Glavni meni

Nakon milion godina cekanja-Kupujem Motor

Započeo Jecko, 27 Februar, 2016, 14:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Ja sam vozio apenca jedno 100 km i nekoliko puta mz 250 i neke krosice 125 i kao ja sam znao da vozim nema frke i uzmem gsxr 1100 uljaru i jos ga prvo vece izvucem 140, opa pa ovo i nije tako strasno ;D sutra dan me zove brat da idemo da se vozimo i ja krenem kod njega.... situacija... parkiran auto sa strane... nailazi traktor i obilazi auto, ostavlja mi prostora oko metar ipo ja se uprpao da nema mesta i da pobegnem sto vise do ivice puta, jel kao ja ne mogu da prodjem ;D i upadnem u kanal... toliko o iskustvu  [hello]

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mrle

Citat: Gavrolini poslato 18 Mart, 2016, 10:22
Dzaba hladna glava, dzaba talenat kad telu nisi usadio reflex za kriticnu situaciju. Sve se navezba i nauci ali cesto nema vremena da se razmislja sta treba da se uradi vec telo mora samo da odreaguje. E to se stice sa kilometrima na motoru. Vidjao sam brdo tih sto polete tako na mnogo konja u startu i onda kad otresu jbg nisu oni krivi, neko im izleteo itd. Ok sine, nisi kriv ali da si malo iskusniji mozda bi mogao da odreagujes i kad nisi kriv.

[clapp] [clapp] [clapp]

balcan girl

ajd ovako jecko :D za poèetnika nikako nemoj harlija ja sam poèela sa vulcanom i to sa 500 kubika jebe kevu kako je nezgodno, ti tamo bolje da uzmes nesto manje od hiljadarke al vece od 125 :D e sad ti si visoka skoro kao i ja i gledaj da ti motor odgovara za tvoju visinu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mrle

pominjao sam u nekoj temi, svojoj ¾eni bi ako se doðe do nekih para kupio varadero 125.

Serpente

meni je prvi motor bio tdm 850 i posle 6 meseci vfr,po meni jaci motor ce lakse da te izvuce iz neke ne daj boze situacije,a ako si budala poginuces i na bajsu tako da..hornet 600 mislim da bi bio sasvim dobar motor za pocetak.
Be the change you want to see in the world!

freepartyman

Citat: balcan girl poslato 18 Mart, 2016, 15:10
ajd ovako jecko :D za poèetnika nikako nemoj harlija ja sam poèela sa vulcanom i to sa 500 kubika jebe kevu kako je nezgodno, ti tamo bolje da uzmes nesto manje od hiljadarke al vece od 125 :D e sad ti si visoka skoro kao i ja i gledaj da ti motor odgovara za tvoju visinu :D :D :D
Ako je visoka kao ti R6 joj je mali. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

skoro kao ja :D :D :D zato sam i rekla da nadje motor za svoju visinu da ne treska kolenima po guvernalu :D :D :D :D a free mislim da nijedna manijakusa nije moje visine ali su blizuuu :D :D :D doduse svaku sam usila i sa kilazom :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Serpente

Be the change you want to see in the world!

clutch&brake

Citat: freepartyman poslato 18 Mart, 2016, 15:42
Citat: balcan girl poslato 18 Mart, 2016, 15:10
ajd ovako jecko :D za poèetnika nikako nemoj harlija ja sam poèela sa vulcanom i to sa 500 kubika jebe kevu kako je nezgodno, ti tamo bolje da uzmes nesto manje od hiljadarke al vece od 125 :D e sad ti si visoka skoro kao i ja i gledaj da ti motor odgovara za tvoju visinu :D :D :D
Ako je visoka kao ti R6 joj je mali. ;)

ireni je svaki mali  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

sad bi ti nesto rekla al ajde necuuuu [nono] [nono] prvo sto offujem temu moje manijakuse  [srce] :-* drugo sto cu da se pravim fina prema tome ne provociraj me da ne pustim jezik :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Jbg visoki  ljudi, preko 190cm i nisu za R-ove, pogotovo ove nove..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Citat: Serpente poslato 18 Mart, 2016, 15:41
meni je prvi motor bio tdm 850 i posle 6 meseci vfr,po meni jaci motor ce lakse da te izvuce iz neke ne daj boze situacije,a ako si budala poginuces i na bajsu tako da..hornet 600 mislim da bi bio sasvim dobar motor za pocetak.

KLE500 si zaboravio ili ga ne raèuna¹ u motore? :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

Citat: balcan girl poslato 18 Mart, 2016, 16:08
sad bi ti nesto rekla al ajde necuuuu [nono] [nono] prvo sto offujem temu moje manijakuse  [srce] :-* drugo sto cu da se pravim fina prema tome ne provociraj me da ne pustim jezik :D :D :D :D

znam ja zasto ti cutis  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko

Nisam ja toliko visoka....173....174..
Sa stiklama 183...184 :P

Lazza

Pa onda sve zavisi da li ces u stiklama da vozis...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Hattrick

Nece valjda da skida stikle zbog motora ?



Nika

Citat: mrle poslato 18 Mart, 2016, 15:13
pominjao sam u nekoj temi, svojoj ¾eni bi ako se doðe do nekih para kupio varadero 125.
Има један стално паркиран близу моје зграде. Сваки пут када прођем га загледам. Штета што се није правио са 400-500 кубика...
Радо бих поседовао један такав примерак :-)

balcan girl

ja rekoh visoka je skoro kao ja, znaèi nema 185cm bez stikli al nije ni niska :D a ti njanja ne znas zasto ja æutim :D ja sam inaèe stigla kuci danas :D a to sto ti mislis ja ti rekoh na fb :D da si ti onu jebao na vreme a to je bilo prosle godine ja bi sad radila a ti posto nisi hteo ja sam dosla kuci, a ove godine ako je jebes to nema nikakve veze sa mnom pa ti ja tako necu dugovati nistaaaa :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!