Glavni meni

Bajk rok misija 2013

Započeo Ivan1979, 24 Maj, 2013, 11:29

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Ivan1979

Peco   [klanjam_se] [kralj] vec sam se oprostio od aparata  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Koje ribe  [neampojma] ?
Ja se otrovao od one pljeskavice i morao malo da prilegnem  [sutirakamen]

PECA BMW

koje ribe a  ?   jao zivote  !

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivan1979


PECA BMW

jos me pitraj gde sam prespavao i da ti bude muka skroz   :P
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivan1979


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

rboban

Mozda sam lud ali ako nakon ovih pet, sest puta sto sam isao.. (nisam samo jedne godine) sam zakljucio da nama siptari i nisu potrebni....
Sami smo sebi NAJveci siptari...... Devetoro palo, dve tuce, sipanje i presipanje goriva, tocenje a NE odlazenje dole da ne spominjem, bahatost....
nekako mi bas utisak da je sve gore i gore... no idemo dalje, ko prezivi pricace.....nazalost verovatno oni NAJbahatiji i NAJbezobraznije ce biti ti!!!
Ride It Like You Stole It

gojko

Citat: rboban poslato 02 Jul, 2013, 09:13
Mozda sam lud ali ako nakon ovih pet, sest puta sto sam isao.. (nisam samo jedne godine) sam zakljucio da nama siptari i nisu potrebni....
Sami smo sebi NAJveci siptari...... Devetoro palo, dve tuce, sipanje i presipanje goriva, tocenje a NE odlazenje dole da ne spominjem, bahatost....
nekako mi bas utisak da je sve gore i gore... no idemo dalje, ko prezivi pricace.....nazalost verovatno oni NAJbahatiji i NAJbezobraznije ce biti ti!!!
Prosle godine na prvom tocenju u Bg. poznat lik toci dva puta u svoj motor gorivo i istace u kantu i na kraju nije ni otisao u Mitrovicu. Sve sami patriota, ali samo kad se sipa èorba u protivnom bi ih islo dooosta manje. Naravno, èast izuzecima koji iz ljubavi idu na ovaj put!!
Bio sam prve dve godine i od tada idem samo i jedino u svojoj organizaciji i sa svojom ekipom!

Lazic

Sramota... Jedan od razloga za¹to jo¹ nisam i¹ao je ¹to nisam hteo da sipam gorivo o tuðem tro¹ku, a nisam imao dovoljno vremena/novca da sam platim...

Slaninar

©to sramota - pa to gorivo je platila na¹a dr¾ava - tj. svi mi. Kad veæ tako nesebièno raspola¾u s na¹im novcima, najmanje ¹to odgovoran graðanin mo¾e da uradi je da to iskoristi.

Mada, kad to ka¾em, ja to nisam i ne bih radio. Nekako mi bljak da se guram bilo gde kad se dele te stvari za d¾abe. Ko je sirotinja, kome ba¹ treba, neka uzme.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


lord_oblivion

Drugar i ja se tek veèeras vratili iz KM  ;D
Imam ne¹to slika, postaviæu kad malo doðem sebi  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Panta Zemunac

Po meni, u ovako te¹kom vremenu, u koje nas je strpala biv¹a vlast...u kojem se, samo iz NISa u ðakovima lova iznosila, gde  im re¾ija za jednu kafansku klopu iznosi koliko svo natoèeno gorivo....NIJE sramota nasuti i upotrebiti gorivo za ono ¹to je namenjeno!
Sramota je, zloupotrebiti isto, te se, te¹ko opariti za par desetina litara ðubreta (nisovog benzina)!

Pljujemo po nekim, mo¾da i siroma¹nim bajkerima koji su se NEOPRAVDANO ovajdili za gorivo....to stoji...ali ih trebamo manje pljuvati, jer mo¾da ba¹ nemaju zato ¹to Nisove Tate imaju, pokradeno od njih!


Neopravdavam ih ali imam razumevanja!
Hrvati, takoðe iznutra ojaðeni, pa imaju za klasu bolji vozni park od nas...njihovi putopisi su tipa; ''idemo ðir po Alpima'', kao kod nas, ''idemo do Fru¹ke Gore''!!

Da sam i¹ao, sipao bih to gorivo a pare koje bi mi ostale potro¹io u Mitrovici ¹to je za njih bolja solucija...pa, zar ne!?!

Slaninar

Citat: Panta Zemunac poslato 03 Jul, 2013, 00:35
Po meni, u ovako te¹kom vremenu, u koje nas je strpala biv¹a vlast...u kojem se, samo iz NISa u ðakovima lova iznosila, gde  im re¾ija za jednu kafansku klopu iznosi koliko svo natoèeno gorivo....NIJE sramota nasuti i upotrebiti gorivo za ono ¹to je namenjeno!
Sramota je, zloupotrebiti isto, te se, te¹ko opariti za par desetina litara ðubreta (nisovog benzina)!

Pljujemo po nekim, mo¾da i siroma¹nim bajkerima koji su se NEOPRAVDANO ovajdili za gorivo....to stoji...ali ih trebamo manje pljuvati, jer mo¾da ba¹ nemaju zato ¹to Nisove Tate imaju, pokradeno od njih!

©to neopravdano? Oni mogu da rade s dr¾avnim poklonom ¹ta misle da je dobro.

Ko hoæe da ide dole da se zajebava, super, ko hoæe negde drugde da se zajebava - opet super.

Citat: Panta Zemunac poslato 03 Jul, 2013, 00:35
Neopravdavam ih ali imam razumevanja!
Hrvati, takoðe iznutra ojaðeni, pa imaju za klasu bolji vozni park od nas...njihovi putopisi su tipa; ''idemo ðir po Alpima'', kao kod nas, ''idemo do Fru¹ke Gore''!!

Da sam i¹ao, sipao bih to gorivo a pare koje bi mi ostale potro¹io u Mitrovici ¹to je za njih bolja solucija...pa, zar ne!?!


Za koga bolja solucija, za ljude u Mitrovici? Za njih bi najbolje bilo da se manje srbuje a vi¹e gleda kako æe (pre)¾iveti. Od silnih patriota, 50% bi otpalo da gorivo nije d¾abe, a isto toliko i da treba ne¹to da se uradi, odrekne, za braæu dole (o pucanju da ne prièamo) - èast izuzetcima. Tako barem meni izgleda kad pogledam po kom¹iluku. Skupo nas izaðe to Kosovo, a ode za d¾abe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

lord_oblivion

Evo mojih slika http://lordoblivion.dodaj.rs/?bike+rock+misija+2013
Jo¹ jednom, poseban pozdrav za Manijake koje sam sreo dole  [hello]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska


lord_oblivion

#97
 [cheers]
A Ivan mi duguje pivo za najlon ¹to mi sjebao  [rofl] ©ta da je i ujutru pala ki¹a  :P
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mojsa

dobro je da ste Ivanu nasli aparat, ubi se covek trazeci ga po onom djubristu posle koncerta    [rofl]





Lazic

Vidi ga jo¹ jedan pokojni toza se povampirio...:o [rofl] :-*