Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Evo slusam Vucica,prdnjevina u prazno,imali smo dogovor onaj,ovaj,bla,bla...,djabe brate nemas reakciju!!!!  Ne vrijedi prdnjevina uprazno!!  Ameri im dozvolili,nasi ne mogu nista..,ne mogu vise,nerviram se djabe!!
jin-jang

Boban_m

Zasto bi se nervirao, mislis da nije znao unapred za ovo? Meni je zao kad hapse i maltretiraju onaj jadni narod dole. Kad politicar dobije pendrek preko ledja mogu samo da se nasmijem.

mali_zmaj

Ma jebes politicare..,na njih ni ne mislim,razmisljam kako je sad onaj narod dole u strahu!!  Kako se lose osjecaju i nemocno!!  Pu jebem ti svijet i demokratiju,nametnutu!!  Jao Staljine ustani iz groba sve ti je oprosteno!!
jin-jang

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 26 Mart, 2018, 22:08
Citat: mareskin poslato 26 Mart, 2018, 21:57

Da postoje neki predstavnici naroda u vlasti, pa ozbiljni savetnici i analitièari mo¾da bi se donosile ozbiljne i pametne odluke.
Ovako jedan èovek, koji misli da je najpametniji, sa svojim klimaèima glava donosi impulsivne i nerazumne odluke.


Da je srece da je tako onda bi bila donesena odluka :
Prekida se svaki kontakt sa kosovom
Blokiraju se kompletne granice prema kosuvu
Na granice se dovodi vojska
Gasi se struja / telefon / voda /gas
Proglasava se Humanitarna kriza na kosovu
Ovaj slucaj se tretira kao objava rata
Savetu bezbednosti se daje 24h da otpocnu bombardovanje kompletnog kosova
Zovu se sve drzave (svaka ponaosob) i trazimo ko su saveznici
Sve srbe do poslednjeg vracamo u srbiju
Otpocinjemo pravljenje vojvodine ( ravnice) od kosova


Ahahahahahah sta se lozite bice

Ostra protesna nota i poziv na pregovore


Tro¹e se godine i ne re¹ava se problem. jer sve dok se problem odugovlaèi mo¾e¹ da se bavi¹ biznisom i muze¹ dr¾avu.

Nema pregovora sa OVK. Ne mo¾e ih ni biti. Nisu sami dobili to ¹to su dobili neæe ga oni ni dati. Imaju podr¹ku velikih sila da stvore Veliku Albaniju.
Mora da se zauzme stav.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Boban_m poslato 26 Mart, 2018, 22:19
Zasto bi se nervirao, mislis da nije znao unapred za ovo? Meni je zao kad hapse i maltretiraju onaj jadni narod dole. Kad politicar dobije pendrek preko ledja mogu samo da se nasmijem.
Kako da zna kad se jo¹ nije oporavio od jet lag-a... Trebalo je obiæi one silne knji¾are...

Hattrick

Citat: PECA BMW poslato 26 Mart, 2018, 22:08
Ostra protesna nota i poziv na pregovore

Bas onako ostra, ostra, ili ipak sa duznom uzdrzanoscu ?  :)

Lazic

Pa ipak su to Ameri, ne sme mnogo o¹tro...

Hurricane

Bilo kako bilo, ko je hteo da nas upropasti, znao je sta radi...

ЯЭВОЛУТИОН

sad ce reper iz grupe " shupak and shupak " skraceno "s'n's" da vam objasni kako e to mudro i diplomatski...sa dosta karakterra (amebe) data ostra ali odmerena izjava....naljutio sam se bas sam se najutio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mazzi

Nego ... da li su mu oci bile vodenjave od suza sto su mu povredili Marka ili se nakljukao nekim lekovima da Radikal ne izbije iz njega :D ma da je malo vredjao i pretio tako da ako su lekici onda je trebao jos malko da popije ;)

petar357


Nika


Nika

Re¹io da malo popravi kvalitet...  [rofl]

viper

O ne evo ga opet 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: petar357 poslato 30 Mart, 2018, 11:37



Aj sutra u Deprc da vidimo lice pokajnika... :D Kapiram da je i tebe konaèno smorio folirancijom... Ja mu one noæne obilaske knji¾ara sa Taèijem neæu zaboraviti...

Nika

Pa vi i dalje mislite da je Pera za AVa?

Lazic

Jok, moja pokojna baba je...

misa-pei

Pa, glasala je za AV na poslednjim izborima.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Hattrick