Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

nemoj da ih banuje¹. ipak je to duel dva matorca koji se poznaju lièno, ne jebu nikoga sa strane. i obojca teraju mak na konac. i obojca su okej likovi. bolje spreèi brisanje po forumu, da ne izbije pobuna. oæu i ja da bri¹em , a nemam crveno dugme  [ninja]

Kostić

ja zaboravi ¹ta sam jo¹ teo da ka¾em. bolje ukloni gay gey buljokur, kurac u dupe, pu¹imo, trpamo, primamo, ako veæ oæe¹ da izglumi¹ gazdu. vi¹e nervira sva ta pederizacija po forumu, nego ova dvojca, koje bi ja , da imam para, poslao na man, dao im dva ista motora i koj prvi stigne plaæa pivo celom forumu. :)

Ivan1979


Hattrick

Nema potrebe uklanjati bilo sta, za to je predvidjen i postoji robots.txt.
Lepo ubacis stranice, teme, delove sajta koje ne zelis da spideri citaju, DISALLLOW, i peglaj , i sve sto ima na Guglu, Bingu i ostalima, ide u sandbox :D

Sto se tice ove frke, nepotrebno mnogo licnih podataka koje ce i posle njihove smrti ostati na webu, vrlo infantilno i neodgovorno.

A sto se pak tuce tice, nema dobrog fajta bez dobrog zagrevanja.

Zagrevanje za Fajt

ЯЭВОЛУТИОН

UFFe....ja koliko se secah imah par meceva sa clanovima foruma...virtuelnih....sa nekima i vise pua pod razlicitim nickovima....Jerej se najutio i otisao....Panceta takodje, o ludom pekaru u dva navrata da ne pricam....zasto neko misli da vredjanjem moze da postigne nesto.....da li ako nekog nazoves lazovom a to nije mozes da smatras uvredom, ili ako mu kazes da je lazov a to jeste....Istina nije uvek jasna, i nije jedna.
gosn drmrfrsr me sinoc kasno, oko 9 , zvao na mobilni da raspravimo situaciju na forumu.....a po meni situacije nema.....stariji covek, srcani bolisnik mi preti batinama uz ogradu da ce posle "kad me polupa"da me uzme za pobratima....valjda da mi bude lakse.....
Da ne duzimo....tema je staza u Loznici koje nema.....zapravo polovina staze koje nema i druga polovina koje takodje nema....nista i nista je nista....matematika jasno kaze.....3.5 milona je dosta za dobru karting stazu....i bolje nju da naprave jer za ovo drugo nemaju para.....osim ako im Soros nije obecao milijardu evra kao investiciju...

evo ja cu licno da iskopam rupu za kamen temeljac kad budu pocinjali radovi ove godine.....ponecu asov i lopatu i licno cu je iskopati.....verovatno nikad.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Aleks Cross

ja bi sad rado pisao velikim slovima, al ovaj (herr nemac) sva potrosio, a kamen temeljac licno donosim iz nemacka zemlja

ЯЭВОЛУТИОН

ali ktm-om da ga dovezes...ne kolima....ne mora veliki kamen temeljac....ni staza nece bidne velika ////meti ga u dzep.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 April, 2015, 18:49
UFFe....ja koliko se secah imah par meceva sa clanovima foruma...virtuelnih....sa nekima i vise pua pod razlicitim nickovima....Jerej se najutio i otisao....Panceta takodje, o ludom pekaru u dva navrata da ne pricam....zasto neko misli da vredjanjem moze da postigne nesto.....da li ako nekog nazoves lazovom a to nije mozes da smatras uvredom, ili ako mu kazes da je lazov a to jeste....Istina nije uvek jasna, i nije jedna.
gosn drmrfrsr me sinoc kasno, oko 9 , zvao na mobilni da raspravimo situaciju na forumu.....a po meni situacije nema.....stariji covek, srcani bolisnik mi preti batinama uz ogradu da ce posle "kad me polupa"da me uzme za pobratima....valjda da mi bude lakse.....
Da ne duzimo....tema je staza u Loznici koje nema.....zapravo polovina staze koje nema i druga polovina koje takodje nema....nista i nista je nista....matematika jasno kaze.....3.5 milona je dosta za dobru karting stazu....i bolje nju da naprave jer za ovo drugo nemaju para.....osim ako im Soros nije obecao milijardu evra kao investiciju...

