Glavni meni

VOR 530 supermoto opet na prodaju

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 02 Avgust, 2014, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

nemam. sreæom. a nemam ni dva ¾ivota i mlade kosti ; )

ЯЭВОЛУТИОН

up....za kes moze mali popuscic.....sidjemo ispod radnje i ja ga izvucem....da bas ne gledaju komsije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigsheki

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Septembar, 2014, 21:37
up....za kes moze mali popuscic.....sidjemo ispod radnje i ja ga izvucem....da bas ne gledaju komsije.
[/ahhahahaha, faken,kakav si ti kralj faco :)

ЯЭВОЛУТИОН

usled naglog poboljsanja vremena cena ide na 1500 evra.....i nema popuscic ispod garaza...osim ako ne dodje da ga kupi neka malda djevojka...onda moze svasta da se dogovaramo...lizing, pushing i sve sto ide....

064 117 36 11
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

up

posto se priblizava nova godina...sto znaci prolece je blizu....nova cena 1550 evra.....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Koja je koc pumpa prednja na njemu?
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Znaš da sam radoznao po prirodi!!! :)
Ride It Like You Stole It

Kostić

oæe¹ 50 evriæa za to tandrkalo, treba mi da ga stavim na krov zgrade? imase u poslednje vreme :)

ЯЭВОЛУТИОН

daj 50 evra....a tandrkalo dobijes kad das ostatak sa kamatom......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ako se popne uzbrdo iznad ajduèke, gore na krivini, odma dobija¹ jednu celu zelenu i miri¹ljavu, novu neistro¹enu :)

Gvozden

Zar nisu bile neke ljubicaste u opticaju!? Motor prodat...!?
Ili su meni pogreshno rekli....

ЯЭВОЛУТИОН

pogresno ti rekli...osim ako sumara ne ukenja loto....on bi kao i svi ali movci ...niks....
Ma leba ne trazi , ne droziram se pa da je frka za pare...polako.....ako nista drugo eto meni zabave na prolece....
p.s.
uvalise mi neke kramponke 17 cola  da idem sa njima u njivu.....mene odma rame koje sam sjebao pre 25 godina  na RMu zabolelo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Mislim da od sveg sto imas tu, Vor ti najmanje treba...
Jeste najveca zajebancija,kvalitet, ali i sam kazes... rame podseca..
3-4 ljubicaste i eto veselja..  [cheers]

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 17 Novembar, 2014, 20:31
zagrej ga malo
grejem ga svako jutro.....ali ziga kad se setim....posle pada na to rame prignjecio sam neki nerv....trenutno ruka je skroz funkcionalna ali saka nema ni 20 posto stiska koliko je imala ranije....ostalo sve radi....cak sam nekog retarda zviznue levicom na vidikovce...sve u redu osim stiska....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

P.S. Nisam mu ja uvalio kramponke 17 !!
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rboban poslato 17 Novembar, 2014, 21:24
P.S. Nisam mu ja uvalio kramponke 17 !!
znam i ja da nisi ti....ovo su zlikovci...teraju na greh
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden