Glavni meni

Prodajem distancer LSL za guvernalu

Započeo mz-best, 11 Oktobar, 2012, 21:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

meni to nikako nije jasno, ako znas vec da neces da uzmes da uradis onda mi nemoj govoriti da dodjem sledece nedelje, osecas se tako kao govno jer kao da mu trazis da ti uradi za dzabe a ne posteno da platis
a pored svega mrzim one koji pocnu odma da mi govore da to ne moze da se uradi ili napravi a u stvari misli da on to ne moze i da nece

bikerboyz

Treba mi polovne  rucke  ili  oba kormana  od Suzukija gsxf600 `98. Ne znam da li pase od nekog drugog modela, ako neko ima i tu informaciju neka napise.da mi bude vislji...

mz-best

Citat: bikerboyz poslato 14 Oktobar, 2012, 19:15
Treba mi polovne  rucke  ili  oba kormana  od Suzukija gsxf600 `98. Ne znam da li pase od nekog drugog modela, ako neko ima i tu informaciju neka napise.da mi bude vislji...
idi brate u rubriku Moto oglasi - Kupujem pa postavi oglas tamo.............javice ti se neko ...........

bokilic

Citat: bikerboyz poslato 14 Oktobar, 2012, 19:15
Treba mi polovne  rucke  ili  oba kormana  od Suzukija gsxf600 `98. Ne znam da li pase od nekog drugog modela, ako neko ima i tu informaciju neka napise.da mi bude vislji...
063697094...imam...
brmmmm

bikerboyz

Citat: mz-best poslato 14 Oktobar, 2012, 19:27
Citat: bikerboyz poslato 14 Oktobar, 2012, 19:15
Treba mi polovne  rucke  ili  oba kormana  od Suzukija gsxf600 `98. Ne znam da li pase od nekog drugog modela, ako neko ima i tu informaciju neka napise.da mi bude vislji...
idi brate u rubriku Moto oglasi - Kupujem pa postavi oglas tamo.............javice ti se neko ...........
u pravu si sorry...

mz-best



u pravu si sorry...
[/quote]
ma nista druze.........ja to iz naj bolje namere jer su ti tamo vece sanse da neko vidi sta ti treba nego ovako.....a i vidim nas Bokili se javio vec pa ga nazovi on ti bas ima svasta nesto uvek ! Pozdrav


mz-best

Panco.KV odgovorio sam ti na PP..........a link koji si postavio je uopsteni ne otvara direktno stranicu ka proizvodu .......ako me shvatas sta zelim reci....... mada......iskren da budem neznam dali si bas taj model gledao pa onda postavio cenu koja je sada kod njih iz razloga: sto imaju dosta modela (pod raznim uglovima ai samim time i dimenzijama ..visina i.t.d) pa i cena onda za sve modele nije ista.
IMA JEDNA FORA  na nemackim sajtovima (vecinom) za one koji neznaju dobro nemacki jezik ......ispred cene kulovi stave AB29e ......i covek pomisli da je ta cena.......(desavalo se na forumima ) medjutim u prevodu to znaci da cena pocinje vec OD 29e ...PA NA VISE!
jbg-a.......marketinska fora
i za kraj opet i da jeste ta cena sada tamo 50e kako kazes da je na sajtu (u sta nisam bas siguran jer nemogu da otvorim sajt koji si postavio) a mrzi me da ga sam trazim sada..........nisi racunao troskove postarine njihove i slanja ............tako da opet ja isppadam ovde u oglasu jeftiniji od njih!!
Jeli tako???

Major

Ako se narucuje od Sekule onda na tih 50 eur se placa jos 300-400 dinara postarina i nista vise ;)

mz-best

Citat: Major poslato 18 Oktobar, 2012, 11:19
Ako se narucuje od Sekule onda na tih 50 eur se placa jos 300-400 dinara postarina i nista vise ;)

eeee ......pa neznam za toga Sekulu ?? Ja licno ai dosta nas odavde narucujemo godinama od Bere !! a iskreno nisu mu male provizije  bas,,,,

Panco.KV

#30
Sekula je lik vrhunski i ne trazi proviziju kao Bera a taj distancer sam hteo da kupim posto na motoru imam jedno vise od 500e od LSL ;-) tako da se u tu firmu vrhunski razumem a i imam njihov katalog za 2012 nisam hteo da ti naudim konstatacijom.ja imam LSL distancere ali po visini platio 45e visine misli 2,5 cm ako nekom treba prodajem za 20e i kupujem ove sto covek prodaje.

UFF


Panco.KV


UFF

pa jesu li visi od ovih sto on prodaje?
da ne moraju da se produzuju komande ako su previse visoki

Panco.KV

Ja na tdm900 nisam morao i jos ima lufta

Panco.KV

 Evo slika

[attachment deleted by admin]

mz-best

Citat: UFF poslato 19 Oktobar, 2012, 21:53
daj slike tih od 20e
evo UFF linka direktno brate pa vidi sta sve nude i koje dimenzije imaju............ov je za samo da ti podigne u vis guvernalu a ne kao moj da ujedno i priblizi guvernalu ka sebi ......
http://www.louis.de/_30ce97a9a7b86317afd70faa29e49852a7/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10021303

mz-best

#37
pa kaze sa LOUIS-a/
RISEUP DISTANZBOECKE
SILBER, 25MM ERHOEHUNG
Preis in € 25,95
znaci  visina je 2,5cm a cena 25,95eu
mada imaju i od  15mm i 35mm visine..........i to malo cudno ali po istoj ceni!
===============================================================
moj distancer je sa ovoga linka isto iz LOUIS-a
http://www.louis.de/_30ce97a9a7b86317afd70faa29e49852a7/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10021310

detalji iz kataloga :
LENKERKLEMMBOECKE RISE-UP
SILBER, TUEV, 35MM
Preis in € 59,95
znaci 60eu sam zivih para dao plus proviziju Beri ! SVE SADA LEPO OBJASNJENO I SLIKOM I LINKOVIMA I OBJASNJENO I KO HOCE DA ISTEDI 20E ZA NOVU STVAR NEKA IZVOLI!


[attachment deleted by admin]

UFF

ma znam koja je razlika tvoj je bolji jer sa njim sedis uspravnije
nego panco nam nije napisao koja je visina njegovog

Panco.KV

nemas razoga da se pravdas nikom evo ja prodajem jaknu Modeka Turing kupljenu prosle godine 145e 2 puta obucena ali bukvalno za 75 tako da su cene malo nerealne kako za moju jaknu tako za sve ali vec kada spominjes Beru ok platio si 60e i Bera ti je uzeo proviziju 10% kao i svima to je 66 i post ekspres za to nije vise od 250 din i opet nije 75e kako si rekao.ali ti opet kazem sto vise objasnjavas ispada da se pravdas,nego ta je cena i tacka.Pozdrav