Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

ima logike. to bi moglo da se vodi kao posedovanje, ali taèka 2 ka¾e : tj ovako



(1) U vozilu se u saobraæaju na putu ne sme koristiti, niti nalaziti, ureðaj odnosno sredstvo, kojim se mo¾e otkrivati ili ometati rad ureðaja za merenje brzine kretanja vozila, odnosno drugih ureðaja namenjenih za otkrivanje i dokumentovanje prekr¹aja.

(2) Zabranjeno je stavljati u promet i reklamirati ureðaje i predmete iz stava 1. ovog èlana.

stavljanje u promet mo¾e da bude i¹ta na tablici, ti laziæ trikovi. u tem sluèaju æe da leti perje. ja sam srada prodao uz svedoke i uz ovla¹æenje, koje im je isteklo 31. 12. 2016. vidim da se prodaje po oglasima i pratim ga. sumnjam da je lik preveo motor a i da jeste, sumnjam da ga je odjavio, a u ovla¹æenju stoji da mo¾e da odjavi.


nemam drugo ¹ta da posumnjam. ako je to, samo sam èekao dan da mi doðu na vrata.

aj videæemo, otiæu u sud ba¹ i mene zanima ¹ta je.

Dukags

Pitanje je èasa dokle æe¹ biti na slobodi  [watching]  :D

mrle

desava se da pandur pogresno napise zapisnik. Pogresi clanove...
oslobadjajuce.

Kostić

sad sam zvao klinca koji ga prodaje. ka¾e da je preneo i da ima ugovor na æaleta i platio porez, al se ipak vozio sa mojom tablicom i naravno navata ga murija. heh... ako nije to, oda nem pojma

Citat: Dukags poslato 28 April, 2017, 15:26
Pitanje je èasa dokle æe¹ biti na slobodi  [watching]  :D

donesite mi cigare u podrum ;D

mrle



Citat: Dukags poslato 28 April, 2017, 15:26
Pitanje je èasa dokle æe¹ biti na slobodi  [watching]  :D

donesite mi cigare u podrum ;D
[/quote]

napusices se tamo, bice ti muka :)

Kostić


DebeliZmaj

ako nemas ugovor ili papir da je kupac preuzeo motor i odovornost najebo si ko zuti ...

na tom oblascenju ... jel ima negde overen potpis tog kome je ovlasceno dato ? ako nema dal imas ikakav dokaz da nije svo vreme kod tebe u posedu ?

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


DebeliZmaj

n a j e b o  s i !
ako imas svedoke
da je preuzeo motor uzmi pisanu izjavu, i sudiji predlozi
da ih sluzbeno pozove kao svedoke da je lice koje je
navedeno u ovlascenju i preuzelo motor ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

И да предложи судији да поједе нарамак сена.
Друштво за заштиту од животиња

lord_oblivion

Citat: Hurricane poslato 28 April, 2017, 13:34
Citat: lord_oblivion poslato 28 April, 2017, 11:40
©leperi na autoputu. Kao da su svi operisani od mozga. Èekaju da im se neko u levoj traci primakne na pola du¾ine i onda sa svih njihovih 90 na sat bez ikakve najave saseku krenuv¹i u preticanje.
Od sledeæe plate kupujem dashcam i ¹aljem snimke policiji.


neam pojma ali ja prema ¹leperima imam full respect, prvo, crnjeg leba nema od njihovog, drugo odnos njihove mase i ubrzanja prema

malenom motociklu, ravno beskonaèno - nula..

jednog ¹lepera u mojoj biv¹oj firmi stigao neki mercedes sa 150+, uni¹tio se jedva pre¾iveli, vozaè vozio jo¹ 50 km dok ga drugi vozaè nije stigao

da ga zaustavi i da mu isprièa ¹ta mu se desilo, ka¾e èuo je samo ne¹to ali mislio da se roba pretura po prikolici...
I ja ih po¹tujem, i motorom i kolima ali ovakvo pona¹anje ne mo¾e da se okarakteri¹e drugaèije do namerno i svesno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Malopre sam se èuo sa Vajperom, imao je relativno te¾ak udes Suzukijem  :( :(
Danas oko 11, isekla ga ¾ena kolima, naravno nije ga videla. On se kretao izm. 50 i 70, otvoren put.
Telom je za¹titio motor od pada  :D pa je udario desnom stranom u auto. Prelom desne butne kosti i tri koèice u desnom stopalu.
Motor nije video, njegovi su ga od¹lepali tako da ne zna kakva su o¹teæenja, èeka slike iz gara¾e ali iz onoga ¹to se seæa posle udesa ne bi trebalo da je nikakva znaèajna ¹teta.
Trenutno je na ortopediji u Novom Sadu, rastegli su mu nogu tegovima. Operacija se oèekuje u èetvrtak.
Kad bude malo do¹ao sebi i kad mu supruga donese tablet u bolnicu, biæe i slièice noge i motora.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

dobro ne vièi. nego, da ti se doda uz ovo, oficijelni MM pljeskopekaè, u sve se me¹a :)

pa jel ti ja lièim na buidalu? ne boj se imam sve ¹to je potrebno, overeno u op¹tini :)

Boban_m


Kostić

kod hefea? jel ima neko neku lepu vest?

Glava Dole

#22595
Drzi se viper(ako citas ovo), bas sranje... ne znam sta je ovo u zadnje vreme :( Jaka si ti momcina, bice to ok... sta te ne ubije- ojaca te...

Inace, guska je isto i mene tako presekla, to su one slike TZRke sa pop-nitnama, samo sto sam ja isao nesto sporije, imao vise prostora pa i vise usporio i lupio je sa svega 10-15kmh i samo nagnjecio 00, nasadio na rezervoar pri udaru(bez zajebancije, boleo me stomak par sati), ostalo nista... bukvalno gledala u mene, nikog osim mene nije ni bilo i ja ocekujem mene ceka... ja znaci isao svojom trakom, ona htela da se ukljuci u sokak koji je sa njene leve strane(dakle, morala da prodje kroz moju), krenula i ugasi joj se auto i ja na kocnicu, sirenu, koci kolko mogu ona jos usporila i samo bum u zadnje krilo...

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Ovo i slika  :'(

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mkt

mene danas zamalo jugo sa pancevackim reg da isece tj. bilmez prosao na crvenoi u ruzveltovoj
zabo sam zadnju ko na krosu stojeci i stigao do vrata
retard govnjivi materm mu jebem

drz se viperu

balcan girl

biæe to dobrooo :D :D ajde pa sto pre na noge laganeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!