Glavni meni

Vase PC radno okruzenje ili kako to izgleda kod vas kuci

Započeo UFF, 21 Februar, 2011, 00:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Phoenix

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 01:04
ne, ne znam
znam samo da je moj sto ipak lepsi, veci i korisniji od nekog u cosku iz ideje sa tastaturom na ivlacenje (koji se pre moze okarekterisati kao gey) i monitorom u koji da bi gledao moras da iskrivis vrat
i znam da je ovo offtopic   :-*


edit

da zadrzimo na forumu bar tehnicke teme on topic?
moze?

napisi to za sivu tamo slobodno (bez gejeva i radnih stolova)

srce moje kako si agilan na cenzuru kad tebi odgovara [rofl]
ma jebe mi se shta je gej vec shta je praktichno!

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

pa najprekaticnije je od zida do zida dugacka debela ploca da bi dobio sto vecu ranu povrsinu
ovo je najvece sto sam ja mogao da nadjem

a sto se tice cenzure (to nije cenzura jer nista nije obrisano vec premesto na pravo mesto - moras da naucis da razlikujes stvari :)) aj dodji da ozidas meni rostilj ako si ti agilniji za tudje nego za svoje ;)

Andreja

Od malopre, slikano elektriènom èetkicom za zube  :o

Neæu je skoro voziti, prilièno sam je zapustio, lanac, lanèanici (preskaèe lanac kad zavrnem pun gas u prvoj :D ), napred disk, pozadi i napred ploèice, semerinzi i ulje u ¹tapovima moraju da se zamene... Na proleæe je izvozim i menjam kupljene delove :)

Slika monitora je èisto da ovaj post ne bude potpuni off  [glavazid]

[attachment deleted by admin]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Phoenix

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 01:15
pa najprekaticnije je od zida do zida dugacka debela ploca da bi dobio sto vecu ranu povrsinu
ovo je najvece sto sam ja mogao da nadjem

a sto se tice cenzure (to nije cenzura jer nista nije obrisano vec premesto na pravo mesto - moras da naucis da razlikujes stvari :)) aj dodji da ozidas meni rostilj ako si ti agilniji za tudje nego za svoje ;)

sva sreca te nisi nashao veci,jer da jesi sedeo bi na krevetu ;D

vish' ocu al gde??!! Pa ti nemash mesta ni za instant roshtilj  [dunce]

elem sad ozbiljno (kao  ;) ) sticajem nekih chudnih okolnosti meni nije posao da zidam roshtilje a tebi da budesh administrator jeste  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

UFF

Jeste mi posao zato sam te i ispravio da naucis i zoves stvari pravim imenom umesto da preuvelicavas
A za rostilj imam vukendicu sa dvoristem mozes tamo za zidas ako vise volis za druge za dz da radis
(imam cak i brdo nekoh starih cigala u dvorisu koje su kupljene pre 10 godina da se zida garaza koja nikad sazidana nije)


Phoenix

evo i ja sam tebe malo korigovao zbog priznanja da nisi nepristrasan jer to morash da budesh (ja sam ti prijatelj i ne zelim da te razvlache po forumu kao Jereja  ;) )
naravno,kad budesh reshio a ti zovi,to za dz je malo teze ali kao prijatelj cu ti pomoci!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Lazic

Ajde vi¹e smuvajte se veæ jednom, dosadni ste, èiji je veæi...:P

mareskin

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2012, 15:40
Ajde vi¹e smuvajte se veæ jednom, dosadni ste, èiji je veæi...:P

Zvali ste gospodine? :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

CBRR1


Kanarinac

Cekaj uffe imas vikendiu, a nisi nikad pravio rostilj za manijake????

Lazic

 :o [facepalm] Stvarno niko ne obrati pa¾nju na taj detalj...

goranvojska


UFF

Citat: Kanarinac poslato 19 Novembar, 2012, 17:07
Cekaj uffe imas vikendiu, a nisi nikad pravio rostilj za manijake????

imam brate, os da napravim ?

u okolini Sapca i idem tamo jednom godisnje i redje... jbg nije mi zanimljivo

nisam je ni slikao nikad.. evo iskopah neku sliku iz 2003ce godine  ( :o  jbt al sam mator), dvoriste i kuca iza e36ice sluzi uglavnom za stari namestaj, ne moze ni da se udje koliko je puna svega i svacega sto ovde ne koristimo a "zatrebace nekad" mozda (verovatno nece)


moze otvaranje sezone 2013 i prva voznja/druzenje/motomanijacenje da bude kod mene na vikendaji  [yahoo]


taman da mi pokosite travuljinu po dvoristu i posisate zivu ogradu :) koja na slici izgleda malo i smesno ali zamisli koliko je narasla za skoro 10 godina od kad je slikano
ovo drvece ispred preraslo kucu odavno

Kanarinac

Brate ne moze to tako. Ako ces vec da budes domacin onda sredi da dodjemo na gotovo :))) A neki drugi treci put moze i da se pokosi :)

UFF

ma zajebavam se bre
ja ne idem tamo uopste
u kucu ne moze ni da se udje od krsa ali moze u dvoristu da se rostilja ako hocete ce da organizujemo  [cheers]
taman da dodje penix da sazida rostilj prvo kad se vec nudi, kaze preci su mu drugi nego on sam sebi  ;)

Kanarinac

Ja ga potpuno podrzavam u tome :D Evo on nek zida, a ja cu da pijem pivo u to ime :)))


Gašpar

Nije kuæi, danas sam ne¹to radio na faxu pa sam morao i forum da ispratim  :P