Glavni meni

Fazer 1K

Započeo Jefta, 06 Januar, 2013, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2013, 13:29
НИКАДААААА!!!!!

Znaci pocetkom septembra? ;D

Jefta


Jefta

Данас одрађен сервис на литри :)

Датум: 11.11.2013
Километража: 50255км

Замењено:
-Уље - Motorex 10w40 syntetic predormance
-Филтер уља - HiFlofiltro HF204
-Филтер ваздуха (Прошли је био добар, али је време да се замени, прешао 20к км :))

Још неке ситнице опране, подмазане, затегнуте :)



borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

davidoff

Jesam ti vec rekao da mi je zao sto sam ga prodao? Ako nisam sad ti kazem...JAKO mi je zao... ;D ;D

Svaka cast!  [clapp]
We won't forget you Marco....


Jefta

Мени је драго што си га продао мени :)

mareskin

Citat: Jefta poslato 11 Novembar, 2013, 21:27
Мени је драго што си га продао мени :)

Kad mu je veæ ¾ao, zaraèunaj mu malo veæu cenu nego ¹to si ga ti platio (¹to je stariji to je bli¾i tome da bude antikvitet) i prodaj mu ga :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

Могу само да зарачунам мању, јер никада не желим да зарађујем на другарима ако њима нешто продајем :)

Slaninar

Dvoje su se tako smuvali...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jefta

Што си љубоморан :)

Jefta

Stari vs. Novi filter vazduha. :)

Major

Sto ga nisi oprao ;D

Jefta

Ocisticu pa poklanjam. Eno stoji u kolima.

UFF


bigbad86

Tebi ovo levo dobar filter?!

Jefta

Па није нов, али није ни бушан, али можда неко може да га искористи. Само да се мало издува на компресору

UFF


Hohštapler

...moj vazdu¹ni je sad na oko 20k km, proletos sam ga skinuo  (oko 13k) i nije ni blizu ovom stanju bio... imao je malo pra¹ine i to je to.... izduvao ga i vratio. Na proleæe æe novi...
Ili litra guta duplo vi¹e vazduha ;-) ili je taj Beograd stvarno zagaðeniji od NSa...  :-P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Andrej idi na kraj strane da vidis kako je izgledao kada sam ga ocistio nakon 10k km. Na 10000 ocistio i vratio, na 20k zamenio potpuno.

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11895.120.html

Jefta

Хмм у овој теми није писано већ 120 дана!!! Па хајде да то променимо мало :)

Датум: 31.6.2014
Километража: 54800км

Замењено:
- Уље - Castrol Power 1 10w-40
- Филтер уља - HiFlowFiltro HF204



Датум: 04.07.2014
Километража: око 56000км

У Словенији стављене нове гуме. Pilot road 4. Сет у димензијама 120/70-17 и 190/50-17 са уградњом и балансирањем је изашао 230е. Старе гуме Dunlop Roadsmart 2 су издржале 26000км и могу свима да их препоручим као јако добре. Мишелин би требао исто добро да држи, само више да трају. Могу само да потврдим да су одличне што се тиче држања за подлогу, видећемо што се тиче трајности. Замени и балансирање су буквално завршили за 15мин. Нисам стигао ни кафу да попијем.
Гуме су купљене и монтиране код http://www.tp-cars.si/ и они се налазе на путу између Ријеке и Козине

Остаје још данас или сутра да монтирам нове плочице и вероватно нови ланац и ланчанике.