Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta

Copy sa drugog mesta

"Kolege ja sam zavr¹io bajkersku karijeru, danas oko 11h sam imao udes u Kaæu, isekla me ¾ena sa autom, nisam upeo da je izbegnem desnom nogom sam udario u zadnji kraj njenog auta, imam prelom desna butne kosti i vi¹estruke prelome desnom stopala, sad sam na odeljenju ortopedije "

Gavrolini

To je ono kao kad se napijes kao stoka pa sutra ujutru kazes neces nikad vise piti...a hoces. Drzi se viperu i brz oporavak.

viper

Ne pijem dok vozim.

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

...mo¾e da se prospe  :D

Tako sam i ja rekao posle prvog udesa (a pri tom i nije bilo povreðenih), tri nedelje nisam pri¹ao motoru. Prva vo¾nja nakon toga mi je bila Tara, drinska magistrala, Valjevo, BG  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

OKi

Strpljenje sinko :) . Voziæe¹ ti  [motor] [flashing]

Hattrick

Nadam se da nije previse ozbiljno, drzi se Vajperu.  [thumb_up]

Glava Dole

Nije bas da nije, pogledaj temu "sta vas je danas izbacilo iz takta" :( Ali proci ce to, vratices se, zdravlje Boze na 2 tocka relativno uskoro... bar se nadam... i iskreno prizeljkujem ;)

Hattrick

Sad sam pogledao onu temu, jebi ga, smor.  :(
Ljudi nas ne vide, jer ne zele da nas vide. To je svima vise nego jasno. Sve manje mislim da ce kukanjem i mlitavom "edukacijom" da odjednom progledaju. Par medijski ispracenih polomljenih glava za "nisam te video", i zestoke policijske novcane kazne za traj bezobrazluk su jedini lek. Naravno i sistematski odstetni zahtevi bez pardona. Crno ispod noktiju da im se uzme. Pa bi se pojedini naucili pameti. Ovoliko teskih udesa u kratkom roku vise nije bas tolika slucajnost.
Drz'se Vajperu i samo lagano, proci ce i to.

Jefta

Brz oporavak!

Potpuno podrzavam ono sto je Gavrolini rekao. Svaki put posle pijanke kazes da neces vise nikad, ali sledeci petak eto opet pijan. Samo polako i vratices se ti na motor

Kostić

strah je prirodna pojava. doðe i proðe vremenom. zaleèi nogu kako treba, nemoj ko ja da se vozi¹ zagipsan i za par meseci sedi i vozi :)

Gavrolini

Citat: Jefta poslato 28 April, 2017, 23:52
Brz oporavak!

Potpuno podrzavam ono sto je Gavrolini rekao. Svaki put posle pijanke kazes da neces vise nikad, ali sledeci petak eto opet pijan. Samo polako i vratices se ti na motor
Kosta je izuzetak. On ne stigne da se otrezni a vec ponovo pijan. On se napio pre 40 godina....od tad samo doliva :)

Jefta

Pa mora covek da drzi neki nivo!! 1 promil i vise :)

Dukags

#12
E jbg, sranje. ¬elim ti brz i ¹to lak¹i oporavak mada svi znamo da je to niti lako niti mo¾e ba¹ brzo ali proæi æe, izdr¾ati se mora.
Poèetak sezone, a u kratkom vremenu èini mi se nikad vi¹e nastradalih motociklista. Bezbednost saobraæaja u Srbiji je najoèiglednije na "visokom nivou" ali sa ovakvom zakonskom politikom i najboljeg Zakona ne mo¾e se ni¹ta bolje ni oèekivati, naprotiv i na¾alost i æorav vidi sve je nebezbednije kod nas biti uop¹te uèesnik u saobraæaju a tek slabiji da ne prièamo. Iako se za bezbednost saobraæaja i sprovoðenje ZOBSa debele pare uzimaju.

Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 28 April, 2017, 22:40
Tako sam i ja rekao posle prvog udesa (a pri tom i nije bilo povreðenih), tri nedelje nisam pri¹ao motoru. Prva vo¾nja nakon toga mi je bila Tara, drinska magistrala, Valjevo, BG  :D
Posle prvog udesa sam se odvezao kuæi iskrivljen i ja i motor, pa i¹ao u Rakovicu da vidim Uffa i Fenixa slupane, pa vraæao za grad zadnji toèak sa bu¹nom gumom... Pa sutradan posle monta¾e zakrpljene gume i¹ao na VMA da se snimam, motorom, pa sutradan manijaèio po Deliblatskoj pe¹èari... :o ;D



@Viper:
Kakvo bre zavr¹avanje karijere, do pola jula si opet na motoru... ;D :-* Pogledaj sad kad bleji¹ kako je pro¹ao Motoklasik, pa ¹ta mu fali... ;D

Glava Dole

Osetio sam se slobodnim da citiram postove iz teme "sta vas je danas izbacilo iz takta", cisto da sve bude na jednom mestu, s obzirom da je ova tema posvecena bas tom slucaju... jos jednom zelim brz oporavak i sto brzi povratak na 2 tocka, drzi se :)

Citat: lord_oblivion poslato 28 April, 2017, 21:45
Malopre sam se èuo sa Vajperom, imao je relativno te¾ak udes Suzukijem  :( :(
Danas oko 11, isekla ga ¾ena kolima, naravno nije ga videla. On se kretao izm. 50 i 70, otvoren put.
Telom je za¹titio motor od pada  :D pa je udario desnom stranom u auto. Prelom desne butne kosti i tri koèice u desnom stopalu.
Motor nije video, njegovi su ga od¹lepali tako da ne zna kakva su o¹teæenja, èeka slike iz gara¾e ali iz onoga ¹to se seæa posle udesa ne bi trebalo da je nikakva znaèajna ¹teta.
Trenutno je na ortopediji u Novom Sadu, rastegli su mu nogu tegovima. Operacija se oèekuje u èetvrtak.
Kad bude malo do¹ao sebi i kad mu supruga donese tablet u bolnicu, biæe i slièice noge i motora.

Citat: Boban_m poslato 28 April, 2017, 21:47
:( zajebano...Viperu drzi se.
Citat: Milos96 poslato 28 April, 2017, 21:51
Drzi se viper(ako citas ovo), bas sranje... ne znam sta je ovo u zadnje vreme :( Jaka si ti momcina, bice to ok... sta te ne ubije- ojaca te...

Inace, guska je isto i mene tako presekla, to su one slike TZRke sa pop-nitnama, samo sto sam ja isao nesto sporije, imao vise prostora pa i vise usporio i lupio je sa svega 10-15kmh i samo nagnjecio 00, nasadio na rezervoar pri udaru(bez zajebancije, boleo me stomak par sati), ostalo nista... bukvalno gledala u mene, nikog osim mene nije ni bilo i ja ocekujem mene ceka... ja znaci isao svojom trakom, ona htela da se ukljuci u sokak koji je sa njene leve strane(dakle, morala da prodje kroz moju), krenula i ugasi joj se auto i ja na kocnicu, sirenu, koci kolko mogu ona jos usporila i samo bum u zadnje krilo...

Citat: viper poslato 28 April, 2017, 21:59
Ovo i slika  :'(

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka

Citat: mkt poslato 28 April, 2017, 22:02
mene danas zamalo jugo sa pancevackim reg da isece tj. bilmez prosao na crvenoi u ruzveltovoj
zabo sam zadnju ko na krosu stojeci i stigao do vrata
retard govnjivi materm mu jebem

drz se viperu

Citat: balcan girl poslato 28 April, 2017, 22:20
biæe to dobrooo :D :D ajde pa sto pre na noge laganeeee :D :D :D

Citat: Biker-Boy poslato 28 April, 2017, 22:38
Nedaj se kolega Vajperu

Citat: UFF poslato 29 April, 2017, 00:39
...

viperu bice sve ok  [thumb_up]

Citat: DebeliZmaj poslato 29 April, 2017, 00:53
Drz se viper ... Pa pravim gif posle ...

