Glavni meni

雅马哈 YZF 600 2001

Započeo con3, 04 Oktobar, 2013, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

con brate promeni avatar inace manijaci da te jebu kad te budu videli
oro moj :)

CBRR1

sta ti ja pretim,evo tvoj pp pa nek ljudi vide..!

''Slusaj ti mene ti cbrru fzru ako te dovatim i propustim kroz sake ima da puknes ko vaska,paam(tako vaska puca) ima posle da me molis da te ne olesim sa samarima,i da ti puknem boks preko glave,mislis da si me zajebo ali videcemo se ja i ti na korzou,pred svima cu da te osramotim i isporemetim iz lezista..!''

ko kome ovde preti..!?

con3

Jesi normalan sklanjaj to izbirsace mi oglas ,ili cu poceti i ja tvoje poruke da kopiram

con3

Citat: UFF poslato 10 Oktobar, 2013, 01:10
con brate promeni avatar inace manijaci da te jebu kad te budu videli
oro moj :)
Jel sad bolje :)

UFF


sasahn

con3 druze ,nisam nista lose mislio sa prethodnim komentarem o kilometrazi,oprosti ako sam te nesto uvredio ,nije mi bila namera.. [cheers]

con3

Citat: sasahn poslato 10 Oktobar, 2013, 02:58
con3 druze ,nisam nista lose mislio sa prethodnim komentarem o kilometrazi,oprosti ako sam te nesto uvredio ,nije mi bila namera.. [cheers]
[thumb_up] [cheers]


Lazic

@con3 & busolovac & uff:

kako ja vas volim i ovaj nenormalni forum, plaèem od smeha od jutros od kad se con air prekrstio u oro... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

:-* :-* :-*


CBRR1



CBRR1


con3

Nije u modi ,da je pindjur pa da razmislim
Imas li kiselog kupusa ?

Hohštapler

 [rofl]

ovde niko normalan.... ;D

ps.
jel mozhe u zamenu za polovan crep Mala Kikinda, nema puno lishajeva, oko 500 komada + prohromski fermentor od 50L sa zasebnom meshalicom, grejachem i dovodom vazduha (idealan za startup kulture sira i jogurta, pokrenesh biznis postanesh milioner - zahvalicesh mi se vec jednog dana...)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

con3

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 12 Oktobar, 2013, 00:18
[rofl]

ovde niko normalan.... ;D

ps.
jel mozhe u zamenu za polovan crep Mala Kikinda, nema puno lishajeva, oko 500 komada + prohromski fermentor od 50L sa zasebnom meshalicom, grejachem i dovodom vazduha (idealan za startup kulture sira i jogurta, pokrenesh biznis postanesh milioner - zahvalicesh mi se vec jednog dana...)
Mogu lishajevi + doplata ?

Hohštapler

eeehhh.. shta posle s crepom do radim, nece ga niko posle tako uzeti....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

con air brate da pitam ja tebe ozbiljno nesto:

koji ce ti uopste qrac ta matora macka sa grmljavinom? sto si je kupovao?

con3

Citat: UFF poslato 12 Oktobar, 2013, 00:40
con air brate da pitam ja tebe ozbiljno nesto:

koji ce ti uopste qrac ta matora macka sa grmljavinom? sto si je kupovao?
Otkupio sam je od poznanika,on je uzeo jos pre 2 godine i nije uopste vozio da ove godine i to nesto malo .Radi preko i nije ovde cesto.Meni bilo zao da motor stoji i otkupim ga od njega ,znas da sam jurio nesto za sumu ali nisam nasao nista pa sam uzeo njega inace motor je stvarno u dobrom stanju .Sad planiram da uzmem nesto novo ,ali prvo moram ovaj da prodam.

UFF

ma ok bre
ali imas ktm za grad i zajebanciju, imas cbr za drkanje i izaivljavanje max brzina i slicno
koji ce ti to Q ?