Glavni meni

Butt plug

Započeo Gašpar, 01 Decembar, 2010, 01:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Bese to 17. aprila, kada je UFF postavio jos jednu u nizu komicnih tema na onom mestu ;)
Post je ovako glasio :
Citat
Gde ima da se kupi cep za auspuhe?
kod nas negde?
luis?
na nekom trecem mestu? :D

A onda se Kiro zapitao:
Citat
za koji Q?


Pretece me Zokki. Lepo pise, BUTT plug.  :D


Stvarno, cemu ovo sluzi?

UFF:
Citat
pa ja vam lepo stavih sliku na delu da bi shvatili ali izgleda nije dovoljno
evo odgovoricu pitanjem
jel ti usla nekad voda u auspuh dok si prao motor?  ;)

a jel bi voleo da ti ubuduce ne ulazi? tj kad ga puskiras da ne razmisljas gde ces da uperis


I tu krece cirkus

UFF:
Citat
izgleda da se u srbiji moze kupiti samo classic verzija  ;D


Doticni Zokki je dodao:
Citat
Uz ovaj classic dolazi i Vazeljin pa sreæi nikad kraja  ;D ;D ;D

A Motoholic je dao prakticno resenje:
Citat
Butt plug  :D  Jaoj niste normalni...

Uff, parèe celofana i gumica odraðuju posao.... pogotovo ako pere¹ motor jednom godi¹nje kao ja. ;D

A nije ni Dutchman izostao:
Citat
pa i da udje dash gas i sve izleti napolje  , nerazumem al nije ni bitno ja pomislih odma na ovaj Classic  ;D

sergio
Citat
ja na mojim topovima (4 komada) imam rupicu sa donje strane lonca tako da iscuri sve sto udje :)
prao sam motor dosta puta i nikad nisam zapusavao topove, ne znam o cemu pricate :)

Braco
Citat
Kad vozis serijski auspuh  :P

Uff
Citat
u pravu si
imaju ga
2000din komad
meni treba 2 to je 4000din??  :o
haha ipak cu radije da stavim korisceni kondom to je jeftinije  ;D

Dutchman
Citat
a shta se desi kad udje voda u auspuh  ??? npr ushli ste u kafic bilo lepo i sunchano i bum tras pada kisha ko blesava .... i zamisli ushla voda u auspuh i shta onda jel to znachi da mora generalna odma  ??? ??? ??? kukuku ....

Uff
Citat
nemora generalna
ali moras da prodas izduve i kupis druge jer ce kroz njih da ti udje voda u masinu i da ti je pomesa sa uljem   :o ??? :-[
i jos ce da zardja agregat iznutra   >:(

Soony
Citat
au brate, a da nisi preterao malo  :o

Floyd
Citat
Ma nije  ;D ;D

UFF
Citat
pa neznam ja se ne razumem ali Floyd-u je tako zardjala lamela pa je morao da rastura agregat i da je nosi na peskiranje
pitaj njega ako meni neverujes

A onda je markodjurovski dolio ulje na vatru  ;D
Citat
Slichno kod jednog lika u Vladichinom Hanu. Josh se lik toliko iznervirao kad je morao da otvara agregat da mu je pozlilo.

A za njim i Funduk
Citat
sreca nikad mi se to nije desilo i nadam se da nece. . .ali sam upoznao lika kome je zaribao menjac tako !

A soony se i upecao  ;D
Citat
:(  nisam imao pojma da moze tako nesto da se desi, jo¹ ga ja zdu¹no kupam  ;D
sad za lamele mi nije jasno pa one su u ulju komplet....

A i Titja se zbunio  :D
Citat
A kako voda moze tako da ode do cilindra? Mislim, morala bi onda da ide i na gore... ???

A onda je Sergio dosao do zakljucka
Citat
Ma nema sanse... masina da zardja iznutra? ??? ???
tesko da poverujem,a i za menjac... to se sve "kupa" u ulju.. a da bi dosla do cilindara mora da ide na gore, uz izduvne cevi,tj grane... dugacak je put do cilindra. Jedino ako neko ne nabije crevo i sipa vodu pod pritiskom ...




Gašpar

Ali Floyd je uporan  ;D
Citat
Gluposti.

