Glavni meni

Vase PC radno okruzenje ili kako to izgleda kod vas kuci

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa na koznom kaucu pocinje akcija a sta cu posle da je na nQ8 do spavace sobe?
si lud bre? nemam ja 18 godina

to je radno-spavaca, ti si video samo prizemlje, sreca po tebe :D

Lazic


Major


UFF


Major


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

zadrzao mastera, prodao anywhere 2 (on je idealno resenje za laptop)

Major


Jefta

Jel za ovaj MX master ima svoj stalak punjac ili se stavljaju baterije normalno?

Major


UFF


Major


Jefta

Mislim da u Monitoru imas graficke. Koliko sam ja gledao imaju na stanju i jacih modela.


UFF

I7 6700K Skylake 4.00 GHz 14 nm 4 Cores 8 Threads
Cooler Master Liquid Pro 280
Asus Rog Maximus Formula VIII
Kingston Hyper X Savage Black 16GB DDR4 3000MHz
SSD Samsung Evo 850 Pro 500GB za OS
WD Black 4TB za Storage
Cooler Master V850 Modularno 850W 80Plus Gold
Cooler Master Case Pro 5 Modular
UPS IBM 1000T  (za Servere na koji sam nabudio dve oversized baterije od 52AH! nestane struje a kod mene pici muzika i film jos satima  [rofl] )

sad se ceka grafika, ajde majneri dosta ste kopali jebo vas bitkoin nek krene neko ozbiljan da vadi kintu da sve ode u kurac pa da kupim 1080TI za 100-200e :D

jefto ma kod nas i da ima udaraju po usima a ne bacaju mi se pare, krece sezona jebo komp uzecu iz ch GTX1060 3gb ddr5 za 200e novu

hurricane para ne znam... trange-frange ali nije bas malo, polovna je masina u garanciji, placena je sa grafikom pre godinu i nesto 256.000rsd

milomir22

mnogo mi se svidja ovaj asusov logo na ploci s ovim zajebanim okom



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane


milomir22

Ovo ima vodeno 'ladjenje koliko vidim, ja to nemam ni na motoru, a kamoli na kompu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bobangsxr

Brate slab ti taj comp a uz to je i bez graficke  [rofl]

mazzi

Jebes komp kad moras da mu menjas antifriz na 6 meseci ... jos i ulje da pocne da trosi i ode sve u k... :D