Glavni meni

Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor

Započeo Jecko, 27 Februar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 21 Mart, 2016, 19:35

Koristi taèke i zareze majke ti, em je te¹ko proèitati post em se menja su¹tina, kao ¹to vidi¹  :D

Sad sam krenuo da napi¹em...
El se to vi¹e ne uèi u ¹kolama? I onaj drugi mali iz ÈA, ne znam koji je gori... [prebicute]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazza

Citat: freepartyman poslato 21 Mart, 2016, 11:49
Citat: UFF poslato 21 Mart, 2016, 02:28
Citat: freepartyman poslato 21 Mart, 2016, 02:06
Covek od dva metra na R motoru novije generacije nema sta da trazi

ni ovaj nema sta picke da trazi mali, ruzan, mator, maljav i debeo, samo kuci da sedi i da drka, to je u teoriji, praksa je malo drugacija  ;)

http://richestcelebrities.org/wp-content/uploads/2014/08/Ron-Jeremy-Net-Worth.jpg



Pa taj dobija picke kao i svaki drugi lik koji plati ravu... Gledaj komentare glumica pre nego sto treba da imaju scenu sa njim..Zeludac im se okrece. Sve se bojim da takav lik u realnom zivotu ne moze da zivi od zena. Poredjenje ti je super inace  :P
Svako vozi ono sto voli nema tu pogresnog tipa motora. Jecko eto kupi kawasaki ninju 250, stavi mu malo vecu gumu i teraj jednu dve sezone pa kupi sta ti se svidja. Ja sam u ovoj temi zavrsio pricu.  
Ti znas sta one pricaju...
I may be dumb, but I'm not stupid.

SSZGO

uzmi hiljadarku neku i vozi polako i gotova stvar
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Balsa Wrx

- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Slaninar

Citat: SSZGO poslato 22 Mart, 2016, 05:56
uzmi hiljadarku neku i vozi polako i gotova stvar

R1 se vozi kao bicikl!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gavrolini


Hattrick

To treba kupiti osmacima da idu u skolu njime.

Gavrolini

Pa realno bilo kojoj r1 pre bigbanga da stavis blokadu na 9k obrtaja i imas osecaj da vozis 125ccm i to los 125

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 23 Mart, 2016, 21:05
Pa realno bilo kojoj r1 pre bigbanga da stavis blokadu na 9k obrtaja i imas osecaj da vozis 125ccm i to los 125

Lagan, upravljiv - ja bih to za A1 dozvolio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

prpa_zr


Jecko

NIje na kraju kupila motor, jer nije nasla nista manje od 600 :)
Za sad idem kuci za 9 dana...kad se vratim krecem na casove pa se nadam da cu da nadjem nesto cim se vratim nazad.

bigbad86

Jel ima tamo glanc novi da se kupe od 250-500 kubika?

UFF

Citat: freepartyman poslato 21 Mart, 2016, 11:49
Jecko eto kupi kawasaki ninju 250, stavi mu malo vecu gumu  

sta ce joj veca guma na kanti od 250ccm?

i dalje je kanta samo je sa vecom guma smesnija kao jugo sa spojlerom/sankom i neonkama

Slaninar

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2016, 01:21
Citat: freepartyman poslato 21 Mart, 2016, 11:49
Jecko eto kupi kawasaki ninju 250, stavi mu malo vecu gumu  

sta ce joj veca guma na kanti od 250ccm?

i dalje je kanta samo je sa vecom guma smesnija kao jugo sa spojlerom/sankom i neonkama

I uz to lo¹ije ide.

