Glavni meni

雅马哈 YZF 600 2001

Započeo con3, 04 Oktobar, 2013, 16:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

You should do one thing every day that scares you


con3

Ja stvarno ne razumem motoru ama bas nista ne fali moze svaka provera u svim pogledima ,cak cu da spustim cenu samo mi zauzima prostor u garazi .

ЯЭВОЛУТИОН

ako je mesto u garazi problem ti lepo pokloni nekom...vidis da se spremaju svi na odmor na ezoticnim lokacijama: P(B)odrum, Dekintoza, Nemas Parparis, sve preko Srbija travela....na rate

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ljubisa

Dam ti ja lepo par buradi domace rakije za motor i pravis zurke po ceo dan u mesto da se nerviras a i videces koliko ces onda da steknes prijatelja [cheers] [cheers]
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Hohštapler

...evo, ako ba¹ nema¹ gde, mo¾e kod mene u gara¾u... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

zar nisi negde napisao da je prodat ?

con3

Citat: Darko poslato 28 Februar, 2014, 17:02
zar nisi negde napisao da je prodat ?
Nisam ,napisao sam da nije vise na prodaju pa sad ponovo jeste .Nisam mogao vise da se zajebavam oko motora najavljuju se svaki dan a niko da dodje i onda sam povukao oglas ,svi su u fazonu a sto je to tako jeftino :)
Ili u fazonu sta nevalja na tom motoru i kaze da ce da dovede majstora i da mu spustim cenu za sve sto ne valja ,ja kazem OK i nema ga .

stilgar

os moju kawu i PS3 ako nisi kupio dosad, imam i PES doduse 2008 al fudbal je fudbal :) mislim nije ajvar kupus krastavcici poljo oprema.... :)
pazi PS3 ima garanciju do juna :) a kawa je buletprof  ;D

ljubisa

Mislim da je moja ponuda bolja, dao bih ti ispod cene i jos da biras ukuse!
nije najsretniji onaj koji ima najbolje, vec onaj koji najbolje koristi ono sto ima

Kanarinac

Pa koliko je na kraju para motor?

con3

Citat: Kanarinac poslato 28 Februar, 2014, 23:19
Pa koliko je na kraju para motor?

Pa stvar dogovora ne mogu sad da ti kazem nista zvali me nekoliko njih ,a ti su citali forum  :)


Joker

有沒有可能是你賣的引擎? :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


Damnmoto

Ziveo sad brate uzmi nesto i da ga dugo ne prodajes

ЯЭВОЛУТИОН

ima boga....ovo se oduzilo ko Njanjina prodaja i Tweety kupovina
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Lazic