Glavni meni

Otvaranje Moto-Sezone 2016 Beograd 17.04.2016

Započeo orlovi, 28 Februar, 2016, 10:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Charuga

Jebe mi se za BJB i asocijacije....Natasa le Lafcina to znam....

Tri proleca sam iza resetki mastao o motoru i pocetku sezone.....proslog Oktobra jedva ostao ziv....ruka i kicma mi ne dozvoljavaju da sednem na motor......doduse kao i da ga nemam....lezi u Balosavi slupan......
Razmisljam se od jutros dali da dodjem do Skupstine na skuteru od sina.....ili kao pesak.....
Skuter ...jbga...za mene nije to motor...a pesaka da dodjem....isto mi se vata.
Posto sam u godinama plasim se da me srce ne strefi....kada vidim gomilu motora i cujem ocaravajuce zvukove........jbga....

Hohštapler

Citat: Charuga poslato 17 April, 2016, 09:47
Jebe mi se za BJB i asocijacije....Natasa le Lafcina to znam....

Tri proleca sam iza resetki mastao o motoru i pocetku sezone.....proslog Oktobra jedva ostao ziv....ruka i kicma mi ne dozvoljavaju da sednem na motor......doduse kao i da ga nemam....lezi u Balosavi slupan......
Razmisljam se od jutros dali da dodjem do Skupstine na skuteru od sina.....ili kao pesak.....
Skuter ...jbga...za mene nije to motor...a pesaka da dodjem....isto mi se vata.
Posto sam u godinama plasim se da me srce ne strefi....kada vidim gomilu motora i cujem ocaravajuce zvukove........jbga....

You have already posted a thanks to this post at 04 Mart, 2016, 18:11

Ne daj se Èaruga, vuèe stari, meni se srce steglo sad kad sam èito...   [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2016, 15:36
Koliko unija i udru¾enja, ba¹ se vidi da smo Srbi... :o ;D

Jedino znam da je Nata¹a dobar èovek... Jedino nju i znam... U stvari znam i Livaju, ali povr¹no...

A koliko dubinski zna¹ Nata¹u?  Wink wink nudge nudge... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Laziæ poslato 17 April, 2016, 00:02
Citat: DebeliZmaj poslato 15 April, 2016, 16:02
koga boli q i za unije i za udruzenja
otvori sam sebi svako sezonu kad
krene se vozi ili ne ...

... na organzatore a i neke prisutne
tamo zali boze utrosenog vremena !


Sad æe orlovi da te bace na ignore...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ne moze vise dostigao je limit

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 17 April, 2016, 12:06
detalji detalji ...

ako misli¹ ovo za orleove, situacija je takva da smo skoro odjednom svi videli da smo na ignore od strane nicka orlovi.
Tako da ne znamo sa kim je u kontaktu i èije postove èita...

Lazic

 [neampojma] ;D

Bila lepa gu¾va juèe, samo ¹to smo neki i¹li na kontra stranu... ;D

grber

Jel otvorena sezona pa da i mi ostali mozemo da krenemo da se vozimo?  [hello]

Lazic


FANTOM

    E taj fazon mi sinoc u kontra smeru na Zrenjanincu a ljudi ka Bg - u pored nas . Mislim da su se zapitali gde su ovi Manijaci krenuli od Beograda kad mi idemo na otvaranje ka Beogradu  [rofl] [rofl] [rofl]

rboban

Lepo zvuci 2500 motora... Muzika!!, simfonija!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It


Darko

Voleo bih da neke god ne ode ni jedan motor na "otvaranje sezone"...
Bili ste pre svega da ispromovisete sve one bumove,masove,udruzenje kurce palce (po kojima 99% vas pljuje jer vam se toboze gade klubovi i cela prica oko toga) a skretanje paznje na motocikle je u zadnjem planu...

I voleo bih da na nekom tom otvaranju neko iskoraci i pita sve one bitne ljude za ggovornicom sta su uradili da pomognu motociklizmu u smislu borbe za smanjenje gomile taksi, pdv za obaveznu opremu itd itd

Darko

Da...ko planira da napise "bio sam da vidim drage ljude" bolje i da ne pise nista...cisto da ne vredjamo inteligenciju jedan drugom

DebeliZmaj

mene smorili kad mi prekinuli dremku ...
zamalo keva fikus da im poshalje dole kad
su nju probudili ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

#155
...ne znam dal mi je draze sto sam video DRAGE LJUDE ili sto nisam video ONE DRUGE...  :)
 ma,neka bude oba podjednako...meni bilo extra (kad izuzmemo neizbezno pucanje u blokadi ali dobro,svaka budala ima svoj ringispil),
 mnogo zanimljivog sveta,mnogo interesantnih motora...posle peglanjeeeee sa VR-om i ekipom 290 preko Pupinovog mosta...i drag a knee u one dve krivine do Titela  8)
 mislim da je ovo bilo najmasovnije otvaranje do sada,nadam se da ce hepening uspeti da podigne svest vozaca na visi nivo,sto mu je i svrha...  [thumb_up]
 a ne promocija moto klubova...  [thumb_down]
 bicu prisutan i ubuduce iako nisam clan nijednog gore pomenutog i ne lozim se na njih kao klinac pa makar to bili i Nocni Vukovi (ili Radio bajk)...[srednjiprst]
 i vozim od 88-me a nisam bajker...vec samo covek koji voli da vozi motor i ucestvuje u saobracaju... [sutirakamen]

BOKYBOY

Zivi,zdravi i bezbedni bili Manijaci i srecna Vam i ova sezona zvanicno...! [cheers]

Darko

Citat: BOKYBOY poslato 19 April, 2016, 13:00

  bicu prisutan i ubuduce iako nisam clan nijednog gore pomenutog i ne lozim se na njih kao klinac pa makar to bili i Nocni Vukovi (ili Radio bajk)...[srednjiprst]
 

Radio byke ? To bese ono ciji si clan bio dok nisu potrazili crvenu za amblem ? ;)


BOKYBOY

Citat: Darko poslato 19 April, 2016, 13:33
Citat: BOKYBOY poslato 19 April, 2016, 13:00

 bicu prisutan i ubuduce iako nisam clan nijednog gore pomenutog i ne lozim se na njih kao klinac pa makar to bili i Nocni Vukovi (ili Radio bajk)...[srednjiprst]
 

Radio byke ? To bese ono ciji si clan bio dok nisu potrazili crvenu za amblem ? ;)



...ne brate...to je onaj klub u kome zamalo nisam postao clan jer si ti zapeo da se uclanis pa rekoh da budem drug,da ne ides sam...

Darko