Glavni meni

predsednicki izbori 2017 ...

Započeo DebeliZmaj, 20 Novembar, 2016, 22:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Nemam ni¹ta protiv tebe lièno, niti te znam niti me zanima¹ ali pokaèio si se sa 3/4 foruma zbog av-av-a, stvarno ne znam ¹ta tra¾i¹ na ovom forumu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


UFF

pa da mu uslisimo zelju onda?


Citat: petar357 poslato 08 Mart, 2018, 19:42
Slutim da vlasnik foruma i nije bas narociti obozavalac  lika i dela prigradskog majstora, pa je za tu priliku malo prestelovao minusnu automatiku.

majstora smatram prijateljem, iako je drkadzija tezak, ali i ja sam pa sta
a na te fore ide leto, idu servisi, ne valjda vam da se negativno zaduzujete, pa to ozbiljno moze samo pacijent neki da shvati, nit je on ovlasceni serviser, nit je jedini majstor u beogradu, kao da ce svi da idu kod njega pa ce da ih udari po usima (sto ume da uradi, ali isto tako ume da odradi i za dz) ja vala generalno problema sa motorima nemam jer ne kupujem krseve ali imao sam dva krsa za njivu do sad i oba sam zbog usranih karburatora poverio njemu jer ga znam i verujem mu

elem minuse nisam, nit zelim ,nit umem da stelujem jer me to ne zanima ali ako mi ne verujes samo reci i ja cu da ti udarim bananu, eto zato sto sam tako u mogucnosti :) pa da imas realnog razloga da hejtujes forum a ne da lupetas gluposti zato sto se tako tebi ucinilo

a cak i pored tog bana nisam prekrsio pravilo jer nece biti trajan, sve sto treba da uradis je da se pojavis na nekom mm druzenju da te ljudi upoznaju i nisi vise banovan, eto od tebe samo zavisi :)

i ako skupis muda da se pojavis ne brini se, ja ti garantujem da nece biti nikavog nasilja, nije bilo ni sa debelim zmajem pa nece ni sa tobom  [cheers]

aj sad da sacekamo da istekne banana, da cujem odgovor pa da to resimo jer su mi iskreno politicke teme preko kurca citam ih sto moram, ne sto zelim

viper

E konaèno 😁😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

...taman nesto malo da pojede na kasiku ili nesto sa rostilja, za promenu, pretvorice se u sendvic

viper

Pa on i jeste sendviè, dodu¹e vi¹e lièi na hotdog za av😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Uvesti pravilo da su bilo kakve politièke teme zabranjene.
Motori, pièke, muzika i alkohol i Bog nas veselio.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

...zasto zabranjivati slobodu govora..??...ako ti se ne svidja sta neko pise, nemoj da citas...a postoji i oppcija ignorisanja korisnika....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Realno, ispali ste budale sto se primate na vodjinog gnomica. Neka kenja i neka ljubi pizdoustog koliko oce, nestace ko i svi prethodni kad dodje vreme...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic


Biker-Boy

Citat: zVuk poslato 09 Mart, 2018, 08:46
...zasto zabranjivati slobodu govora..??...ako ti se ne svidja sta neko pise, nemoj da citas...a postoji i oppcija ignorisanja korisnika....
Fazon je u tome sto taj vulvousti koga petar silno obozava upravo to i radi, gusi slobodu govora, medija itd...
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Mart, 2018, 08:02
...
Motori, pièke, muzika i alkohol i Bog nas veselio.

Ne¹to si zaboravio da nabroji¹ ili misli¹ da su sve devojke na forumu lezbejke?!? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Sve sto valja od momaka na forumu se pozenilo ili ima partnera. Sto se izgleda nas solista tice... lagano mogu da ostanu lezbejke 😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nika

Jel mo¾e neko da citira post gde Petar pozitivno pi¹e o AVu?

Citat: petar357 poslato 04 Mart, 2018, 12:48
Ja vec glasao. Za listu broj 21, nekakva partija Grka. Nosioca liste znam iz vidjenja, stvarno je Grk, mlad covek. I vozi motor. [cheers]

Ja ovo malo ¹to sam proèitao, uglavnom pljuje po opoziciji (a svi smo videli ¹ta je sada¹nja opozicijia - biv¹a vlast uradila. PREKOPOTREBNA nova lica su daleko od bilo kakvog moguæeg uspeha...).

Ja bih pre rekao da je deèko pregoreo ¹to nema ZA koga da glasa, pa je re¹io da svoje frustracije katastrofalnom opozicijom ovde iznese, i tako je krenula igranka...

I sve mi lièi da je Petar uspeo da zajebe zajebantski forum... Ili ¹to reèe Monster - ¹ta se primate, vidite da zajebava... (Sad, ¹to æe da popije trajni ban - ¹ta ga boli æo¹e. Otvoriæe novi nalog pa idemo iz poèetka.)


Citat: petar357 poslato 05 Mart, 2018, 20:26
Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 19:53
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Mart, 2018, 17:56
Citat: mareskin poslato 05 Mart, 2018, 16:01
Ja bih samo voleo da ljudi izaðu da glasaju umesto da palamude pre i posle izbora.
Svaèiji glas je bitan i mora da postoji kritièna masa iza¹lih na izbore.
To ¹to "opozicija" ne mo¾e da se dogovori i ¹to se rasipaju glasovi je drugi deo problema.

ne mogu da dam svoj glas kretenu idiotu i lopu....bio na vlasti ili u opoziciji....misli smo svi da ce posle slobe biti bolje....svi su gori nego on....on je bre bio cvece....

Ali ¹ta je re¹enje i alternativa glasanju u ovom trenutku?


Da ne okolisamo... Resenje je - ustanak. Evo ide Djurdjev danak, hajducki sastanak.

Samo, kad bi narod cuo da ce mu cetovodje biti mali Pozderac, ljigavi Jankovic i ekipa, bojim se, malo ko bi se odazvao.


Stvarno. Mnogo toga nije kako treba u ovoj zemlji, ali kada bi krenuli da ru¹imo vlast i da menjamo stvari na bolje, ko je èovek koga bi ste pratili?

Ne mogu sebi da oprostim ¹to sam 5. oktobra bio na trgu. Ne zato ¹to sada mislim da je Sloba ipak bio dobar, nego zato ¹to sam shvatio da su ovi gori (ili nesposobniji, ¹to mu doðe na isto). Ko je dao pare, ko je uzeo pare, ¹ta je dao u zamenu za te pare i vlast...

Ja OD KAD GLASAM jo¹ nisam glasao ZA nekoga, veæ PROTIV onih ¹to su u tom trenutku na vlasti, i to je tu¾na istina.
Sad, kako to da je stalno na vlasti neko ko (po meni) nije dobar za Srbiju? Pa tako ¹to je dobar za neke druge (pogledajte sve kljuène poteze koji se p(r)ovlaèe godinama unazad). I na ¾alost, svestan sam da ni opozicija nije sluèajno ba¹ u tom sastavu u kome jeste - i taj sledeæi koji æe smeniti AVa kada ga ovi sa zapada potro¹e, pla¹im se da æe biti postavljen od strane istih da nastavi tamo gde je ovaj stao, a mi æemo (kratko vreme) imati lep oseæaj da smo ne¹to promenili...

A onda æemo ubrzo zatim opet iza taastature da pljujemo vlast, a vetar æe to sve da odnese...

mrle

ba¹ tako, okupacija, kolonizacija.

Nika

Izem ti ¾ivot, kada na ovakvu pora¾avajuæu konstataciju dajem krs'... :(

dzimika

mocnici su shvatili da do apsolutne vlasti ne moras da vodis velike ratove vec samo finansijski da podrzavas onoga koji ce da radi ono sto njemu odgovara, ako pogledate unazad 70 godina vodjeni su samo manji ratovi i to uglavnom ameri sa nekima tamo ili bilo koji drugi rat koji su podrzavali kako bi njihova vojna industrija imala sta da radi
U svakom slucaju nama ostaje samo da se nadamo da smo nesto promenili kao sto je to izgledalo 5.10. ali na kraju bi bilo isto ko god da je dosao na vlast tog dana
sve ide onako kako nama ne odgovara, tj nama kao narodu

Inace ono sto je mom zetu u Ukrajini receno, " zar stvarno mislis da mozemo da dozvolimo da narod bira sta on misli da je dobro za njega"

Lone Wolf

Nek je pro¹lo i ovo.
Evo sunca, evo vikenda.
I Osmi mart je pro¹ao jebo on sebe.
Не може рај на земљи.

Lazic

27 godina od kad sam pukom sluèajno¹æu ¾iv... Metak koji je ubio Branivoja Milinoviæa kod restorana London 9.3.1991-ve, ispaljen od strane narodne milicije, je pro¹ao na mo¾da pola metra pored mene, a gledao sam u oèi puba koji je pucao, onako iz razonode... Veæina je pucala u vis, par njih lagano po nama... Jadni Branivoj je ni kriv ni du¾an nastradao 100 metara odatle...

Andreja

Realno Æizale, ti si ugro¾en svaki dan, nije taj dan ni¹ta posebno :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D