Glavni meni

Bajk rok misija 2013

Započeo Ivan1979, 24 Maj, 2013, 11:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dr. Pop

Ako da bog i sreæa junaèka ija i ove godine :)
MK Arhangel

goranvojska

pa obucite mm majice da se prepoznamo

ranko

I dalje postoje alternativni prelazi npr. kod Z.Potoka punkt ( sada je jedan , kucice i rampe jedna pored druge ) se zaobilazi tako sto se ide preko brane pa se izlazi na onom mostu sto je nekada bio pored naseg punkta ... fakticki zaobilazi se sa druge strane jezera... Mokra Gora... prelepo...

i ... 99% ce cimati nasa murija... osim ako nije ogromna grupa... tako da se pre povratka ili raspitajte ko se kad vraca ili za alternativne rute...

preko KM i Leposavica ima isto alternativa ali jbg taj deo ne poznajem toliko dobro... tu sam uvek isao na rampe...

da... vrlo bitno... cenim da ima onih koji se mozda i plase da ne prolaze kroz Tarsije ali ne brinite... ni regularni ni alternativni prelazi ne prolaze pored tarsija.... ima par sela na suprotnim stranama brda ali uvek ima brdo ljudi tu sto svercuje tako da nema frke... a i oni znaju da ako naprave sranje ima da im se napravi sranje :)

ilijar10

Ima li neko da ide prazan, tj slobodno mesto suvozaca ? Rizican mi povratak, da ne cimaju za dozvolu na granici..... Mozda bih nasao nekog sa dozvolom da preveze motor samo preko grane,ali mi je i to rizicno ....

®or¾ GTI

koliko se ostaje dole?

Ivan1979

Prosle godine smo krenuli nazad u nedelju pre podne.

PECA BMW

pa tako ce biti i ove godine .. tamo stizemo oko 17h u subotu a vracamo se u nedelju posle dorucka ... ustanemo , jedemo , pijemo kafu u piceriji i krecemo polako nazad . odprilike do podne krecemo kuci ....

mozda opet ubijemo turu po mitrovici da obidjemo znamenitosti ali opet naj kasnije do 14h krecemo ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivan1979

   Ali ove godine se ne vracamo preko Golije  [facepalm] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Citat: Ivan1979 poslato 29 Maj, 2013, 15:27
   Ali ove godine se ne vracamo preko Golije  [facepalm] [rofl] [rofl]


jok .. isto kao i prosle preko kopaonika :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

rboban

Tu sam i ja ove godine....
Ride It Like You Stole It

Vlajko

Mo¾e biti..mo¾e biti  [yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

maxxa

Прошле године нас четворица ишли, од нас један ортак није имао дозволу, нигде нисмо стајали никакве контроле никакве глупости, нико ништа никог не пита, само седи вози уживај. Притом смо из КМ кренули нешто касније, дакле само нас четворица не нека велика група.

Него, има ли неко поуздане информације да ће бити мисије ове године?
Званични сајт не ради.
if you don't live for something you die for nothing

Dr. Pop

MK Arhangel

mrle

Ja sam pro¹le godine i¹ao sa ¾enom. Prvo toèenje na Zmaju, pumpa nije mogla da radi pa smo toèili do posle podne.  Sledeæe u Kragujevcu, motor nije potro¹io ni treæinu rezervoara. Svi su se rasuli po putu, mada smo se skupili u Ra¹koj pred prolazak. Svi smo pro¹li zajedno. U povratku smo ¾ena i ja krenuli sami, sami pre¹li prelaze, niko nas nije zaustavljao, na oba prelaza su nam pokazivali da obiðemo kolonu i proðemo.

ilijar10

Citat: maxxa poslato 02 Jun, 2013, 23:53
Прошле године нас четворица ишли, од нас један ортак није имао дозволу, нигде нисмо стајали никакве контроле никакве глупости, нико ништа никог не пита, само седи вози уживај. Притом смо из КМ кренули нешто касније, дакле само нас четворица не нека велика група.

Него, има ли неко поуздане информације да ће бити мисије ове године?
Званични сајт не ради.

E i ja cu se upustim u avanturu,pa ko ga jebe ! Valjda ce se lepo zavrsiti. Samo da nadjem nekog jos nekog iz okoline da ide. Ima li neki manijak iz Vojvodine da ce ici na misiju?

balcan girl

da da maxxo ti si isao a meni si uvalio popis :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ts.marko


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ts.marko

Proèitao, èuo sam za to. Sramota

balcan girl

sta je sramota? sto mu zena ne da da ide a? :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!