Glavni meni

Prodajem distancer LSL za guvernalu

Započeo mz-best, 11 Oktobar, 2012, 21:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mz-best

Kupio ove godine i vozio na Jamahi XJ600 a motor je prodat pa sam skinuo i sada mi je visak......znaci skoro novo korisceno 5 meseci na mom motoru. Bera mi je porucio iz Louisa i kostalo je sa provizijom 72e Pametna stvar sa duzi put jer je guvernala blize vozacu a ujedno i u visinu podize za 35mm malte ne se sedi kao na transalpu :moto3: evo i slike kako je bilo na mojoj Jamahici
link ka prozivodu u Louis-u
http://www.louis.de/...tnr_gr=10021310
Cena vise nego korektna za 50e :Mina:
telefon 0638129618

[attachment deleted by admin]

zVuk

ja bih ovo uz'o, al nemam novaca.......ako se ne proda u narednih 7-9 dana, moji su........
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

dobra stvar
koji god motor da vozis uvek moze bolje
tj vise i blize vozacu

mz-best

ma preporodio sam se kada sam ga stavio ........mada bile su u tri velicine  mislim tu na  mere u visini i ka sebi........i nisam se presao ni malo a bilo mi frka......dali je previsoko pa dali ce sajle da dohvate pa instalacija......medjutim imao sam srecu pri odabiru sto nisam najveci kupio  tako da nisam morao ama bas nista prepravljati i seci .
Cak sam stavio i od TDM-a 850 guvernalu jer je dosta dublji od fabrickoga od mog bivseg Diversiona 600 i sve to bez ikakvih produzavanja sajli i instalacija .Do Sarajeva (na skup) i nazad odmorih ledja i vrat!

Ripley

znaci da si dobru visinu stavio spram sebe, moj je vislji samo 1cm od standarda i svi kazu da se bas oseti razlika i da bas odmara donji deo ledja

Panco.KV

Odlicna stvar ali druze u 3T-Race kog Gagija je 56e nova on je gen.uvoznik LSL.

mz-best

Citat: Panco.KV poslato 12 Oktobar, 2012, 21:34
Odlicna stvar ali druze u 3T-Race kog Gagija je 56e nova on je gen.uvoznik LSL.

[/quote
Citat: Panco.KV poslato 12 Oktobar, 2012, 21:34
Odlicna stvar ali druze u 3T-Race kog Gagija je 56e nova on je gen.uvoznik LSL.

Panco.KV..................sam sebi uskaces debelo u usta.............kad neznas sta da kazes argumentavano onda cuti ne kenjaj..........
ZASTO..........
PRVO ima veliku paletu  distancera za volane i samim time i cene su srazmerno tome
DRUGO........za konkretno moj sam postavio i link gde se vidi cena +naravno neko sa strane ko ti nije brat ni rod ce naplatiti svoju uslugu a Bera to i radi za novac a ne za lepe oci........
TRECE............naveo si cenu kod GAGIJA u balosavi 56e ??? pa zar ne vidis da je monja manja???
al si zesci bolid....... u cemu je poenta tvog odgovra koji je totalno ne argumentovan ??? da podjebavas ? ubijas vreme ??ili kupio bi a nemas kintu pa ono aj da ga rokam.....kazi brate  sta je poenta???

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

davidoff

Imam isti na Fazeru...predobra stvar....cena je takodje ok ja sam moj platio 80e cini mi se...
We won't forget you Marco....


mz-best

jedan mj drugar je pre nekih  godinu daa isto kupio iz Louisa ali nije bio LSL........neka nemacka firma ne secam se sad ......i oni su radili samo u merama za podesavanja u visini ali ne i ka sebi,,,,,,,i znam da je platio nesto extra jeftinije od mog.......mada i jedan i drugi model su ok za duza putovanja ........a i nema muka  i pritiska na zglobove sake toliko prilikom kocenja,,,,,,,,,

UFF

A da uzme to neko ko zna na glodalici da radi serijski pa da nas kosta po 20e?

dzimika

meni covek uzeo 4000din da napravi distancer za kocnicu koji ni malo nije lak za uraditi
ovako nesto ako bi se narucilo vise kod nekog na cnc-u izaslo bi stvarno 20e

UFF

pa ja sam siguran da bi bar 10 njih htelo da uzme po toj ceni
cak iako voze udoban motor uvek moze jos udobnije

mz-best

ja sam ako se dobro secam ......nekada postavio dali temu ili oglas da kupujem taj distancer......i Bokili mi je ponudi varijantu da  ga napravimo...........ustvari sve lepo objasnio sta kako i od cega........naisao sam bio na neke tehnicke probleme koje nisam mogao sam resiti a majstori bili nezainteresovani jer se radilo samo o 1 komadu ..........i na kraju narucim i kupim.......verujte drugari na rec .......stvarno sam se preporodio pogotovo vratni deo a onda tek i donji deo ''krsta'' il ledja (kako ko vec zove taj deo.....)sad ono,,,,,,,,,,,
ako imate potrebe  za uspravnijim polozajem i putujete cesto van grada .......onda eto imate racuna da se udruzite vas par i da narucite kod lokalnog majstora strugara pa glodaca da vam napravi jer ce to sigurno ispasti jeftinije od kupovine iz kataloga.........al opet kazem spas je za duzi put !

