Glavni meni

Prekrsajne prijave i kazne - pravni saveti

Započeo SSZGO, 21 Februar, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zagadjenje

Imam jedno pitanjce u vezi sa saobraæajnom. Postoji li neki rok za vaðenje nove saobraæajne prilikom promene vlasnika motocikla? Plaæen porez, KP i sve uz to ¹to ide.
Tjuning bud¾ing

Lazic

Citat: njanja poslato 09 Jun, 2014, 19:15
Ko god da je napisao da se vozilo moze reg ako vlasnik ima fiktivnu adresu nije u pravu. Ni sa ovlascenjem... sada sam bio da reg bencolu i pitao...
Ali, prijavi¹ se na bilo koji drugu adresu i fiktivna se automatski ukida i mo¾e¹ da registruje¹ vozila i vadi¹ dokumenta... To ti bagra naravno neæe reæi...


@polution:
jok, mo¾e¹ kad hoæe¹...

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

mrle


Lazic

Kad bih ja mogao da se setim ¹ta si mi poslao...:o ;D

setio se...:D Èekaj polako...:-*

mrle


Lazic

#1526
Nisam imao komp ceo dan, ula¾em izvinjotinu (c) by Serbduck...:-[

evo...;D






edit:
Mrle, ovo je stvarno kulturi¹ka izvedeno...;D :-*

mareskin


Koliko ja vidim nepismeni kucaju ova re¹enja i vidim da policajac nije do¹ao na sud.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Pa naravno, jebe se njima za pismenost, kulturu, lepo pona¹anje, posao i zakon na kraju krajeva...[facepalm]

masterunpa

E ljudi dosao je i taj dan....(mislim sutra je taj dan)predavanje u agenciji za bezbednost zavrseno...sutra polaganje....od sutra(nadam se)opet imam dozvolu,posle dve godine...jupiii....srecan ko nova godina...

joka

Pa, sretno ti bilo, vreme je da ponovo vozi¹ sa vozaèkom dozvolom!   [thumb_up]   [cheers]

vlada_dee

Ljudi, pomagajte sta da radim sa ovim?
Ove kazne sam ja pravio sa caletovim kolima. Taj auto je prodat, cale je u inostranstvu, ovde se ne vodi ni jedan auto niti kuca na njega, nema racun ovde. Da li mogu da me uhvate za muda ili ne?



Lazic


aæimo

Koja je ovo fora sa privatnim izvr¹iteljima!?

Kako bi se slatko najebao keve da mi doðe neki takav na vrata.

clutch&brake

Mozda i bi ali u cuzi... sa murijom dolaze
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

kontaktirao mene jedan takav ja ga npusio i rekao mu da sam u kragujevcu gde je navodno bila kazna (isao kod rajka da kupim dainse jaknu nisam ni znao da je glavna ulica) bio pre par godina da jebem zenu nekom liku iz parking servisa sto je on kasnije saznao i zena mu rekla sve da sacuva brak i decu pa je on iskoristio moje podatke da mi napise laznu kaznu a meni motor riknuo na automobilu i vec god dana mi stoji parkiran u garazi tako da i da sam hteo da tad budem tu gde je kazna napisana nisam mogao i ako mi ne veruje nek dodje za nbg da se uveri

nije se vise javljao, kakava murija koji qrac... a ionako ne zivim tamo gde sam prijavljen i ni jedno moje vozilo se ne vodi vise na mene tako da mogu da me povuku slobodno , nek salju pandure, nek uvode fiktivnu ja sam izvadio novu licu, vozacku i pasos pa me bole bas qrac dok sve to istekne i kazne su zastarele  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] napuse mi se bas  [policaja]

eclipse4

jedno pitanje,malo glupo ali i nije bas glupo....posto kod nas maloletna deca ne odgovaraju nizasta,da li to automacki znaci,da ako bi mog klinca ulovili na motoru i on kaze da je motor ukrao bez mog znanja,mogu i nas da povuku za muda (posto ovde na forumu murija svakog drugog moze da uvati za muda,pa da pratimo i mi modu ;) )

Bori¹a

za bilo koji maloletnicki prekrsaj salju vas u socijalnu sluzbu, ja sam napravio udes a nisam imao dozvolu i moj tata je dobio sudski poziv da dodje sa mnom kurac palac, pa onda u centar za socijalni rad na savetovanja itd....
sacekaj taticu on zna to najbolje