Glavni meni

izbor Naked/Classic motorcikla do 2000e

Započeo bigbad86, 07 Septembar, 2013, 18:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

Ima jedna u kikindi i na prodaju je...750

bigbad86

E ova inazuma je bombona ali kao sto kaze Revolution, nema da se nadje. Tako da i Bandit i Zephyr i Diversion i CB i ZR 750N  dolaze u obzir. Diversion na poslednjem mestu zbog plastike. XJ 600 bez oklopa je slabiji 10 konja i to mi je jako slabasno, ipak sam do sad vozio 50 konja, ja bih na bar 65-90 konja presao. Juce sam probao jednog bandita S `98 za 1300e, frka neka coveku oko para i morao sam do uvece da se odlucim pa mi to nekako bilo jako hitro da oducim i odustanem, on nadje kupca pola sata posto sam mu ja otkazao. Bandit mi se jako svidja kako ide. Ovih dana treba da probam drugarovog Diversiona `94 pa da vidim kako to ide. Tako da ako imate sta preporuciti, stavite. Ali ne ono video sam, cuo sam nego link do oglasa sa slikom i ako znate nesto o motoru tim bolje. Motorcikli da budu bez mehanickih ulaganja, znaci samo gume, ili plocice ili tako neki redovan servis da fali. Ako prelivaju karbovi, vrklja nesto u masini ili pusta neki semering, neka hvala.
Molim ADIMNE da promene naziv teme u Naked/Classic motorcikl do 2000e.

bigbad86

Za kolko se prodaje ta u Kikindi, moze neki link?

ЯЭВОЛУТИОН

Inazuma je nesto slabija od Bandita ali poteze iz nizih i lepse se vozi.....Gvoooozdene pomozi coveku.....a mogao bi i meni one nalepnice....prodje sezona...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


bigbad86

Ma de imam ja pare da registrujem/odrzavam i sipam u rezervoar za ovo :P
To je za mnoooogo ozbiljnije vozace ;)

mali_zmaj

ja umalo da kupim inazumu 1200 ili bi¹e 1300 u Brèkom,al se predomislio zbog poreza na luksuz kod nas,malo je i tra¾io para vi¹e nego ¹to sam ja imao...,sve u svemu ¾alim ali jebiga...,uglavnom predivan motor! govorim o onome ¹to sam vidjeo,vozio nisam pa neæu da prièam!
jin-jang

srbac

Oces SVa 650 N  2001 ?  Pali, radi, gasi ...

bigbad86

Nista u V, sorry.
Samo 4 u redu. Eventualno CBX-ov sestak ako ima za te pare :P


stilgar

evo ti sevenfifty koji ti se uklapa u budzet, majstora u kola pa na gledanje :)
http://www.polovniautomobili.com/oglas3153395/honda_cb_750_sevenfifty/

Hohštapler

Lep je stvarno, aldajebeoca 20godina 1900e...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 Septembar, 2013, 03:25
Lep je stvarno, aldajebeoca 20godina 1900e...
nek se cenka, nek povede revoluciju za uvid u stanje a mazzija da pregovara za cenu :)

stilgar


stilgar


Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 09 Septembar, 2013, 21:41
Juce sam probao jednog bandita S `98 za 1300e, frka neka coveku oko para i morao sam do uvece da se odlucim pa mi to nekako bilo jako hitro da oducim i odustanem, on nadje kupca pola sata posto sam mu ja otkazao.

Ako "S" dolazi u obzir, onda gledaj i star-wars Fejzere s kockastim farovima. Bolji od Bandita i Horneta, a sada veæ jeftin.

Motor ¹to se prodaje hitno zbog para zna biti i limun - ko zna za¹to je dobro ¹to ga nisi kupio.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Pa onog S-a sam probao zato sto sam znao prethodnog vlasnika, iz mog grada je i zapravo njegova cerka je vozila taj motor i vidjao sam je po gradu. Inace ne bih S-a nego sam ga probao zato sto je bio nenormalno jeftin i cisto da vidim kako ide bandit. Pola sata kasnije motor je prodat za 1500e :/

Peki

Ako uporedi¹ prvi i drugi CB750 videæe¹ da na onom prvom nisu original nalepnice,

Verovatno je padano sa njega  (kao i sa 90% svih motora), pitanje je samo sa kojim posleidicama po motor

kide

Uzme¹ Yamahu FZX750 i ima¹ sve u jednom.


SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....