Glavni meni

Suzuki GSF 1200 S bandit

Započeo stilgar, 05 Septembar, 2013, 14:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

oglas za prijatelja, godiste 1998, domace table, kod DR Gorana odradjeno:
zamena semeringa i ulja u vilama,
zamena ulja i filtera ulja
ciscenje i stelovanje karburatora
ciscenje rezervoara
stavljen nov aku
prekontrolisana slavina

pali radi ide, ja ga nisam probao al DRGoran jeste pa moze da kaze koju o masini. Na satu 15690 milja, Gorance proveravo brojeve sve ok za americko trziste. Prenos obavezan, bez zamena.
Motor se nalazi kod mene u loakalu i moze se pogledati uz prethodnu najavu na 063 318129

cena 2000 e











stilgar


Lazic

uhhh, ¹to me nervira ova zemlja i besparica...[facepalm] kako bi ja ovo posedovao... bar dok ne zaginem...

stilgar

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2013, 12:08
uhhh, ¹to me nervira ova zemlja i besparica...[facepalm] kako bi ja ovo posedovao... bar dok ne zaginem...
e Lazicu mos misliti kako mene nervira ta ista besparica, jos ga ja gledam svaki dan, uredno stavim kacigu na sediste kad dodjem ko da je moj :)  [glavazid] [glavazid]


Lazic

Ma i ti bi zaginuo, ne zanosi se...:-*

stilgar

ma ja vozim ko baba, 7000 obrtaja nisam vido ni na er-u :)

Lazic

Probaj bandita da dotera¹ do 7000...:o :P

DR Goran

Eee trebali bi dragi nam administratori ovaj podforum da nazovu butt and boobs....ovde samo fantaziranje mastanje i onanisanje....samo gledamo niko nista ne radi...

Salu na stranu motor je ok  , uradio sam mu servis i sem. viljuske , napravio krug..ide kao sto treba. Ko ume znace da uziva :) Malo kozmetickih sitnica nista strasno...
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

MIGE

oooo gosn gorane,pa gde ste vi???nesto vas nema  [neampojma] [cheers]

misa-pei

Bio, video, dopalo mi se :D :D :D

Motor neuporedivo bolje izgleda u¾ivo. Na slikama mi deluje nekako zapu¹teno, meðutim, kada sam ga u¾ivo video, utisak je daleko bolji. Ima pone¹to da se radi, ima da se farba, dotera, da bi bio u pravom stanju, za ponos, a inaèe, za vo¾nju, ni¹ta mu ne bih naroèito dirao. Sve ¹to sam pogledao deluje sasvim u redu, èak ima i fabrièki alat ispod sedi¹ta. Instalacija uredna, osim kod prednjeg fara gde sam primetio neki izolir, ali to ne mora ni¹ta da znaèi. Motor ne izgleda kao 98. godi¹te, nego skoro kao 2008.

Vrlo ozbiljan kandidat za moj sledeæi motor. Jedino ¹to sam ja uvek spor pri odluèivanju, tako da ako nekog zanima, slobodno neka ide da pogleda i pazari izuzetnu spravu.
Država je najveći neprijatelj naroda

goranvojska

Citat: stilgar poslato 19 Septembar, 2013, 11:29
GORANEEEE JAVIIII SEEEE :)
sta da kazem.sve ostalo su bicikle.moj gura ka 100.000 i NIKAD necu da ga prodam jer vidljivih nedostataka na motoru nema osim sto je malo pogreban a mene bas zabole za to.trosi 5,5 na 100 a ide za sve pare.znaju ovde ko je isao na voznjama gde sam bio i ja da 600ccm kad stanemo na pumpu isto dolije goriva kao i ja tako da nemam komentara.ko ga kupi videce sta je .jedino je malo demode a sad jbg i ja sam pa zivim.

goranvojska

a ko hoce da proba neka dodje do mene i uverice se.

goranvojska

Citat: MIGE poslato 26 Septembar, 2013, 09:19
oooo gosn gorane,pa gde ste vi???nesto vas nema  [neampojma] [cheers]
mige brate vremena namam i kad dodjem kratko budem i odem na spavanje umoran ko pas.

stilgar

Citat: goranvojska poslato 29 Septembar, 2013, 15:58
Citat: MIGE poslato 26 Septembar, 2013, 09:19
oooo gosn gorane,pa gde ste vi???nesto vas nema  [neampojma] [cheers]
mige brate vremena namam i kad dodjem kratko budem i odem na spavanje umoran ko pas.
khm mislim da je mige mislio na DR Gorana al drago nam je da si izneo i svoje misljenje. :)

goranvojska

Citat: stilgar poslato 30 Septembar, 2013, 10:16
Citat: goranvojska poslato 29 Septembar, 2013, 15:58
Citat: MIGE poslato 26 Septembar, 2013, 09:19
oooo gosn gorane,pa gde ste vi???nesto vas nema  [neampojma] [cheers]
mige brate vremena namam i kad dodjem kratko budem i odem na spavanje umoran ko pas.
khm mislim da je mige mislio na DR Gorana al drago nam je da si izneo i svoje misljenje. :)
skapirao sam i ja ali posto imam isti takav mogu da pomognem potencijalnom kupcu da resi neke dileme oko istog motora.mozda je demode ali brate ide za sve pare.samo ko ga vozi zna o cemu pricam.tu sam za eventualna pitanja.

stilgar

Ma Misa-pei ga gledo ko macak slaninu :) a i ja se oblizujem stalno oko njega po ceo dan, malko cu po savetu da ispoliram sta budem mogao.

goranvojska

Citat: stilgar poslato 30 Septembar, 2013, 22:46
Ma Misa-pei ga gledo ko macak slaninu :) a i ja se oblizujem stalno oko njega po ceo dan, malko cu po savetu da ispoliram sta budem mogao.
to se vozi ne gleda se.sedaj i prenesi utiske.

Lazic

E ima i ja ujutru da doðem da balavim, da zna¹...:D

stilgar

Citat: goranvojska poslato 30 Septembar, 2013, 22:54
Citat: stilgar poslato 30 Septembar, 2013, 22:46
Ma Misa-pei ga gledo ko macak slaninu :) a i ja se oblizujem stalno oko njega po ceo dan, malko cu po savetu da ispoliram sta budem mogao.
to se vozi ne gleda se.sedaj i prenesi utiske.
nema tablicu, kisa pada ceo dan, a ja nevolem da diram i drndam tudje kad mi covek ukazo poverenje, a i jako je to za mene, oma bi revoluciaja pominjo kolica broja jedan :)

Lazic