  Samo se ti posle pranja popni uz stepenice par puta i nema da zardja.  ;D :D

I pobednicki komentar
Citat
bas sam danas bio do mehanicara nesto za auto i pitah ga za ovo, ka¾e èovek da nema ¹anse, ventili su zatvoreni i pritisak opruge je veliki tako da i ako ga kompleno potopite u vodu neæe uæi ni¹ta u motor preko auspuha veæ mo¾e preko karburatora tj filtera za vazduh i to ako radi pa popije vodu.
Citat

UFF u svom stilu
Citat
ma taj mastor bre nama pojma  :D
;D

A soony je sad klimavog razmisljanja, ne zna kome da poveruje
Citat
zamal da mu poverujem, cccc majstorska posla    :D

Onda je Uff krenuo opet
Citat
Nego jel zardjao jos kome agregat iznutra posle pranja izduva?  :-\

Protulsr
Citat
  Kako da ne pa to je jako cest slucaj. Suraku mog kuma pocele i plastike da korodiraju, al to je zato sto on koristi samo bezolovni  :) :) :)

sszgo
Citat
to moze da se desi samo na ktm-u i to ako ima otvorene izduve

zz
Citat
Citat
Slichno kod jednog lika u Vladichinom Hanu. Josh se lik toliko iznervirao kad je morao da otvara agregat da mu je pozlilo.
:D Kazi mi ko je? Ja sam iz VH  ;D
Meni pozadi otvorene cunke od 10cm prechnika...ponekad tako punomatom skidam ono crno garavo  :D :D

A Aca-pn onda razuverava sve neverne tome  [rofl]
Citat
Punjenje auspuha vodom uopste nije stetno. Uvak kad perem motor napunim auspuh do vrha i ostavim tako. Sav gar i prljavstina se otkiseli do sledece voznje, pa kad upalim motor sve to izadje sa vodom napolje. Posle dolivam i ulje u masinu kroz auspuh, tako mi je lakse i pristupacnije, a ulje ne moze da se isprlja od garezi jer se ona otkiselila.

Shoma, na Acin komentar  ;D
Citat
Ja jos dodam i malo ferija (cini cuda cak i u hladnoj vodi) da bolje skine garez, al samo onaj sa ukusom jabuke onaj sa limunom nevalja nista

Floyd se nadovezuje
Citat
A ja sam jedne godine 6 godina tako prao auspuh,i zardjao mi je menjac

Aca-pn daje odlican savet
Citat
i za to ima leka, elem, kad god menjam ulje dodam u masinu 300 gr antirost-a i nemam problema sa rdjom. Neki kazu da pomaze i dodavanje peska (masina se ispeskari iznutra), al to jos nisam probao.

bigbad pali vatru
Citat
Aco kolko peska treba ocu ja da ispeskarim radilicu. Jer mora Dunavac ili moze i zuti pesak? Cuo sam da je extra da se uz to doda Domestos da ubije sve poznate bakterije u ulju da ne bi se ulje ubudjalo  ;D

Onda Domi kaze sledece
Citat
bolje da citam ovo sto se lupa nego da gledam evroviziju ;D

A Aca dodaje
Citat
ne lupa se sad, kasnije prolupa kad se ocisti od rdje ;)

I tu se tema zavrsava  [rofl] [rofl] [rofl]

Nadalina

hahahahaahahahahahahaha

:D
Dzukela u podznaku

Dzambo

Ja sam gurnuo masnu krpu u svoj! :D

UFF

Jao koliko sam se ja smejao dok smo u toj temi pisali... vise nego za internacionalnog sudiju :D

Lazic


Vlajko

He he..ja tek sad citam ovo i iskrivi se  [rofl]

Aca je ovde bas dosao do izrazaja mada su svi u elementu..
idem da vidim jel ziva tema..

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Dr. Pop

MK Arhangel

Kengur


WOLVERINE

Mislim da je naj bolje staviti kesu...........

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mrle


dzimika

ja samo i dalje ne mogu da verujem kakvih sve paljevina od ljudi ima :D

YoYa

Tema mi ulepsala vece...: )

UFF

E pa bas mi drago komsija :D

Lazic

i meni, opet... [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

Ajoj majko moja!!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Iskidah se!!!

BANE BROTHERHOOD

aliiii  brateeeeeeeeee [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ;D ;D ;D ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]OVO JE BOLESNOOOOOOOOO [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

ali znachi ja treba da naguram crevo sa vodom u auspuh i da sipam fery aaaaahahhahahahhaahhahaahaahahha [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a aca pn posle kaze pa ja posle samo sipam ulje kroz lonac i sve je do jaja
aaaaaaaahahahhahahah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] a o peskarenju i da ne govorim iznutra   ahahahahahahhahahahahahhaa [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]JEEEEBOOOOTEEEEE ISKIDAH SE MAJKE MI MILEEE SVAKI PUT KAD PROCITAM OVO BREEEEE     ahahaahahahahah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

WOLVERINE



Vise modela......................  stanley steel