Glavni meni

Motori koje vozimo (nasi motori)

Započeo UFF, 20 Oktobar, 2010, 02:50

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: peratrap63 poslato 10 Oktobar, 2017, 23:00
moja masinica  :)



Imao sam isti :)
Verujem da nema udobnijeg motora za putovanje plus sto ima i snage plus razno razni dodaci za uzivanje na drumu  [thumb_up]

Gavrolini


Major

A sta je to sto viri iz auspuha>

UFF


Major


chengelle

Citat: SSZGO poslato 27 Septembar, 2017, 09:25
jos neka fotka sa malo ozbiljnijim aparatem









Koliko kosta ovakav motor u Dubaiu?
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Hurricane


UFF

pa iskreno prvih par puta sam se preznojio i hteo da ga prodam ili zapalim

sad smo najbolji drugari, znam mu dusu, pali iz prve :D

gixxer

Z1000SX Posle duge potrage,najzad u dvoristu [yahoo]


castor

Èestitam!

Nego... Po¹to si ti naj¹krtiji na rijeèima na forumu, ajde se ti sad malo zapljuni i napi¹i der koju o tom sokoæalu... Danke.
It's the ride that matters, not the bike…

gixxer

#3532
Bitte,uvezao sam ga iz Austrije 2011g ,prvi i jedini vlasnik u Austriji covek sa ovih prostora,odrala me drzava sa dazbinama,ali sve to nema veze,jedva cekam prolece da ga registrujem i gaaaaaas ;D

gixxer

Motor je izuzetno povozan ,imao sam bojazan zbog tezine ali sam se prijatno iznenadio kako se lako vozi,snage i vise nego dovoljno,u krivinama,to cemo tek videti kad odem na neku turicu van Vojvodine ,jer ovde krivina ima samo u kruznom toku

gixxer

Trazim za njega Givi nosac za top case,ali da nije neko dranje sa cenom,ima u Polo prodavnicama Shad snizen za 180 eu na 32 eu,dzaba ,ali mi se ne svidja kako stoji na motoru,izgleda kao cir na d....tu

gixxer

Celog veka vozim Sport R klasu,ali polako stigle one godine kada je vreme za nesto ovakvo,trazim ga vec oko 2 godine ali sve su bile cene prevelike,ovaj je slucajno nadjen ,preporuka prijatelja,vlasnik ga je drzao u firmi gde radi da ne bi stojao na ulici,posto je tamo garaza misaona zamenica,nedavno otisao iz te firme u drugu a tamo ne moze motor,i tako mi se ukazala prilika

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

SSZGO

Chengelle


Koliko i svuda valjda... izmedju 16 i 20 k zavisi od modela i opreme
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

stilgar