Glavni meni

Benzin tema

Započeo Hurricane, 29 Oktobar, 2016, 20:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

mirno li spavash mali zmaje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Pred zimu treba kupovati lièno naoru¾anje pa prodavati u toku zime èlanovima foruma sa tankim nervima, namlatiæu se vi¹e para nego UFF na kontejnerima...
;D ;D [watching]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Ostoja

Zaraðuj, zaraðuj, u decembru dolazim, trebaæe ti...
[rofl] :P [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


DebeliZmaj

i sta kazesh marko lepo si zaradio ?
jel ... alo poreska ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

kakva je corba na lukoil pumpama
dobih neku karticu kad sam regidtrovao kola, kao 6 kinti po litru popust
do sada sam sipao samo na nis-u

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Danas sam bas popricao sa drugarom koji radi na omv

Kaze , na svim pumpama je benzin nis-ov... samo mol pumpe dobijanu benzin direktno iz madjarske...
Uverava me da ipak ima razlike izmedju 95 i 98 ... pitao sam ga i za bonus ako , kako milos96 rece , "uspeju da nagovore musteriju da kupi 98 umesto 95"...
Nista od toga... pumpa kao pumpa dobija bonus ako predje odredjenu kolicinu prodaje 98-ice ... pumpadzije nemaju veze s tim

Eto npr , on radi na omv , sipa samo na knezu i kune se u njega... meni je knez najgori ...

Hurricane

..nema on pojma èim sipa na knezu..
I ¹to tamo ako je isti svuda..

Ja opet moram da naglasim da nakon besprekornog rada na Petrol 95 pola rezervoara, sipah opet na Nisu pun i evo jebah sebi majku, ¹tucanje i ¹to reèe neko ko da vozim sa ruènom..
Verujem i da su dizne zaprljane ali posebno dolazi do izra¾aja sa Nisovim 95

DebeliZmaj

matori 320d 1999 2.0 m47 motor ...
jebeno normalno radi sam osa NIS i onaj drugi brends to je njihov
probao levo desno .. posle knez petrol .. pun rezervoar
morao sam menjam filter goriva ... covece voda !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Ja ne znam kako vam to radi na jednom benzinu ovakom, a na drugom onako. Ja jedinu razliku koju sam primetio je manja km koju predjem sa odredjenom kolicinom goriva gde se OMV posebno istice (u negativnom smislu). Inace da mi auto stuca,da ne ide ili nesto sl mi se u zivotu nije desilo. Cak i kad sam sipao shell onaj nadrkani dizel opet je isto bilo. Nis je skoro sve pumpe ponovo pravio, pa su menjani i rezervoari koji su trenutno najcistiji,a gorivo ko gorivo ide iz istog lonca, eventualno ako neko sune neki dodatni aditiv u sta cisto sumnjam.

Dare taj tvoj ortak je verovatno obican pumpadzija tu, tako da kapiram da ne zna nista, ni odakle doteruju gorivo ni sta sipaju u to gorivo. Tako da nemoj mnogo da se oslanjas na njega.
I to za MOL sumnjam da dovlace iz madjarije jer nisam siguran da imaju racunicu kada se dodaju svi troskovi, ali mozda i gresim

Lazic

Mo¾da ¹vercuju... ;D

sasa ns 1

na srecu cesto putujem preko zbog posla i privatno zadnjih 20 godina i donosim benzin za motor a auto ide na plin. Na versisu za celih 10 godina i 50000 km samo jednom sipano gorivo na granici sa cg.To sam poceo da radim jer je za vreme slobe gorivo bilo puno gasolina pa je potrosnja bila povecana cak do duplo zavisi na koju turu naletis .

Lazic


UFF


sasa ns 1

neznam tacno sta je ali to su zvali gasolin,oktanski broj ostaje dobar-ne klikcu ventili ali potrosnja se povecava

Glava Dole


PECA BMW

Citat: sasa ns 1 poslato 13 Novembar, 2016, 01:01
neznam tacno sta je ali to su zvali gasolin,oktanski broj ostaje dobar-ne klikcu ventili ali potrosnja se povecava

ko to zvao tako ? mora da su ganci ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

HUNDALA GASOLIIINAAAA TAMEVA GASOLINAAAAAA
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D