Citat: Laziæ poslato 29 April, 2017, 01:15

...

@Viper:
Zara¹æe noga, kako je motor...? :-*

Citat: viper poslato 29 April, 2017, 01:18
Nemam pojma kako je suzana, biæe slike sutra

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka

Citat: Laziæ poslato 29 April, 2017, 01:23
Nadamo se najboljem... :-*


navajo

Viperu, da se sto pre oporavis, da ti oporavak sto lakse i bezbolnije prodje, i da se sto pre vratis u sedlo!!!

Ja cu poceti da nosim hi viz prsluk, ili neki suskavac preko jakne...primetila sam dok vozim auto, da sve motoriste sa hi viz opremom snimim u sekundi i na velikoj udaljenosti, dok na primer motor pored vidim u retrovizoru tek kada se mnogo vise priblize kolima!

Mislim da sam vise nezgodnih i kriznih situacija imala sad za ovo malo voznji na pocetku sezone, nego celu proslu jesen i pola leta koliko sam vozila, i to kao totalni pocetnik.
Ljudi voze kao bez glave, ne gledaju, a posebno su bezobrazni ovi sa boljim kolima, seku najbezobraznije...ili me namerno maltene izguraju iz trake:(




Kostić

Citat: Laziæ poslato 29 April, 2017, 02:46
Citat: lord_oblivion poslato 28 April, 2017, 22:40
Tako sam i ja rekao posle prvog udesa (a pri tom i nije bilo povreðenih), tri nedelje nisam pri¹ao motoru. Prva vo¾nja nakon toga mi je bila Tara, drinska magistrala, Valjevo, BG  :D
Posle prvog udesa sam se odvezao kuæi iskrivljen i ja i motor, pa i¹ao u Rakovicu da vidim Uffa i Fenixa slupane, pa vraæao za grad zadnji toèak sa bu¹nom gumom... Pa sutradan posle monta¾e zakrpljene gume i¹ao na VMA da se snimam, motorom, pa sutradan manijaèio po Deliblatskoj pe¹èari... :o ;D



@Viper:
Kakvo bre zavr¹avanje karijere, do pola jula si opet na motoru... ;D :-* Pogledaj sad kad bleji¹ kako je pro¹ao Motoklasik, pa ¹ta mu fali... ;D

al si ga ohrabrio :)

aj da dodam i ja. posle prvog udesa sam oti¹o kuæi sa kiflom od motora. ustvari sa bananom. leteo sam 15 metara, pao na glavu, spala mi kaciga, polomila mi zube, osto mrtav le¾o pola sata pa o¾iveo, ustao, napao onog ¹to me iseko za pare ;D pare dobio za po sata mnogooo para, seo na bananu i oti¹o kuæi. dodu¹e sutradan kad sam oti¹o na poso - kolaps - bolovanje ;D direkt sam pocepo fiæu i ni¹ta nisam slomio ;D


Hohštapler

#17
Ako te budu tu zadr¾avali javi gde le¾i¹ da dodjemo da ti donesemo narand¾e... (pivo, sexi humoresku)  ;)
©alu u stranu, sad sam se ba¹ skenjao, jbte ovo ti je drugi akces na tom motoru, nadam se da æe¹ ¹to pre oporaviti te prelome  :-* [srce]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Viperu, ¾elim ti brz oporavak, pre vi¹e godina sam otkinuo parèe zgloba, pa evo me opet na motoru, jbg., de¹ava se. Oporavi se potpuno pa onda na motor, do tada æe da te prodjeo ono: "neæu vi¹e nikad"

balcan girl

neka ga malo nek se izlezava :D posle æe sam da se smori pa ce da kuka da sedne na motor :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!