evo ja cu licno da iskopam rupu za kamen temeljac kad budu pocinjali radovi ove godine.....ponecu asov i lopatu i licno cu je iskopati.....verovatno nikad.
Da zvao sam te,jer mi se smuèilo da gnjavimo narod prepiskom totalno nebitnom za èitaoce.
Da-zvao sam te "na crtu" da ti "izvalim" vilicu i da te "iskrivim kompletno"
Da-rekao si da je to ozbiljna pretnja i da je sve ovo virtualni svet i da se ne uzbudjujem zbog toga(?????)
Da-rekao sam,ti samo izadji,a ja æu posle .ako treba zapaliti sveæu u manastiru "Rakovica" i pobratimiti se sa tobom ALI SAMO IZADJI!!!
Da-imam zdravstvenih  problema ali ne samo od srca veæ i oko srca(od ranjavanja pre 4 godine).To svi moji prijatelji znaju(verovatno i ti,mada NISI moj prijatelj)
Da-iako (po lekarskim izve¹tajima,zbog dve rane) bolestan,ZVAO SAM TE DA RE©IMO KAO MU©KARCI....
Da-zaboravio sam da ti nisi mu¹ko.
Da-ponuda i dalje va¾i.Kad god hoæe¹ i gde god hoæe¹.....(hvala Bogu ti si zdrav,pa hajde "izdominiraj")
Da-neko ima.neko nema muda(vidi se ovde)
Da-ima¹ moj br. tel.,pa nemoj vi¹e da smara¹ postovima
Da-po¹to ti oèigledno lak¹e ulazi u dupe nego u glavu,evo jo¹ jednom-©TO SE MENE TIÈE,PREPISKA SA TOBOM-ENDE!!!TI PI©I ©TA GOD HOÆE©.
I jo¹ ¹to se tièe BANOVANJA....
TO JE LIÈNO PRAVO ADMINISTRATORA.
©to se mene tièe-pusti tog "indijanca" na miru,banuj mene...(ionako me ba¹ zabole i zbog toga....)
POZDRAV SVIM NORMALNIM I HRABRIM LJUDIMA
ZDRAVI BILI.

UFF

ma necu nikog da banujem, samo bi da smirim strasti, sve sto ste imali jedan drugom da kazete nevezano za ovu temu ste mogli preko privatnih poruka da ne citaju svi uvrede i pretnje...  niste deca jbg ne prilici vam

Slaninar

Citat: UFF poslato 05 April, 2015, 00:59
ma necu nikog da banujem, samo bi da smirim strasti, sve sto ste imali jedan drugom da kazete nevezano za ovu temu ste mogli preko privatnih poruka da ne citaju svi uvrede i pretnje...  niste deca jbg ne prilici vam

To je deo tradicije foruma. Vreðanje, proizvanje, pozivi na crtu.  :)


Jedino ¹to ®eljko nije pozdravio i nas nenormalne, kakav èovek... :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

Citat: Zeljko King poslato 05 April, 2015, 00:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 April, 2015, 18:49
UFFe....ja koliko se secah imah par meceva sa clanovima foruma...virtuelnih....sa nekima i vise pua pod razlicitim nickovima....Jerej se najutio i otisao....Panceta takodje, o ludom pekaru u dva navrata da ne pricam....zasto neko misli da vredjanjem moze da postigne nesto.....da li ako nekog nazoves lazovom a to nije mozes da smatras uvredom, ili ako mu kazes da je lazov a to jeste....Istina nije uvek jasna, i nije jedna.
gosn drmrfrsr me sinoc kasno, oko 9 , zvao na mobilni da raspravimo situaciju na forumu.....a po meni situacije nema.....stariji covek, srcani bolisnik mi preti batinama uz ogradu da ce posle "kad me polupa"da me uzme za pobratima....valjda da mi bude lakse.....
Da ne duzimo....tema je staza u Loznici koje nema.....zapravo polovina staze koje nema i druga polovina koje takodje nema....nista i nista je nista....matematika jasno kaze.....3.5 milona je dosta za dobru karting stazu....i bolje nju da naprave jer za ovo drugo nemaju para.....osim ako im Soros nije obecao milijardu evra kao investiciju...

