Glavni meni

moj Y oda suzi - kako sam ga sredio

Započeo Kostić, 03 Maj, 2014, 07:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY


Kostić

ti bri¹i iz bojnog polja, ne ume¹ da savija¹ krivine, kaèi¹ tu neke slike a ni uz avalu ne ume¹ da se odvoza¹. saæe majstor instruktor i tebe da nauèi :D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 25 Septembar, 2014, 18:47
ti bri¹i iz bojnog polja, ne ume¹ da savija¹ krivine, kaèi¹ tu neke slike a ni uz avalu ne ume¹ da se odvoza¹. saæe majstor instruktor i tebe da nauèi :D

[rofl] [rofl] [rofl]

...jes vala...odoh  [hello]

Kostić

#643
bogomi odoh i ja. ne valja da èovek vodi dnevnik popravki i odr¾avanja, posebno pekari. ljute se majstori : )

dnevnik je zatvoren za pekare i one koji ne umeju da savijaju avalske krivine : )

thats all Folks

: )

Merrie Melodies "That's all folks" 1937 remaster

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

pa udario glavu...jos 1981.....a 1992 opet pa amnezija.....

p.s.
koliko kilometara od 1992 na motoru do ove godine imas.....nula ili nijedan.....

p.p.s.
pre bi patak pacice naucio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

alja du¹o, koliko ja imam kilometara iza sebe nije mnogo bitno u ¾ivotu. bitno je da sam odavno prestao da padam sa motora. nisam ja kupio gsxera da bi se natezao i trsio, no ¹to sam ga sanjao. a ako te ba¹ zanima, samo ove godine do sad, imam vi¹e preðenih kilometara i na tom motoru i u autu, no ¹to si ti napravio u poslednjih deset godina. ali ni to sinko nije bitno. bitno je si ti meni ¾iv zdrav i ceo jo¹ sto godina. a ja ne planiram nit da siðem sa njega, nit da padam opet. planiram da se vozikam, divljam, skaèem, i hranom svoj ego. al svoj. ne tuð.  :-*

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 25 Septembar, 2014, 19:38
alja du¹o, koliko ja imam kilometara iza sebe nije mnogo bitno u ¾ivotu. bitno je da sam odavno prestao da padam sa motora. nisam ja kupio gsxera da bi se natezao i trsio, no ¹to sam ga sanjao. a ako te ba¹ zanima, samo ove godine do sad, imam vi¹e preðenih kilometara i na tom motoru i u autu, no ¹to si ti napravio u poslednjih deset godina. ali ni to sinko nije bitno. bitno je si ti meni ¾iv zdrav i ceo jo¹ sto godina. a ja ne planiram nit da siðem sa njega, nit da padam opet. planiram da se vozikam, divljam, skaèem, i hranom svoj ego. al svoj. ne tuð.  :-*
niko ne planira da pada.....nisi ni ti kad si onomad pao.....pre dvaes godina.....

a.) ja imam racionalne razloge sto se ne vozim...recimo radim.....a ti cime se ono bavis...Mrsoje

b.) a ja mislio da si sanjao hayabusu kad ti sanjao trocilindricnog gixera

c.) moj je naravno veci....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Balsa Wrx

E ja nisam dugo pao  bas dugo,jesam jednom juce doduse nije u golfa al eto da ne bude da nisam.Bjese pri brzini od 20 malo  u brdo bio sa ulicnim gumama   [ludak] Jbg,nek ide zivot :D.Ali ipak msm da mi je interesantno da ovako dugo ne panem :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

jes vala, nisam planirao. pao sam u krivini na prosutom ulju. al u marièkoj vala nikad. [nono]

ja imam racionalne razloge za¹to se vozim, recimo u¾ivam u ¾ivotu, dok ti radi¹. [cheers]

biæe i busa, ne sekiraj se. [cheers]

tvoj je veæi, al moj svuda ode i svi mu se dive i iskaèu na put da ga vide gde god proðe. :-*


[rofl]

Kostić

ati mali, ne zaviruj de matorci mere kurac, no da vozi¹ tog komarca lepo, a ne da stru¾e¹ farbu ljudima sa kola. kad padne¹, tto mora da bude sa razlogom, a ne iz neznajna, jes èuo!  [farmer]

Balsa Wrx

Hahahaha,oprosti kolee,ja sam pao sa razlogom iso u brdo sa gumama na koje konci vire.Al mi bar intersantno ne vozim ja R da placem i da ga guram svakih 2 dana :D  :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

e ako je tako, onda vala neka si pao. i tako da padne¹ jo¹ sto puta. al da ne lomi¹ motor, koske mo¾e malo. al malo, ne mogo! biæe od tebe manijak ;D

Balsa Wrx

Procito lazicevu temu sa malerima,i mene uvatio maler  :D..Ako bog da.Eo  14 000km danas obrnuo rane mu poljubim junacke :D ima punih 5mjeseci :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

zna¹ ti sinko, kad smo moj pokojni drug maki i ja jednom pre sto godina, i¹li u ¹umu da se vozimo. on imo bmw R25/2, ja imo bmw R25/3. odemo ti mi kroz zbunje i drveæe, ludi ljudi jel, kad ispred nas rupa ko vulkan. ja krenem u rupu, pa da izbijem iz rupe i oskoèim, a maki æe, 'nemoj budalo jesi lud razbiæe¹ se!' ma ko bre, jel ja? nema trika. i zavitlam bend¾u u rupu i nabodem se ko kobaja na ¹tap i prevrnem se i pukne mi ram. posle smo ga jedva izvukli iz rupe makijevim motorom. onda oti¹li kod njega u gara¾u, zavarili ram i pili pivo.

Balsa Wrx

A familija jel ziva ostala  il si moro i nju malo varti :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

èitaj ti samo al ne preteruj. jo¹ si mlad za prave lovaèke prièe : )

Kostić

familija se krstila kad odem da se vozim ;D

UFF

Citat: kosta66 poslato 26 Septembar, 2014, 13:09
zna¹ ti sinko, kad smo moj pokojni drug maki i ja jednom pre sto godina, i¹li u ¹umu da se vozimo. on imo bmw R25/2, ja imo bmw R25/3. odemo ti mi kroz zbunje i drveæe, ludi ljudi jel, kad ispred nas rupa ko vulkan. ja krenem u rupu, pa da izbijem iz rupe i oskoèim, a maki æe, 'nemoj budalo jesi lud razbiæe¹ se!' ma ko bre, jel ja? nema trika. i zavitlam bend¾u u rupu i nabodem se ko kobaja na ¹tap i prevrnem se i pukne mi ram. posle smo ga jedva izvukli iz rupe makijevim motorom. onda oti¹li kod njega u gara¾u, zavarili ram i pili pivo.


[rofl] ebem ti budalu lazic dva  [rofl]