Glavni meni

VOR 530 supermoto opet na prodaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Avgust, 2014, 18:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac

Imam dobar skuter kineske proizvodnje 250 ccm i garantujem da je poznatija marka od Vora i da se manje kvari... a i bolji je za off...

goranvojska

ovo ko kupi dvaput se raduje.kad ga kupi i kad ga proda.

Hohštapler

Citat: srbac poslato 18 Januar, 2015, 19:27
Imam dobar skuter kineske proizvodnje 250 ccm i garantujem da je poznatija marka od Vora i da se manje kvari... a i bolji je za off...

KojO skuter?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

jesam li ja vamo objasnio da je motor u oglasu jer zena zahteva.....ja samo drzim cenu....i vozim sm sampionat u klasi veterinara...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

U klasi debelih matorih æelavih freza majstora...:P ;D

castor

Mo¾da bi i oti¹ao ako bi primjenio taktiku popu¹èiæ ispred/pored/iza gara¾e. Samo nemoj da ¾ena vidi… ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

jel se jo¹ voze te biblijske naprave u tom va¹em veterinarskom klubu? jel i èupavi vozi ili je batalio? vidim nema mu motora dugo, ka¾e dosadilo mu, dal ga je prodo il mu ¾ena ne da da se vozi....

mkt

ma niko nema muda da kupi to REALNO tj,. da vozi  ;D ;D ;D

Popsy

d¾aba muda kad nema evara .... :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

ЯЭВОЛУТИОН

Ma ima i evara...nego niko neda...hoce svi neku kombinaciju.....imao sam dvadeset ponuda za zamenu....hocu ja da menjam ali za evre.....cak i dve ponude u evrima na dodjem ti...da su ljudi bili malo pouzdaniji napravili bi kombinaciju.....
Uvek postoji SM staza i tu po kraju da se djidam....

@kosta
Za Vukmira ne znam nista....motor nemam pojma gde je zabo....ima neku cavku u nekom selu (ko i ti sto si imao) pa je vise tamo nego amo....prosle godine sam ga na prolece video i to je to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

...prodje pola godine kako se prodaje...

Kostić

zajebane te vojvoðanke... a jel jo¹ vozite te veteranske trke? ako vozite, de vozite, kad vozite, napalo me po pameti da idem da gledam malo istoriju, ako jo¹ postoji. mo¾da i da se uglavim i ja, u¾eleo sam se padanja sa tih biblija :)

ЯЭВОЛУТИОН

u sklopu sampionata srbije se vozi moto-klasik
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

moze lock......otisao entuzijasti
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


UFF


Bori¹a

a taman ga ovaj pominjao danas... [rofl]

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Februar, 2015, 17:12
moze lock......otisao entuzijasti
Vratæe ga taj kad se dobro isprepada...;D

castor

Aaaaaa jel' dobio i popu¹èiæ prije odlaska? ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…