evo ja cu licno da iskopam rupu za kamen temeljac kad budu pocinjali radovi ove godine.....ponecu asov i lopatu i licno cu je iskopati.....verovatno nikad.
Da zvao sam te,jer mi se smuèilo da gnjavimo narod prepiskom totalno nebitnom za èitaoce.
Da-zvao sam te "na crtu" da ti "izvalim" vilicu i da te "iskrivim kompletno"
Da-rekao si da je to ozbiljna pretnja i da je sve ovo virtualni svet i da se ne uzbudjujem zbog toga(?????)
Da-rekao sam,ti samo izadji,a ja æu posle .ako treba zapaliti sveæu u manastiru "Rakovica" i pobratimiti se sa tobom ALI SAMO IZADJI!!!
Da-imam zdravstvenih  problema ali ne samo od srca veæ i oko srca(od ranjavanja pre 4 godine).To svi moji prijatelji znaju(verovatno i ti,mada NISI moj prijatelj)
Da-iako (po lekarskim izve¹tajima,zbog dve rane) bolestan,ZVAO SAM TE DA RE©IMO KAO MU©KARCI....
Da-zaboravio sam da ti nisi mu¹ko.
Da-ponuda i dalje va¾i.Kad god hoæe¹ i gde god hoæe¹.....(hvala Bogu ti si zdrav,pa hajde "izdominiraj")
Da-neko ima.neko nema muda(vidi se ovde)
Da-ima¹ moj br. tel.,pa nemoj vi¹e da smara¹ postovima
Da-po¹to ti oèigledno lak¹e ulazi u dupe nego u glavu,evo jo¹ jednom-©TO SE MENE TIÈE,PREPISKA SA TOBOM-ENDE!!!TI PI©I ©TA GOD HOÆE©.
I jo¹ ¹to se tièe BANOVANJA....
TO JE LIÈNO PRAVO ADMINISTRATORA.
©to se mene tièe-pusti tog "indijanca" na miru,banuj mene...(ionako me ba¹ zabole i zbog toga....)
POZDRAV SVIM NORMALNIM I HRABRIM LJUDIMA
ZDRAVI BILI.

Hej Hans, krajnje je vreme da iskulira¹ malo..

ne poznajem ni tebe ni Rev osim sa foruma, ali budimo realni, preterao si ga poprilièno..

kakav fajt, kakve gluposti, kakav problem ti ima¹?

pa onda ovaj govor mr¾nje,

jesi zato ovde do¹ao?

koga bre boli kurac ¹to si se ti uvredio pa da trpi sva ova sranja..

tamo kod tvojih u Nemaèku pa se s njima peglaj..

nas ostavi u miru da ne verujemo jer smo tako nauèili i navikli...

kenjate po nama bombama i la¾ima, pa nam onda jo¹ i o kulturi i moralu pevate..




I TREBA BRE DA GRADITE I DA PLATITE ZA SVE, I DA PITATE JEL TREBA JO©?

http://i.imgur.com/72HTxj7.jpg

Zeljko King

Citat: hurricane poslato 05 April, 2015, 08:58
Citat: Zeljko King poslato 05 April, 2015, 00:38
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 April, 2015, 18:49
UFFe....ja koliko se secah imah par meceva sa clanovima foruma...virtuelnih....sa nekima i vise pua pod razlicitim nickovima....Jerej se najutio i otisao....Panceta takodje, o ludom pekaru u dva navrata da ne pricam....zasto neko misli da vredjanjem moze da postigne nesto.....da li ako nekog nazoves lazovom a to nije mozes da smatras uvredom, ili ako mu kazes da je lazov a to jeste....Istina nije uvek jasna, i nije jedna.
gosn drmrfrsr me sinoc kasno, oko 9 , zvao na mobilni da raspravimo situaciju na forumu.....a po meni situacije nema.....stariji covek, srcani bolisnik mi preti batinama uz ogradu da ce posle "kad me polupa"da me uzme za pobratima....valjda da mi bude lakse.....
Da ne duzimo....tema je staza u Loznici koje nema.....zapravo polovina staze koje nema i druga polovina koje takodje nema....nista i nista je nista....matematika jasno kaze.....3.5 milona je dosta za dobru karting stazu....i bolje nju da naprave jer za ovo drugo nemaju para.....osim ako im Soros nije obecao milijardu evra kao investiciju...

