Glavni meni

Izgradnja novog motodroma u Loznici

Započeo Zeljko King, 01 Februar, 2015, 17:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aæimo

Izgleda da ipak neæe¹ kopati tu raku u Lo¾ani.

Iz prve ruke sam saznao da:

je istina da je Loznica dala zemlji¹te za izgradnju motodroma
je istina da su Emirati donirali 3milke za PROJEKAT ne daju za izgradnju
je istina da se oèekuje od op¹tine da izgradi objekte i infrastrukturu, a op¹tina nema taj novac
i da se ne zna od èijih para æe dalje.

Da parcela ne zadovoljava u potpunostijer nema dovoljno mesta za parking posetilaca.

Nadam se da ste na putu da re¹ite ove probleme i ¾elim Vam svu sreæu ovog sveta.


goranvojska


Hurricane

..jedino ¹to je dobro je da su Emirati donirali 3 milke, msm nisu ulo¾ili.... msm oprostili su se veæ od njih...

Kostić

sve to ¹to nam bratja arapi daju ima cenu. niko ne govori o izgradnji najveæe d¾amije na balkanu, (verovatno u beogradu) a to im je uslov da nam daju pare pa posle kao fora oproste.

clutch&brake

nece ta dzamija opstati ovde... mislim hoce do prve prilike
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

balcan girl

ja u salzburgu sa onolikim turcima i zabradjenim turkinjama nigde jednu dzamiju nisam videla, ta zapadna "demokratija" vazi samo za nas.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

U Beogradu vazi jos zakon iz vremena posle turke okupacije da minaret ne sme da viri iznad krovova okolnih kuca....ovi su smislili da prave nebodere pa i da dzamija bude visoka.....mada koji ce im kurac dzamija...ako nas budu jos malo stiskali sa svih strana ima do masovno dobijemo anti-islamsko-katolicko -protestanski sindrom pa ce da im svedemo sve dzamije-crkve -bogomolje na nivo tla a verujuci narod iz istih da smestimo ispod njih....mnogo se zakuvalo....ja ne znam koji ce im kurac ova livada na sred puta.....samo Srbi uspevaju da opstanu na tom mestu....to da je valjalo neko bi se vec pre nas nacrtao tu....
A kojom nam brzinom "intelektualci" odlaze iz drzave (to su oni evropski ili svetski opredeljeni) ovi nacionalisti ce da postanu ozbiljna vecina i ima da krenu u obracun....ili medjusobni ili sa svima okolo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljko King

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 April, 2015, 09:22



Nisam ¾eleo da pi¹em ni¹ta,dok ne slikam papir,ali po¹to si objavio twitt-moram.
Jeste,usvojena je jo¹ jedna izmi¹ljotina koju su nam postavili kao zamku,ali smo i to re¹ili.Koliko god se trudili da sabotiraju radove,sve æe biti na vreme.
Biæe zanimljivo proèitati  ko je na èelu te radne grupe.
Pozdrav svima.

Zeljko King

Citat: aæimo poslato 23 April, 2015, 01:09
Izgleda da ipak neæe¹ kopati tu raku u Lo¾ani.

Iz prve ruke sam saznao da:

je istina da je Loznica dala zemlji¹te za izgradnju motodroma
je istina da su Emirati donirali 3milke za PROJEKAT ne daju za izgradnju
je istina da se oèekuje od op¹tine da izgradi objekte i infrastrukturu, a op¹tina nema taj novac
i da se ne zna od èijih para æe dalje.

Da parcela ne zadovoljava u potpunostijer nema dovoljno mesta za parking posetilaca.

Nadam se da ste na putu da re¹ite ove probleme i ¾elim Vam svu sreæu ovog sveta.


