se samo javljao na telefon od Reva, prsao bi posle 3 sata...

Red, na prvom mestu naslov teme totalno podrzavam, treba imati ovako nesto !
A posle ostrenje djoke koliko,ko, cm, mm itd ;D

You should do one thing every day that scares you

lord_oblivion

Mislim, da li i mi taraba¹i smemo da skidamo pileæe trakice? Al' po drumu, ne po stazi.

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot

Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 12:01
Sve zavisi sa kog podrucja te gledaju. Ako je to Srbija reklame se jako slabo placaju ovde,cak do 20 puta manje. Ja sam sebi izboksovao DIG pantalone, da im bacim story na instagramu povremeno.
Evo i na forumu se prodaje dosta opeme i motora, mozda moze da se napravi saradnja nekakva, cesto ima kaciga na lageru, jakni, mozda da se uradi review vlog, mozda da ih obidjes, snimis i priblizis narodu cime se oni bave i sta imaju novo? Treba poceti od malo da bi se nigde stiglo, a to je pogotovo tesko u zemlji kao sto je srbija, kako je rekao dubravko matakovic: "Ovo je mali korak za èovjeka, ali veliki za èovjeèuljka.".

Gavrolini

Citat: lord_oblivion poslato 04 Januar, 2018, 13:18
Mislim, da li i mi taraba¹i smemo da skidamo pileæe trakice? Al' po drumu, ne po stazi.


Svakome ko vozi krampon po drumu treba oduzeti motor

megaidiot

jel vam nije lepo rekao kosta da nema efekta?

lord_oblivion

Citat: Gavrolini poslato 04 Januar, 2018, 14:12
Citat: lord_oblivion poslato 04 Januar, 2018, 13:18
Mislim, da li i mi taraba¹i smemo da skidamo pileæe trakice? Al' po drumu, ne po stazi.


Svakome ko vozi krampon po drumu treba oduzeti motor
A na¹i drumovi su ba¹ piste  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Januar, 2018, 23:16
ko lazic kad krene da kenja kako divlja po gradu...gas, abgas, gas abgas...bitno je da puca na auspuh....
Kad sam ja rekao da znam da vozim... ??? :o ;D
Mada ako se raspita¹ meðu manijacima sa kojima sam putovao sa kakvim gumama sam kakve krivine prolazio kakvim brzinama... :o ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 04 Januar, 2018, 17:39
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Januar, 2018, 23:16
ko lazic kad krene da kenja kako divlja po gradu...gas, abgas, gas abgas...bitno je da puca na auspuh....
Kad sam ja rekao da znam da vozim... ??? :o ;D
Mada ako se raspita¹ meðu manijacima sa kojima sam putovao sa kakvim gumama sam kakve krivine prolazio kakvim brzinama... :o ;D

oni kazu da imas menstruaciju.....svaki mesec krvaris :}
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Jezik pregriz'o, nisam od 2012-te... :o :D Krvario... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: redshadow poslato 04 Januar, 2018, 11:24
Pre postavljanja na forum sam imao 10080 pratilaca, sada oko 10100. Ovajdio sam se da izvines u picku materinu. Majstore Frojd ja ne znam sta ti mislis da ja radim ovde sem sto odgovaram na vase prozivke jer mi je zanimljivo a namera je skrivena U IMENU TOPICA. Ono sto ti mislis da je istina i realnost su dve paralele koje se ocigledno razdvajaju.
ajde sad malo se raspitaj cime se FROJD bavio i po cemu je poznat....i tih 20 pratilace je previse za ono sto nudis....ali ko sam ja da sudim....potpuno bespotrebno trosenje resursa foruma...skoro ko kosticeve teme.....kad ti ukradu motor jedina pomoc je sreca .....ako ga nadjes relativno celog ili napustenog....

https://www.michaelhartzell.com/hs-fs/hubfs/images/the-truth-is-out-there.png?t=1513943823760&width=1025&name=the-truth-is-out-there.png
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11