evo ja cu licno da iskopam rupu za kamen temeljac kad budu pocinjali radovi ove godine.....ponecu asov i lopatu i licno cu je iskopati.....verovatno nikad.
Da zvao sam te,jer mi se smuèilo da gnjavimo narod prepiskom totalno nebitnom za èitaoce.
Da-zvao sam te "na crtu" da ti "izvalim" vilicu i da te "iskrivim kompletno"
Da-rekao si da je to ozbiljna pretnja i da je sve ovo virtualni svet i da se ne uzbudjujem zbog toga(?????)
Da-rekao sam,ti samo izadji,a ja æu posle .ako treba zapaliti sveæu u manastiru "Rakovica" i pobratimiti se sa tobom ALI SAMO IZADJI!!!
Da-imam zdravstvenih  problema ali ne samo od srca veæ i oko srca(od ranjavanja pre 4 godine).To svi moji prijatelji znaju(verovatno i ti,mada NISI moj prijatelj)
Da-iako (po lekarskim izve¹tajima,zbog dve rane) bolestan,ZVAO SAM TE DA RE©IMO KAO MU©KARCI....
Da-zaboravio sam da ti nisi mu¹ko.
Da-ponuda i dalje va¾i.Kad god hoæe¹ i gde god hoæe¹.....(hvala Bogu ti si zdrav,pa hajde "izdominiraj")
Da-neko ima.neko nema muda(vidi se ovde)
Da-ima¹ moj br. tel.,pa nemoj vi¹e da smara¹ postovima
Da-po¹to ti oèigledno lak¹e ulazi u dupe nego u glavu,evo jo¹ jednom-©TO SE MENE TIÈE,PREPISKA SA TOBOM-ENDE!!!TI PI©I ©TA GOD HOÆE©.
I jo¹ ¹to se tièe BANOVANJA....
TO JE LIÈNO PRAVO ADMINISTRATORA.
©to se mene tièe-pusti tog "indijanca" na miru,banuj mene...(ionako me ba¹ zabole i zbog toga....)
POZDRAV SVIM NORMALNIM I HRABRIM LJUDIMA
ZDRAVI BILI.

Hej Hans, krajnje je vreme da iskulira¹ malo..

ne poznajem ni tebe ni Rev osim sa foruma, ali budimo realni, preterao si ga poprilièno..

kakav fajt, kakve gluposti, kakav problem ti ima¹?

pa onda ovaj govor mr¾nje,

jesi zato ovde do¹ao?

koga bre boli kurac ¹to si se ti uvredio pa da trpi sva ova sranja..

tamo kod tvojih u Nemaèku pa se s njima peglaj..

nas ostavi u miru da ne verujemo jer smo tako nauèili i navikli...

kenjate po nama bombama i la¾ima, pa nam onda jo¹ i o kulturi i moralu pevate..




I TREBA BRE DA GRADITE I DA PLATITE ZA SVE, I DA PITATE JEL TREBA JO©?

http://i.imgur.com/72HTxj7.jpg


Ne buh odgovarao na ovaj post,da nije zapoèet sa "Hej Hans"
Ja se zovem ®eljko,Hans je bio moj pok.polubrat,koji je poginuo 1992.god, kod Peru¹iæa,od dejstva usta¹ke artiljerije,boreæi se na Srpskoj strani,u Vojsci Republike Srpske Krajine.(A nije morao).Poginuo u Srpskoj uniformi,dok su se mnogi VELIKI SRBI ¹etali po "knezu".Na tom istom punktu sam ja bio komandir,i ranjen sam gelerima po licu i rukama.Ako se ikada upoznamo,videæe¹ rane ba¹ od tog dogadjaja,Ili hoæe¹ da nekako slikam izve¹taj lekarske komisije iz Vojniæa(bolnica u RSK)?
Dobro,nisi znao,pa se i ne ljutim.Niko nas nije terao da dodjemo,do¹li smo dobrovoljno....
2-da sam preterao?Jesam,i to mnogo puta,na ovoj temi,ali sam UVEK bio prvi izazvan postovima èoveka koji u¾iva da se svugde me¹a.
Ni jedan njegov post nigde nisam komentarisao(koliko me seæanje slu¾i).
"Kakav fajt"?Mu¹ki,naravno!"Kakav problem"?Auuuuh,milion problema!
"jesi zato ovde do¹ao?"Ovde sam 90% svog vremena,Komplet porodica mi ¾ivi i radi u Srbiji(®ena,deca...)
"Koga boli kurac....."-Ne,nisam se uvredio,veruj mi.Tebi lièno,ako smeta ne mora¹ da èita¹........nije ovo obavezno gradivo.......
"tamo kod tvojih u Nemaèku.....".Idem veoma èesto,na nekoliko dana,poslovno.Da li me ti to tera¹ iz Srbije?
"Nas ostavi na miru...."NIGDE NIKOG NISAM POMINJAO OSIM TOG GILIPTERA!Naravno da imate pravo da verujete ili NE VERUJETE!U to se ne me¹am.
"Kenjate po nama bombama.....".11 èlanova najbli¾e familije mi je poginulo na Kosovu od dejstva NATO bombi(neka je sigurno bila i Nemaèka),
"i treba bre da gradite....."NARAVNO!ZATO SAM I DOVEO INVESTITORE NEMCE 1 ZATO ÆE I GRADITI NEMAÈKA FIRMA.
MOLBA ZA SVE-NE ME©AJTE SE,MOLIM VAS PRE NEGO SE DOBRO INFORMI©ETE.HVALA UNAPRED.
POZDRAV SVIM NORMALNIM I NENORMALNIM LJUDIMA NA FORUMU :D (DA ME NE "OPOMINJU" :D)
ZDRAVI BILI.

Zeljko King

Citat: Slaninar poslato 05 April, 2015, 08:21
Citat: UFF poslato 05 April, 2015, 00:59
ma necu nikog da banujem, samo bi da smirim strasti, sve sto ste imali jedan drugom da kazete nevezano za ovu temu ste mogli preko privatnih poruka da ne citaju svi uvrede i pretnje...  niste deca jbg ne prilici vam

To je deo tradicije foruma. Vreðanje, proizvanje, pozivi na crtu.  :)


Jedino ¹to ®eljko nije pozdravio i nas nenormalne, kakav èovek... :)

@Slaninar
Veliko izvinjenje  :D [klanjam_se]
Evo,u predhodnom postu,nisam dozvolio da mi se potkrade "ta gre¹ka" :D

Zeljko King

Citat: UFF poslato 05 April, 2015, 00:59
ma necu nikog da banujem, samo bi da smirim strasti, sve sto ste imali jedan drugom da kazete nevezano za ovu temu ste mogli preko privatnih poruka da ne citaju svi uvrede i pretnje...  niste deca jbg ne prilici vam
Sla¾em se,ali jbg,ostarilo se pa ¾ivci...... :D

Slaninar

Citat: Zeljko King poslato 05 April, 2015, 11:50

Veliko izvinjenje  :D [klanjam_se]
Evo,u predhodnom postu,nisam dozvolio da mi se potkrade "ta gre¹ka" :D

Ajde ¹to vozi¹ Hondu, to i da ti se progleda kroz prste, ali stvarno preteruje¹.  :)

