Glavni meni

Otvaranje Moto-Sezone 2016 Beograd 17.04.2016

Započeo orlovi, 28 Februar, 2016, 10:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 April, 2016, 00:38
I dalje mislim to....buljoljub malo a klubovi jos manje
©to je najcrnje, sla¾em se... ;D 2007-8-9 ba¹ be¹e optimistièno i dobro zezanje... ;D

TEEfqd


Kostić

Citat: mrle poslato 07 Mart, 2016, 13:23
kada prièate ko je vozio 200km/h, setih se jednog matorog Mileta, negde je sa Crvenog krsta ili okoline.
Kupio ja GPZ-a i cvrc, ne mo¾e da uðe na kapiju na Banovom brdu. I keva pozove tog lika da doðe, da mi prekroji ogradu, kapiju, iseèe, izvari... Pita me za¹to radim to, ja mu odgovorim da je sve to zbog motora. On pogleda kawu, sedne i poèe mi prièu. Vozili, on, burazer i ne znam ko jo¹ "prve motore" po BG. Ka¾e da je na batajnièkom (starom, napravljenim od betonskih ploèa) bio prvi koji je u BG vozio preko dvesta, valjda Trijumfa.

jel taj ima jaja? ;D po tim kockama u to vreme je i stotka bila opasna po jaja. to bio najgori put. padne kap ki¹e il pirne povetarac i eto te u njivi ;D

Darko

Citat: UFF poslato 02 April, 2016, 11:45
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Mart, 2016, 19:00

Citat: Darko poslato 05 Mart, 2016, 01:19
I kome mi sad da verujemo ? Misi ili Revu ? Ovaj kaze vozio 200 a ovaj kaze do 120... tacno se vidi da su Kosta i Rev imali neko druzenje nekad ...hahahaha

ne znas ti sta je ljubav bre, kad kupis motor lako i to jos biras koji ces sa 4 cilindra to je samo sex, ljubav je da vozis raspalu kantu 200 bez opreme, pojma nemas nit znas razliku bre a i vozis od juce kako te nije sramota sto se nisi ranije rodio?


[rofl] [rofl] [rofl]  jbg

Charuga

Vozilo se i kada  nas   jos nije bilo...a vozice se i kada nas nebude vise....
Svako vreme ima svoj smek....a ono sto je proslo izaziva u nama nostalgiju....lepo je bilo ziveti i druziti se po ovom Belom Gradu...jos lepse od 77, kada sam upoznao cari velikih motora...... [cheers]











mrle

"Okupljenima ce se obratiti Milenko Kolibar, predsednik Moto asocijacije Srbije, Ljubi¹a Jovanoviæ, predstavnik Beogradske Unije Motoklubova, Nata¹a Daviniæ, predsednik Udru¾enja motociklista Srbije i Zoran Livaja, menad¾er Udru¾enja motociklista Srbije."

Lazic

Koliko unija i udru¾enja, ba¹ se vidi da smo Srbi... :o ;D

Jedino znam da je Nata¹a dobar èovek... Jedino nju i znam... U stvari znam i Livaju, ali povr¹no...

DebeliZmaj

koga boli q i za unije i za udruzenja
otvori sam sebi svako sezonu kad
krene se vozi ili ne ...

... na organzatore a i neke prisutne
tamo zali boze utrosenog vremena !

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

Citat: DebeliZmaj poslato 15 April, 2016, 16:02
koga boli q i za unije i za udruzenja
otvori sam sebi svako sezonu kad
krene se vozi ili ne ...

... na organzatore a i neke prisutne
tamo zali boze utrosenog vremena !


tako je.

FANTOM

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Februar, 2016, 15:48
Kako godine prolaze malo je onih koji se secaju.....neki sa razlogom (nisu bili rodjeni ili nisu ni vozili motor) a neki totalno bez razloga....ali kako rekoh nekad se znalo da se 8 marta otvara sezona rostiljem i pivom kod Baneta Divljaka.....nekako mi glupo da otvaram sezonu kad se vec svi voze, i to uveliko.....ja ove godne od januara bar 500 km skuterom i motorom....lep dan 50 drugi lep jos 70 i nakupilo se....
Pri tome zeleo bih da znam ko to organizuje mas-bum-sms ....i odkad je mesto okupljanja na uscu kod vecn vatre...mogli ste i kod tc usce da pravite....

Da se razjasnimo....necu doci iz razloga sto necu da dizem rejting onima koji se bave samopromocijom a nista za motorciklizam nisu uradili...kurac me zabole za klubove...zanima me zasto osiguranje nije nize, zasto placam taksu i zasto nije ukinut pdv za obaveznu moto opremu.....cizme, rukavice, kacigu, jaknu , pamtalone....i zasto tri organizacije umesto jedne i zasto 3 kluba po selu sa po 2 motora i zasto....



    Realno alal vera za post... Sve neka reklama i gledaju neku dobit ... a i ko da ce da utice sto ce oni da kazu pazite na nas da nas ne smlatite kad smotate bez migavca ... I realno da vec sam ubo jedno 800 km bilo je bas lepih dana poslednjih mesec je bas moglo da se vozi , mogli su u junu da otvaraju kao sezonu :D I ovo : osiguranje , takse , pdv .. Bi stvarno mogli da smanje .... ono kao da postane to malo pristupacnije ,a ne svi gledaju kako da te oderu -skinu kozu sa ledja .... A sto se tice tog cika Banete mene cale sto posto vodio kod njega kad sam bio bas klinac na Avalu i pili su pivo ...

DebeliZmaj

Citat: goranvojska poslato 15 April, 2016, 17:41
tako je.
ti bese cesh pravishe neshto opet ?
vazi poziv od pre koju godinu ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bojan

Zoran Livaja, menad¾er Udru¾enja motociklista Srbije. Ko je ovo i zasto treba menadzer udruzenju????
Zna li neko

goranvojska


juga

Citat: Bojan poslato 15 April, 2016, 22:43
Zoran Livaja, menad¾er Udru¾enja motociklista Srbije. Ko je ovo i zasto treba menadzer udruzenju????
Zna li neko
Vidi ovako: Nema¹ posao ili bar ne koji je isplativ, napravi¹ neko udru¾enje ili asocijaciju poput NVO, ubedi¹ gradjanstvo da im jo¹ samo ti treba¹, pa zaposli¹ brata, ¹urnjaju, svastiku, dpbija¹ pare iz bud¾eta i qrac te boli!

DebeliZmaj

tako i bjb navodno predstavlja 14.000 bajkera ....
da ..:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

zimus ih be¹e pet ili ¹es? tih, bajkera. da ne uraèunamo one koji ¾ive od skuterdostava

Kostić

pa kako neko onomad reèe, ko da kuka za spas pe¹es njih, kukaæemo kad otopli... a za èiju bulju da kukam ja? za dobru rasnu ¾ensku dvopolutku na zadnjem sedi¹tu!

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 15 April, 2016, 16:02
koga boli q i za unije i za udruzenja
otvori sam sebi svako sezonu kad
krene se vozi ili ne ...

... na organzatore a i neke prisutne
tamo zali boze utrosenog vremena !


Sad æe orlovi da te bace na ignore...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 16 April, 2016, 11:06
zimus ih be¹e pet ili ¹es? tih, bajkera. da ne uraèunamo one koji ¾ive od skuterdostava

A ti od jednog takvog retkog hoces da se odrices ;D Pokrij se usima :P