Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

dok ne bude radio na pola cilindra nisi nista ucinio hahaha :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić


Lazic


VR 46

Twist of wrist!

Kostić

goprohero2. videæu sutra kad ga otvorim ¹ta sam napravio ;D

Kostić

elem, ok ne¹to je samleo, vo¾nju sam zavr¹io kako sam teo, snimak okratio namerno da malo balite u nadi da je ipak crko, al ¾ao mi je, nije crko. po sata posle, moro sam da probam jel æe ide. verglo sam jedno minut, mleo je, d¾angrizo, strugao, kucao, al je upalio! epilog:

jesenja Å¡umska razbibriga

sutra ga rasturam, pretpostavljam da znam ¹ta je, otpustila se struja u deklu. ako se nije sve sa magnetom odlomilo sa radilice biæe dobro ;D

Lazic

©to dr¾i¹ kvaèilo stalno, jesi trunku normalan...??? :P :o ;D

Kostić

dvaput me spaslo na ovom biku, a mnogo puta u ¾ivotu ;D a i volim na ¾vaku, kad nem po snage, jebiga ;D

UFF


Kostić

samo sam te èekao. jel èita¹ ti ivu andriæa? vidi¹ valjda da je na negde oko devet banke stotka, al tako se ka¾e kad oæe¹ da bude¹ frajer, i¹o sam dve glave, ispo mi katrer i slièno. bre bre bre. : )

Kostić

usput, jeste, tvoja honda je br¾a a ti si bolji vozaè èak i od od goust rajdera. ja sam samo u krizi srednjih godina. poku¹avam da navatam ne¹to suvopièasto, pa se falisam malo : )

clutch&brake

Brate kosta ne znam da li mi je teze da citam tvoje ili balsine postove...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2014, 23:44
ja sam samo u krizi srednjih godina. poku¹avam da navatam ne¹to suvopièasto, pa se falisam malo : )

[rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

ati nemoj da èita¹, ako ti je te¹ko. i ja ne volim da kopam kanale krapom, pa to ne radim. bajdvej, mene bar ne trese ljubav i te fore, no dosada : )


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

Citat: BOKYBOY poslato 21 Septembar, 2014, 23:48
Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2014, 23:44
ja sam samo u krizi srednjih godina. poku¹avam da navatam ne¹to suvopièasto, pa se falisam malo : )

[rofl] [rofl] [rofl]

¹ta se ti ceri¹, nisi iè bolji od mene. ;D

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

æale ti je zmaj bre, èito sam dijalog ; )

Kostić

to roðo, udri, ko mu jebe kevu, ¹ta bre neæe¹ da radi¹, a neæe¹ a, e oæe¹ ;D