Fundamentalno obrati pažnju na ponašanje
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ranjen
brat mu poginuo na ratistu
11 clanova familije stradalo na kosovu od bombi
motodrom loznica
kupio stan
vozio motor
uzeo pare za posredovanje
......
pa baron Minhauzen je malo dete za tebe.....ti lazes pa ubijas.....
naravno niko ni ne ocekuje da dokumentujes izjave.....prikoci da ja ne proveravam dalje.
Baba mi rodjena provela 40 godina u dizeldorfu u grafemberg alaje, imam dosta prijatelja tamo....stomatolozi, dileri kolima, makleri, krimi dzimi.....nemaoj da vrsimo istrazivanje javnog mnenja u dizeldorfu o tebi.....za sada po izjavama svedoka po Beogradu....ovde ne stojis dobro....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

ajde ljudi stisajte malo strasti  ,ne prilici vam da se bas ovako  ispucavate ovde i da drugi  citaju  ovakve  postove ,kao da ste mala deca    i predlazem  da policija  sa foruma tj Administratori  preduzmu nesto jer ne citaju samo clanovi ovog foruma  vec i gosti  koji  s vremena na vreme svrate   i sto ovakva vasa prepucavanja  resavajte privatno  a ne ovde JAVNO....................jes da je ovo forum Motomanijaka  ali ne prilici da se ovako pise po njemu 

TEEfqd

@ma jok hurricane ovo sto rev radi je tehnika dizanja pritiska jer mu je protivnik srcani bolesnik. kad bude video ovaj poslednji revov post nece biti potreban fajt uopste   ^-^

sad ozbiljno...sramota u vasim godinama. nije da nije smesno nego za to sto se vi prepucavate treba vremena. znacemo za par godina da li ce tamo biti livada i dalje ili staza
i ko se omastio ko nije, to se uvek sazna a tad cemo da pljujemo,  izazivamo infarkte i zovemo na fajt ako je potrebno

Zeljko King

Citat: Andjelo poslato 05 April, 2015, 17:44
ajde ljudi stisajte malo strasti  ,ne prilici vam da se bas ovako  ispucavate ovde i da drugi  citaju  ovakve  postove ,kao da ste mala deca    i predlazem  da policija  sa foruma tj Administratori  preduzmu nesto jer ne citaju samo clanovi ovog foruma  vec i gosti  koji  s vremena na vreme svrate   i sto ovakva vasa prepucavanja  resavajte privatno  a ne ovde JAVNO....................jes da je ovo forum Motomanijaka  ali ne prilici da se ovako pise po njemu 
Potpuno ste u pravu.©to se mene tièe,napisao sam ¹ta sam imao o toj protuvi,i tu je kraj komentarisanja o njemu.On nije tema.On nije ni¹ta.
Svako dalje pisanje (barem moje) biæe iskljuèivo o temi.
Veliki pozdrav.

Zeljko King

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 April, 2015, 16:04
ranjen
brat mu poginuo na ratistu
11 clanova familije stradalo na kosovu od bombi
motodrom loznica
kupio stan
vozio motor
uzeo pare za posredovanje
......
pa baron Minhauzen je malo dete za tebe.....ti lazes pa ubijas.....
naravno niko ni ne ocekuje da dokumentujes izjave.....prikoci da ja ne proveravam dalje.
Baba mi rodjena provela 40 godina u dizeldorfu u grafemberg alaje, imam dosta prijatelja tamo....stomatolozi, dileri kolima, makleri, krimi dzimi.....nemaoj da vrsimo istrazivanje javnog mnenja u dizeldorfu o tebi.....za sada po izjavama svedoka po Beogradu....ovde ne stojis dobro....
Tvoja opsednutost mojim postovima je prosto neverovatna!Tek sad vidim da si ti u stvari moj NAJVEÆI FAN na forumu!
Slobodno proveravaj ¹ta god hoæe¹,ali nije lepo "zapi¹avati mrtve".Na mene "idi djonom" slobodno,mrtvima neka je laka crna zemlja.
Da prikoèim?NE!!!Tek sad æu "dodati gas",ali VAN FORUMA...(da ne smaram ljude)
Ko kako "stoji"?
Va¾no je KO ÆE OSTATI DA STOJI......
Veliki pozdrav i tebi......