UFF

najbolji spas je da promenis motor za udobniji :)
sto sam i uradio ali moze i to jos bolje

mz-best

nazalost  UFF prestajem nacisto da vozim ..........osecam se ne usrano nego nemogu da vam opisem .......zato sam i prodao motor,,,,,,,zdravstveni problemi............

dzimika

Citat: mz-best poslato 13 Oktobar, 2012, 02:34
ja sam ako se dobro secam ......nekada postavio dali temu ili oglas da kupujem taj distancer......i Bokili mi je ponudi varijantu da  ga napravimo...........ustvari sve lepo objasnio sta kako i od cega........naisao sam bio na neke tehnicke probleme koje nisam mogao sam resiti a majstori bili nezainteresovani jer se radilo samo o 1 komadu ..........i na kraju narucim i kupim.......verviujte drugari na rec .......stvarno sam se preporodio pogotovo vratni deo a onda tek i donji deo ''krsta'' il ledja (kako ko vec zove taj deo.....)sad ono,,,,,,,,,,,
ako imate potrebe  za uspravnijim polozajem i putujete cesto van grada .......onda eto imate racuna da se udruzite vas par i da narucite kod lokalnog majstora strugara pa glodaca da vam napravi jer ce to sigurno ispasti jeftinije od kupovine iz kataloga.........al opet kazem spas je za duzi put !

znam vrlo dobro o cemu pricas jer sam ja stavio na TA podizace od 25mm, stim sto su moji postavljeni dole ispod guvernale na sam trougao, sa materijalom sam ih platio 20e stim sto mislim da kad bi se porucivalo vise sigurno bi bila i cena niza, inace nisu ovde napravljeni neko u hrvatskoj
kao sto rekoh, majstor koji je meni i djunti pravio distancer za klesta prednje kocnice je uzeo po 4000din, stim sto distancer nije nikako jednostavan i imalo je dosta da skida, da sam izracuna uglove, da samo po crtezu koji je bio dosta skrt sa dimenzijama tj radijusima i uglovima napravi onako kako sam ja napravio od drveta, slican distancer su pravili neki amer za stariji model transalpa i naplacivao  je 75$ ali lik je umro i neki lik koji je otkupio preostale ih prodaje po jos vecoj ceni, mislim da imam u pp na ADV koja je cena, a pored toga nije mi odgovarao jer su klesta kod mene drugacijeg oblika

ovakve podizade kao tvoje nije problem napraviti ako imas voljnog majstora koji ima vremena da se zanima malo kakvog je djunta nasao za nase distancere

mz-best

Citat: dzimika poslato 13 Oktobar, 2012, 11:48

ovakve podizade kao tvoje nije problem napraviti ako imas voljnog majstora koji ima vremena da se zanima malo kakvog je djunta nasao za nase distancere

e tu je i bilo muke........majstori bili nezainteresovani jer se radilo samo o 1 komadu ..........i na kraju narucim i kupim.

dzimika

da znam, svi kukaju kako nema posla a kad im nudis da malo rade i uzmu neki dinar a samo malo vise da se pomuce od uobicajenog oni ne zele
a jos vise mrzim majstore koji odma krenu da mi kukaju kako je to mnogo komplikovano i skoro pa nemoguce

mz-best

Citat: dzimika poslato 13 Oktobar, 2012, 19:05
da znam, svi kukaju kako nema posla a kad im nudis da malo rade i uzmu neki dinar a samo malo vise da se pomuce od uobicajenog oni ne zele
a jos vise mrzim majstore koji odma krenu da mi kukaju kako je to mnogo komplikovano i skoro pa nemoguce
e bas si TO U PRAVU!!............fenomen u ovoj zemlji!! Jos kad pocne da mi kenja ,,znas to  je ovo .ono....pa imam tu posla dosta oko toga  .....dodji iduce nedelje  pa cemo videti.........ali ti ne garantujem da cu primiti posao ........ja se kidam tada od muke  ko da je Bogom dan ,,,,,,,,,,