Dobro ste informisani.
Grad je dao zemlji¹te,i kad se doda ono ¹to je kupljeno,dobije se prostor koji je dovoljan za stazu,ali NEMA mesta za parking!!!(NAVODNO!).Opet mala sabota¾a.
Biæe re¹eno.
Emirati su se povukli iz posla,nakon posete dr Wolfganga Srba.(uz svoj procenat za "izlazak")
Grad zaista nema para,ali la¾u da im je neko uop¹te tra¾io.Odlièno znaju odakle dolazi novac.
Nemaèki investitori imaju,i veæ su dali deo (kao ¹to sam ranije napisao).
Suoèeni smo sa gomilom problema(koje su izazvali "domaæi reketa¹i"),ali re¹iæemo i to.Donekle je i re¹eno.
Ono ¹to je bitno-
radovi poèinju na vreme!!!
Hvala Vam na lepim ¾eljama,
Sve najbolje.


Zeljko King

Kada bude novih informacija,ponovo æu pisati.
Dotle-
Veliki pozdrav svim foruma¹ima...... [thumb_up]  [cheers]

goranvojska

Citat: Zeljko King poslato 24 April, 2015, 22:21
Kada bude novih informacija,ponovo æu pisati.
Dotle-
Veliki pozdrav svim foruma¹ima...... [thumb_up]  [cheers]
nemoj da pises.dodji u vojsku na druzenje da cujemo zivu rec i iz prve ruke.pozzzzzzzzzzz

Zeljko King


Nisam stigao do sad (zbog obaveza) da objavim dokument.
Najzad su formirali Srpsku radnu grupu!
Investitorska (Deutschland) je formirana jo¹ u februaru.
Radovi jo¹ nisu poèeli zahvaljujuæi raznim "burgijama i gvintovima" domaæih "struènjaka",ali poèeæe na vreme.
Danas sam im rekao TAÈNU CIFRU PENALIZACIJE ,ukoliko ne krenu na vreme!
Uskoro objavljujem dokument investitorske radne grupe (da se vidi ko je tu,i na kojoj funkciji)
Veliki pozdrav.

Zeljko King

Zadatak radne grupe-
"Da pristupi OPERATIVNIM AKTIVNOSTIMA, PRE SVEGA USAGLA©AVANJU MEMORANDUMA........." Haaaahahhahahhhhaaaaaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [clapp]
To su "operativne aktivnosti"? ;D
Opet opstruktivne radnje!
Kad su èuli koliko æe da ih ko¹ta ta njihova zajebancija,odmah sutra usagla¹avaju sve ¾ivo! ;D [clapp]
Navikli da se zezaju,a ovde nema zezanja!  [nono]

Zeljko King

Sve nove informacije biæe objavljene ovde.
Pozdrav svim motomanijacima.  [cheers]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

rtaku

Pretpostavljam neki visokopozicionirani budzetski radnici??

Zeljko King

Citat: Zeljkamp poslato 11 Maj, 2015, 14:30
Poznajem neke ljude sa spiska.
Vrede li èemu?
Osim Vidoja,Ranke i Milutina,ja zaista ne poznajem nikog od njih.
Videli smo se,prièali,ali ne znam valjaju li za posao.....
(ljude iz moto-saveza ne ¾elim da poznajem!)

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

BOKYBOY

Citat: Zeljko King poslato 10 Maj, 2015, 23:40

Nisam stigao do sad (zbog obaveza) da objavim dokument.
Najzad su formirali Srpsku radnu grupu!
Investitorska (Deutschland) je formirana jo¹ u februaru.
Radovi jo¹ nisu poèeli zahvaljujuæi raznim "burgijama i gvintovima" domaæih "struènjaka",ali poèeæe na vreme.
Danas sam im rekao TAÈNU CIFRU PENALIZACIJE ,ukoliko ne krenu na vreme!
Uskoro objavljujem dokument investitorske radne grupe (da se vidi ko je tu,i na kojoj funkciji)
Veliki pozdrav.

[clapp] [clapp] [clapp] +

ЯЭВОЛУТИОН

Jesam li vec rekao da od tog kurca nema selameta.....
Poslali mi kamen temeljac direkno iz svicarske....cekam da stigne DHL om pa postavljam slike....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11