Kad reèe jugo sa spojlerom - u ponedeljak sam video golf kec, kao amerièki kamionet, sa ¹irokim gumama i ksenon svetlima. Unutra dva kockasta u crnim ko¾njacima - teleportovali se iz devedesetih. Majkooo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

sremac

Reèe èovek kome je bajs izlepljen floroscentnim trakicama :D svako svoj ringispil, i svi se okrec drgom brzinom :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Slaninar

Citat: sremac poslato 30 Mart, 2016, 23:41
Reèe èovek kome je bajs izlepljen floroscentnim trakicama :D svako svoj ringispil, i svi se okrec drgom brzinom :)

Moj bajs izgleda tre¹, s tim ¹to se ja nisam ni trudio da izgleda lepo, niti dao vi¹e od 100 dinara za fluo trake. Upravo je cilj da deluje ¹to skrnavije i ne zapada za oko lopovima. Ovi sa raspalim kolima kojima stave ksenone i ¹iroke gume kontaju da su ih ulep¹ali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Mart, 2016, 13:07
Citat: Serpente poslato 20 Mart, 2016, 10:38
Citat: Andreja poslato 18 Mart, 2016, 16:49
Citat: Serpente poslato 18 Mart, 2016, 15:41
meni je prvi motor bio tdm 850 i posle 6 meseci vfr,po meni jaci motor ce lakse da te izvuce iz neke ne daj boze situacije,a ako si budala poginuces i na bajsu tako da..hornet 600 mislim da bi bio sasvim dobar motor za pocetak.

KLE500 si zaboravio ili ga ne raèuna¹ u motore? :)
Klea sam vozio svega 3 puta pre nego sto sam ga prodao jer je jebeno slab. :)
taj jebeno slab kle bi tog tvog vfr-a oduvao po gradu jer je jebeno pretezak.
Èitam i ne verujem... :D Jeste da ga volim, al' kad lupi... :D

sremac

Citat: Slaninar poslato 31 Mart, 2016, 08:39
Citat: sremac poslato 30 Mart, 2016, 23:41
Reèe èovek kome je bajs izlepljen floroscentnim trakicama :D svako svoj ringispil, i svi se okrec drgom brzinom :)

Moj bajs izgleda tre¹, s tim ¹to se ja nisam ni trudio da izgleda lepo, niti dao vi¹e od 100 dinara za fluo trake. Upravo je cilj da deluje ¹to skrnavije i ne zapada za oko lopovima. Ovi sa raspalim kolima kojima stave ksenone i ¹iroke gume kontaju da su ih ulep¹ali.

ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila po¹tujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  [cheers]
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Slaninar

Citat: sremac poslato 31 Mart, 2016, 21:47
ja stvarno ne vidim nista lose u tome da neko vodi racuna o svom autu, motoru ili biciklu, sta sad ako voze mator auto mora biti neugledan i raspao. Sve dok tim kseonima  gumama ne ugrozava nikog nek im je sa srecom,  do tad svaki rad i trud i zalaganje za pobojsavanje vozila po¹tujem, znam koliko muke treba da se to upasuje i radi kako treba , do tad tolerancija iljubav za sve bez predrasuda  [cheers]

Ksenoni na autu èiji farovi (optika) nisu predviðeni za iste zaslepljuju druge vozaèe i ne osvetljavaju put puno bolje, kao sa pravom optikom. ©iroke gume, niskoprofilne na Jugu, Golfu 1...   Meni je to sve seljaèki. K'o ve¹taèko cveæe. Ne prièam o tome da bude èist, u dobrom stanju, nego o "ulep¹avanju" i bud¾enju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Citat: sremac poslato 30 Mart, 2016, 23:41
Reèe èovek kome je bajs izlepljen floroscentnim trakicama :D svako svoj ringispil, i svi se okrec drgom brzinom :)

...a to je video od mene....  [zvizdi]

Ja sam ceo ram uvio u belu fluo foliju.
Za¹to: kad noæu vozi¹, ova nova LED svetla za bajseve su "taèke" koje se vide samo direktno od nazad ili napred, ovako kad te pod nekim uglom osvetli auto - vidi konturu rama. U principu - ne ¹kodi, plus mi je bajs sad kristalno beo, pre toga je bio beo sa prskanim rozLe :P (ne, ne ¹alim se).  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.